|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sistematski 18.mesecev
17.4.2008 23:00:07   
Shorty_
Kmalu nas čaka in me zanima kako zgleda?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sistematski 18.mesecev
17.4.2008 23:13:01   
daka
Nič posebnega kot pri prejšnjih pregledih.Otročka stehta ,izmeri,obseg glave,obseg prstnega koša,običajen pregled in še zadnje cepljenje.Lepo opravita!!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sistematski 18.mesecev
17.4.2008 23:18:28   
Shorty_
kaj pa testi sposobnosti

(odgovor članu daka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sistematski 18.mesecev
17.4.2008 23:23:01   
Anonimen
Mi ga pa nismo imeli user posted image

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sistematski 18.mesecev
18.4.2008 7:58:37   
zvezda06
test sposobnosti pri nas:
vprasala me je, ce porablja zlico, vilico
ce se sama oblece
ce govori in uporablja vsaj 6 besed
dobila je 4 lesene kocke in je morala sestaviti stolp
dobila je dojencka in flasko in je dojencku morala dati mlekca pupat
ozek cisto majhen vrcek in notri rozina- rozino je morala stresti na mizo
brcati zogo

vsaj to se spomnim.
tisto za oblect je meni cisto too much- moja si ne oblece sama hlac in puloverja- sem ji povedala, pa kao ni blo ok

cepljenje pa DiTePer

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sistematski 18.mesecev
18.4.2008 8:06:34   
lokvanj
halo???
Prav v Mami (aprilski izdaji) sem zasledila test, kdaj naj bi določene zadeve malčki samo obvladali in oblačenje je vrlina, ki naj bi jo znali otroci v celoti od 4,5 leta naprej!

Tudi uporaba vilice in žlice mislim da še ni na programu za 18 mesecev stare malčke, al kako user posted image

Kmalu imamo tudi mi ta pregled, me prav zanima kako bo....

(odgovor članu zvezda06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sistematski 18.mesecev
18.4.2008 9:23:21   
timika
Ja, tudi mi smo se malo igrali - podobno kot je napisala Zvezda, s tem, da je našemu v roke dala še ene malo črno-bele slikice, kjer je moral prepoznati, kaj je narisano. Bilo je zelo nerazločno, še jaz sem gledala, kaj je gor. Mali pa kot iz topa...sicer pa pri nas ni nobenih čudnih pogledov, tudi jaz sem jim rekla, da se ne obleče sam - ?!, ja, slečt že kak kos, pa poskuša tudi z oblačenjem, ampak da bi mu ratalo...
Pri nas so sestre zelo OK, ne komplicirajo, če v tistem trenutku otrok česa noče, te vpraša, če sicer to počne. Bodo pa ja zaupali staršem, saj nam je vsem v interesu, da povemo po pravici in s tem vidimo, ali je njeov razvoj OK.
ko sedaj vidim, kako se nekatere moje kolegice prav bojijo teh sistematskih...kaj bo rekla pediatrinja, ker še ne plazi? pri nas ni ob 9 m ne plazil, ne pri enem letu hodil, pa ni bilo komentarjev. te pa vpraša kakšno s tem povezano zadevo, da vidijo, če gre razvoj v pravo smer. Mislim, da se nekaterim tudi ne da preveč ukvarjat z vsakim posebej in je lažje odkljukat...

LPT 

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sistematski 18.mesecev
18.4.2008 9:26:46   
emaa
pri nas vpraša, če zna, zna, če ne zna, se imajo čas naučit, pa sestra tudi ve, da takrat itak ne pokažejo kaj vse znajo. 

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?