|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečina v spodnjem delu trebuha
9.2.2005 21:14:59   
sabini
Punce a je to normalno da ko stojim in hodim da me boli oz. čutim rahel pritisk v spodnjem delu trebuha. To se mi sedaj kakšen teden dogaja, prej me je pa full krč zagrabil in hitro popustil. A je to normalno ni pa ne vem kakšna bolečina ampak bolj čuden občutek ker čutim kot da nekaj pritiska. Hvala za odgovore superca ste. 27t:duda::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   bolečina v spodnjem delu trebuha
9.2.2005 21:25:49   
beba76
Čisto možno, da se ti je :duda: obrnil z glavico navzdol in zato čutiš pritisk.

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   bolečina v spodnjem delu trebuha
9.2.2005 22:48:02   
petraCBU
Mh, jaz čuden pritisk in tiščanje v trebuhu čutim že od 12. tedna dalje. Moj G je rekel, da je s tem pri vsaki drugače, vsekakor naj bi bilo pa normalno in sicer zaradi širjenja tkiv in premikov naših pikcev. Magnezij še kar ublaži te zadeve.
P.

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   bolečina v spodnjem delu trebuha
10.2.2005 9:10:48   
MojcaZ
Tudi jaz imam probleme z čudnim pritiskom in tiščanjem, tako da dolgih sprehodov ne zmorem več. Prav tako pa je mali pikec zelo živahen in buta enkrat levo, drugič desno.:sloncek: Mi je G pred dvema tednoma rekla, da se je obrnil na glavico in ni panike.

Lp, Mojca

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   bolečina v spodnjem delu trebuha
10.2.2005 11:22:38   
sabini
Mojca v katerem tednu pa si? Hvala za tolažbo verjetno res ni nič narobe:sloncek::sloncek:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   bolečina v spodnjem delu trebuha
10.2.2005 12:40:47   
MojcaZ
V 28. tednu.

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   bolečina v spodnjem delu trebuha
10.2.2005 20:55:16   
Anonimen
Zaradi bolečin v spodnjem delu trebuha sem bila na bolniški od 11 tedna. Svetujem ti mirovanje. Saj pa to sama čutiš, da ti ni prijetno če se potem giblješ. Čim manj delaj in čimveč počivaj. Ob kakšni čudni bolečini pa takoj na CTG!

Aja, kljub temu, da sem probala čimveč počivat sem rodila v 29. tednu in na srečo je s punčko vse v redu!

Vso srečo

Bojana

(odgovor članu sabini)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   bolečina v spodnjem delu trebuha
11.2.2005 11:13:29   
sabini
moram rečt da sem mi je celo malo umirilo in me ne boli več tako kot prejšne dni. Pregled imam šele 21. ta mesec a misliš da bi počakala do takrat

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?