|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mali kolesar
11.5.2009 10:53:43   
metka_zone
Pozdravljeni!
Kolo že imam ogledano,zanima me pa kaj vse ste še kupili zraven za dodatno zaščito otroka,poleg čelade seveda...Je še kaj,kar moram kupiti?
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mali kolesar
11.5.2009 10:57:58   
Anonimen
mogoce scitnike za kolena in komolce(tako, ko so za rolerje)

(odgovor članu metka_zone)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mali kolesar
11.5.2009 10:59:51   
metka_zone
Mali je star 2 leti.So takšni ščitniki sploh?Mislim za tako majhne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mali kolesar
11.5.2009 11:09:17   
Anonimen
joj ne vem....sam po moje se jih da dobit.vprasi tam ko prodajajo otroska kolesa pa celade.

(odgovor članu metka_zone)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mali kolesar
11.5.2009 11:12:21   
metka_zone
Hvala,bom še to uredila,ko gremo po kolo.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mali kolesar
11.5.2009 11:13:50   
piko12
kakšno kolo pa bo to? jaz imam tud skor 2 letnika doma pa me zanima.

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mali kolesar
11.5.2009 12:04:43   
metka_zone
Izbrala sem Schwinn Tiger 12'colsko,ker sem o njem slišala same pohvale,pa tudi mali je bil navdušen nad njim,ko sva ga gledala v trgovini.Izbrala sem ga pa tudi zato,ker ko ga mali preraste,bo ravno pravšnji tudi za našega drugorojenčka,saj je nasploh kvaliteten in vzdržljiv.Edino,kar me moti je to,da sem zasledila le oranžno-črne.Bova ga pa še prej preizkusila v trgovini,kako se obnese.
Glede čelade bom pa pogledala kaj imajo,zaradi kvalitete so različne.Bomo videli v četrtek...
Lp

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mali kolesar
11.5.2009 12:07:42   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: metka_zone

Pozdravljeni!
Kolo že imam ogledano,zanima me pa kaj vse ste še kupili zraven za dodatno zaščito otroka,poleg čelade seveda...Je še kaj,kar moram kupiti?
Lp


Ne.

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mali kolesar
11.5.2009 12:09:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: metka_zone

Pozdravljeni!
Kolo že imam ogledano,zanima me pa kaj vse ste še kupili zraven za dodatno zaščito otroka,poleg čelade seveda...Je še kaj,kar moram kupiti?
Lp


Ne.


saj po mojem tudi ne...sem mislila da gre za starejsega otrocka, ko s kolesi ze neumnosti delajo pa skacjeo cez skakalnice kot mojiuser posted image user posted image user posted image
ce je pa star sele 2 leti....ne bo mogel kaj divjatuser posted image

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mali kolesar
11.5.2009 12:12:48   
metka_zone
Kaj počnejo s kolesi??OMG, potem bom šele paničarila,ko bo starejši user posted image ...že sedaj me je strah zanj...user posted image .
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mali kolesar
11.5.2009 12:16:35   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: metka_zone

Pozdravljeni!
Kolo že imam ogledano,zanima me pa kaj vse ste še kupili zraven za dodatno zaščito otroka,poleg čelade seveda...Je še kaj,kar moram kupiti?
Lp


Ne.


saj po mojem tudi ne...sem mislila da gre za starejsega otrocka, ko s kolesi ze neumnosti delajo pa skacjeo cez skakalnice kot mojiuser posted image user posted image user posted image


Ja saj to moj tudi počne, samo tudi za take ni kakšne posebne zaščite, razen če mu tisti ščitnik za hrbtenico nabaviš. Samo vprašanje, če ga bo hotel imet, pa itak ga ves čas tako ali tako ne more nosit, skače pa na vsakem robniku, na vsakem kuclčku, na vsaki korenini, kamnu ... Naš vozi povsod, samo po poti ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mali kolesar
11.5.2009 12:17:55   
Splišni
Drugače pa, metka, so vsa otroška kolesa "trpežna". Večinoma preveč trpežna, preveč težka in robustna. Ne poznam otroka, ki bi umičil jeklen obroč kolesa. Se niti še ni rodil.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mali kolesar
11.5.2009 12:23:06   
metka_zone
Ja,saj v principu so si podobna.Ampak vsakemu otroku ne ustreza vsako kolo,našemu je pač to ustrezalo in zato ga bomo kupili.Bolj me skrbi čelada in tukaj sem v dvomih,kaj naj kupim.
Lp

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mali kolesar
11.5.2009 13:58:10   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: metka_zone

Ja,saj v principu so si podobna.Ampak vsakemu otroku ne ustreza vsako kolo,našemu je pač to ustrezalo in zato ga bomo kupili.Bolj me skrbi čelada in tukaj sem v dvomih,kaj naj kupim.
Lp


Pojdi v kakšni specializirano kolesarsko trgovino, tam ti bodo že v redu čelado prodali.

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mali kolesar
11.5.2009 14:05:29   
metka_zone
Bom,hvala!Tema zaključena.
Lp

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?