|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obroč za kopanje - tuširanje
9.2.2005 20:26:57   
mata
Zanima me kakšne imate kaj izkušnje s tem obročem. Se pritrdi na dno banje, ne? Trenutno je v Leclercu en tak v akciji, pa me zanima, če se kaj razlikujejo med sabo ali so vsi po istem kopitu in nimam kaj zgrešit :zmeden2: Naša pupa je stara 5 mesecev in do sedaj smo imeli tummy tub, ki je zdaj že rahlo premajhen in res ne vem kje naj jo zdaj kopam, pa se mi zdi ta obroč fajn, edino škoda mi je pa, da se otročka pol samo stušira in nič ne čofota....:zmeden2: Prosim...izkušnje:racka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Obroč za kopanje - tuširanje
9.2.2005 20:37:12   
jagoda
Mi imamo čist istega, kot je zdaj v akciji v Leclercu in smo zelo zadovoljni. Pritrdi se na dno banje, vendar je še vedno gibljiv in ni čist zabetoniran na dno, tak da se lahko otrok obrača. :bravo: Zakaj pa bi jo samo stuširala? Adam prav veselo čofota v vodi in uživa 100 na uro! Pa še tebe ne boli križ, ker ga ni treba skoz držati. Js PRIPOROČAM!

(odgovor članu mata)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Obroč za kopanje - tuširanje
9.2.2005 20:41:56   
ana1
Od katere firme pa je ta obroč. Nimam namreč reklame od Leclerca.
lp, :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu mata)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Obroč za kopanje - tuširanje
9.2.2005 20:49:47   
mata
Kar ena francoska firma, vsaj jaz prvič slišim, no. Pa praviš jagoda, da imate čist takega? ali zelo podobnega? Jaz bom šla še v baby center pogledat prej, če je kakšna razlika z ostalimi:sloncek:

(odgovor članu mata)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Obroč za kopanje - tuširanje
10.2.2005 7:36:00   
jagoda
Čist enakega - kupljenega v Toysu za 20 evrov!:zmeden:

(odgovor članu mata)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Obroč za kopanje - tuširanje
10.2.2005 8:04:43   
mata
Hvala!

(odgovor članu mata)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?