|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prsna crpalka
7.4.2008 8:39:50   
silmarillion
rocna ali elektricna?

glede na to da je velika razlika v ceni me zanima ce se elektricno res splaca bolj kupit al se da z rocno zdrzat?

lp


_____________________________

GAJA naGAJA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prsna crpalka
7.4.2008 8:44:08   
Spark
Jaz imam ročno. Elelktrične sploh nisem nikoli videla. Meni za moje potrebe zadostuje ročna črpalka.
Drugače pa vidim da šele julija pričakujete.
Zato ti svetujem, da je mogoče brezveze da kupuješ črpalko sedaj. Saj boš videla kako bo. Mogoče je sploh ne boš potrebovala.
Jaz recimo je prvič nisem potrebovala čisto nič.
No sedaj pa je malo drugače in sem si jo naknadno, oz. šele takrat, ko se je pokazala potreba da jo potrebujem kupila. 

(odgovor članu silmarillion)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prsna crpalka
7.4.2008 8:54:50   
katra55
Se strinjam s Spark, črpalko lahko kupiš naknadno, če jo boš potrebovala. Jaz je nisem potrebovala.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prsna crpalka
7.4.2008 10:10:49   
noe
Meni jo je moj šel iskat tisti dan , ko sva prišle domov, ker sem imela ful napete in trde dojke. Po tem sem jo uporabljala še ene štirikrat.Tako, da ti tudi jaz svetujem, da počakaš in vsekakor kupiš ročno. Mi smo kupili Tommee tippee v Baby centru za 24 evrov, zraven dobiš stekleničko, blazinice, škatlo, pokrovčke. Aventova je enkrat dražja.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prsna crpalka
7.4.2008 10:12:44   
Maxica
Imela sem Aventovo ročno in se mi je super obnesla.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prsna crpalka
7.4.2008 11:31:27   
frutka_
Jaz bom tudi eno kupila, ker sem imela prvič sposojeno in sem jo veliko rabila. Predvidevam da bom pridno  dojila tudi tokrat pa si bom najbrž eno kupila.
Je razen v ceni še kakšna razlika med Aventovo in Tommijevo? Kakšne pa sploh so cene črpalk.
Prvič sem imela Chiccotovo in ni bila glih fajn.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prsna crpalka
7.4.2008 16:33:54   
Paštetka
Jaz sem imela Aventovo, in sem jo samo 2x rabila, čeprav bi tudi brez nje šlo. Sem si hitreje izčrpala ročno kot s črpalko, v primeru, da sem kam šla.

Tak, da če kdo hoče jo prodam in podarim zraven 2 aventovi posodici za shranjevanje mleka ali kašic.

Bi pa na tvojem mestu rs počakala, da rodiš in vidič, če jo res rabiš. tvojemu lahko kar na netu pokažeš kako izgleda in jo gre iskat v štacuno. user posted image



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prsna crpalka
7.4.2008 16:37:58   
StBarbara
Jaz sem imela Aventovo ročno, pa je bila čisto ok; za to, kolikor sem jo pač rabila.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?