|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Delati kot zasebna varuška?
7.4.2008 18:51:18   
ninku
Lepo pozdravljene,
zadnje čase premišljujem, da bi začela varovati otroke na svojem domu. Ta ideja se mi je porodila, zaradi veselja dela z najmlajšimi. Imam pa pomisleke, ker delam na OŠ. Sem prof. razrednega pouka s strokovnim izpitom iz vzgoje in izobraževanja. Na šoli delam že tretje leto, pred šolo sem 2 leti delala v vrtcu, zato imam kar nekaj izkušenj. Imam veliko prostora, velik vrt, živim pri gozdu, rada zdravo kuham, ustvarjam, zbiram in pišem pravljice.... Torej ne vem, želja me vleče na eno stran in realnost - stalna plača na OŠ v drugo. Kaj menite ve? Naj z drugim šolskim letom kar začnem, bi dobila sploh kakšnega otročka v varstvo ali bi samo izgubila trenutno službo in ostala brez vsega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
7.4.2008 19:01:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninku)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Delati kot zasebna varuška?
7.4.2008 19:59:50   
Naja30
Jaz tud razmišljam v tej smeri. Izkušnje imam, ker sem delala v vrtcu, zelo rada se ukvarjam z otroki in zelo jih imam rada. Moram še uredit zadeve glede prostora.
Lahko pa zdaj odpreš npr. s.p. in se registriraš za varstvo otrok. Vsaj mislim, da je to že možno user posted image  Vsekakor pa bi imela vedno polno, ker starši vedno iščejo tako obliko varstva.

Te lahko vprašam, si kaj razmišljala, koliko otrok bi varovala? In za koliko na mesec?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Delati kot zasebna varuška?
7.4.2008 20:04:04   
pikalonca
Se mi zdi, da je tvoja velika želja, da bi varovala male pikce, ampak normalno da te je strah, da bi ostala potem brez vsega. Jaz bi na tvojem mestu vseeno poizkusila in sem skoraj prepričana, da boš čez čas morala celo odklanjat ponudbe, ker jih boš imela preveč. Sploh če se boš izkazala in te bodo ljudje spoznali, potem si na konju. Jaz bi tudi full doma mirkala otroke, a žal nimam dovolj prostora, tako da bo to ostala le želja. Ti ji pa le sledi. Če pa bi bila kje blizu nas in če bi bila tvoja cena zmerna, potem bi že lahko računala na moja pikca.user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Delati kot zasebna varuška?
7.4.2008 20:18:06   
*alja*
Od kje pa si?

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Delati kot zasebna varuška?
7.4.2008 21:41:10   
tinatona
Za uradno privat varstvo rabiš temu primeren prostor. Je že ena enkrat spraševala, pa se ne spomnim katera, se spomnim samo to da moraš imet posebej kuhinjo, pa njim prirejeno kopalnico, pa igralnico in ločen prostor za spanje...

LP

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Delati kot zasebna varuška?
7.4.2008 21:44:01   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: tinatona

ločen prostor za spanje...

LP



zakaj pa to? tega tudi vrtci nimajo, a če si pa privat moraš met pa tko?

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Delati kot zasebna varuška?
7.4.2008 22:33:22   
lex
Popravek zakona (ta je letos na novo sprejet) in sam zakon o vrtcih Zadnja verzija prečiščenega besedila

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Delati kot zasebna varuška?
8.4.2008 12:07:34   
ninku
Lep pozdrav!

Naja 5, v bistvu se nisem še toliko poglabljala v to. Verjetno se bi morala najprej pozanimati za ceno drugih zasebnih varušk. V varstvu pa bi imela okoli 4 otroke na dan, odvisno spet od starosti in potreb otrok.
Alja, sem iz dolenjskega konca.

Celo premišljevala sem o ustanovitvi zasebnega vrtca, vendar je to kar velik finančni zalogaj za začetnika. Tudi kot zasebna varuška bi poskusila izpolniti visoke standarde varovanja, imam kar veliko prostora, ki ga bi preoblikovala v primernega za varovanje otrok, saj se otrok počuti dobro le v zanj prijetnem okolju. Ampak vse je še odprto.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Delati kot zasebna varuška?
8.4.2008 12:08:53   
ninku
Pa hvala vsem za vzpodbudne besede.

(odgovor članu ninku)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Delati kot zasebna varuška?
8.4.2008 14:38:39   
Naja30
S.p pride v poštev če imaš res vse standarde izpolnjenje. Drugače pač na črno čuvaš, sej tega je ogromno.

(odgovor članu ninku)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?