|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tritedensko uvajanje v lj.
24.3.2008 22:21:18   
januskica
Pozdravljene!

Zanima me v katerih ljubljanskih vrtcih imajo tri ali pa dvotednsko uvajanje v vrtec (jasli). hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
24.3.2008 22:27:14   
Naja31
V vrtcu na Viču ga imajo sigurno, saj vem, da je moja prijateljica morala 3 tedne uvajati.

(odgovor članu januskica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
25.3.2008 8:07:42   
*sonchek*
Naš je v vrtcu Kolezija in smo ga uvajali 3 tedne. Lahko se uvaja tudi manj, po želji oz. odvisno od otroka. 

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
25.3.2008 11:34:18   
januskica
Sonchek,

a ste zadovoljni z vrtcem? mogoče veš v katerih enotah je jaslični oddelek (pod bukvami in tudi na rezijanski)?

Hvala. user posted image

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
25.3.2008 12:28:34   
*sonchek*
Mi smo super zadovoljni - so majhne skupine, pa res se ukvarjajo z njimi - se pozna velik napredek, odkar je v vrtcu. Jaslični oddelki so Pod bukvami, na Rezijanski, pa dva nova jaslična oddelka sta tudi v enoti Livada (mislim da od oktobra lani). 

(odgovor članu januskica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
25.3.2008 17:46:00   
taši84
pr ns na vodmatu ga imamo sigurno dva tedna

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
25.3.2008 20:53:02   
tinadvojčica
Jaz delam v Štepanjskem in imamo povprečno en teden uvajanja, odvisno od otroka. Moje mnenje je da ,manj kot je bolje je za vse skupaj!Ampak to je moje mnenje!

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
26.3.2008 7:35:30   
*sonchek*
Žal se ne strinjam. Uvajanje v vrtec je potrebno prilagodit otroku in ne staršem ter vzgojiteljicam. Jaz bi bila res vesela, če bi se uvajali le teden dni, a smo potrebovali več časa. In vesela sem, da smo imeli možnost počasnega uvajanja, saj Anej zdaj z veseljem hodi v vrtec in nimamo nobenih težav. 

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
26.3.2008 10:52:42   
januskica
se strinjam s sonchkom.  user posted image   tako pravi tudi par vzgojitelc, ki jih poznam ... pa tudi v nekaterih vrtcih imajo tak sistem. zato sem povprašala po tej temi.
vsak otrok je zase ... za enga bo dovolj teden, drugi rabi dva. kolkr bo pač bo. je pa res, da mora bit tudi starš pripravljen ga tam pustit in it delat ... ter vrtec prikazat v lepi luči.
sedaj najprej upam, da dobimo vrtec. user posted image

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
26.3.2008 19:32:12   
K_a_t_i
Vrtec Ciciba, enota Ajda (je pa povsod isto) - "načeloma" je 14 dnevno uvajanje, ga pa zelo prilagajajo otroku in staršem. Žiga je po 1 tednu že spal tam, ker se je zelo lepo vklopil. Je pa bil en fantek, ki je po 14 dnevnem uvajanju zbolel in so ga potem brez problema ponovno uvajali (ponavadi je bolj problem, da starši nimajo več časa tako dolgo uvajat kot to, da ga vrtec ne bi želel imeti). Res, zelo pogledajo na vsakega posameznega otročka. Bi pa tudi jaz zelo pohvalila vrtec, predvsem vzgojiteljice user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu januskica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
27.3.2008 10:38:00   
januskica
kati, mogoče veš, če je v vseh enotah cicibana lahko 14 dnevno uvajanje? hvala

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
28.3.2008 14:48:41   
petja
Lumpa je v vrtcu Najdihojca, enota Palček in jaz sem si vzela 3 teden časa za uvajanje. Na koncu sem jo uvajala le 1 teden, ker je tolk uživala, da je bilo brezveze, da bi bila jaz zraven. Je pa vzgojiteljica že na začetku rekla, da jo bom uvajala toliko časa, kolikor bo potrebno.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu januskica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
28.3.2008 19:34:02   
SaaS
Mi smo se v Vrtcu pod Gradom tudi uvajali skoraj tri tedne. Ne vem ali je to pravilo tam... Z vzgojiteljico sva tako naredili, ker je otroku ustrezalo in jaz sem imela čas.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
28.3.2008 21:31:45   
zima07
kati, mogoče veš, če je v vseh enotah cicibana lahko 14 dnevno uvajanje? hvala


Nasa user posted image  je v Cicibanovi enoti Pastircki in sva se tudi uvajali 2 tedna, pa se bi se lahko...z vzgojiteljico sva naredili plan, ampak ko je bilo Brini tezko, me je poklicala...Je pa Brina na zacetku veckrat po malem jokala, ampak so jo z lahkoto potolazile, tako da vecjih problemov ni bilo...user posted image  

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
29.3.2008 21:46:03   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: januskica

kati, mogoče veš, če je v vseh enotah cicibana lahko 14 dnevno uvajanje? hvala


Zagotovo vem za Ajdo, Pastirčke in enoto za BS3 (imajo kolegice otročka not). Ampak glede na to, da prva navodila v povezavi z uvajanjem dobiš od zelo prijazne svetovalne delavke, ki je na upravi vrtca bi rekla, da je v vseh enotah enako.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu januskica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
29.3.2008 21:47:12   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: zima07

kati, mogoče veš, če je v vseh enotah cicibana lahko 14 dnevno uvajanje? hvala


Nasa user posted image  je v Cicibanovi enoti Pastircki in sva se tudi uvajali 2 tedna, pa se bi se lahko...z vzgojiteljico sva naredili plan, ampak ko je bilo Brini tezko, me je poklicala...Je pa Brina na zacetku veckrat po malem jokala, ampak so jo z lahkoto potolazile, tako da vecjih problemov ni bilo...user posted image  


A, no Zima07 je ta kolegica iz Pastirčka user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tritedensko uvajanje v lj.
17.4.2008 13:07:51   
Nika v službi
Ja, tudi mi hodimo v Ciciban - Ajdo in smo imeli 14 dnevno uvajanje.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?