|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kovterček
26.4.2008 20:38:06   
petrcamg
Mene pa zanima iz katerega materiala mate kovterčke , pa kakšne velikosti- bom mogla zdej posteljnino nabaviti, pa ne bi rada kupovala take dimenzije, da ne bom potem prevlek iskala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kovterček
26.4.2008 21:04:21   
mishel
Midva sva kupila kar v kompletu celo posteljnino, tako da upam, da se dodatne prevleke tudi dobijo v tisti velikosti. Velikosti pa ti ne morem povedati, ker je še nimava doma. Mislim pa da so velikosti standardne.

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu petrcamg)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kovterček
26.4.2008 22:46:31   
ZmajTolovaj
Jaz sem kupila tole:
http://www.neckermann.si/artikel/2780535/Posteljni-komplet
ampak sploh ne potrebujem - naša je bila rojena julija, tako da je nisem lih veliko pokrivala, samo s kakšno rjuho, ko je bila pa večja, sem kupila pa spalno vrečo, ker se je že čisto razbrcala. Blazine pa itak ne rabijo ene dve leti, se mi zdi.
Aja tudi prevleko sem pri neckermannu naročila, sicer pa mislim, da so to precej standardne dimenzije, ker sem tudi drugod videla iste mere.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kovterček
27.4.2008 8:08:11   
vesna.com
Jaz ga imam iz tega začetnega kompleta,ki sem ga pri prvi vzela,je cca. 80x120, pa vse klasične posteljnine za otroško so pasale, ni blo težav z merami.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kovterček
27.4.2008 14:52:46   
kajajaka
v Leclercu smo kupili komplet (obroba za posteljico, kovterček 80*120, povšterček, vse 100% bombaž, slovenski proizvajalec) za 29 € in komplet posteljnine za 10 €, pa 2 jogi rjuhi 60*120 za 6 ali 7 €.

Vse je bombaž in proizvedeno v SLOVENIJI. Ne vem koliko ti je to pomembno, ampak meni se zdi zelo, da otrokauser posted image ne zavijam v kitajske stvari...

Cene so pa kot vidiš zelo ugodne..
LP

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kovterček
27.4.2008 16:50:23   
frutka_
Odeja Škofja Loka ima zelo fajn in kvalitetne stvari. Vse iz bombaža.

(odgovor članu petrcamg)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kovterček
28.4.2008 10:33:24   
Ryssa
Kako dolgo pa se lahko uporablja kovterček z merami 80*120? Do katerega leta?

Imela bom posteljico 140*70, pa bi nekako rajši vzela kovterček 80*120, ker se mi zdi 100*135 prevelik...


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kovterček
28.4.2008 11:21:21   
cv3rklic4
Živjo,
midva sva kupila vso posteljnino  - tudi kovtrček v Ikei. Pravzaprav, če kupiš njihove prevleke, potem rabiš tudi njihov kovter, ker imajo ene "posebne" dimenzije in  naše ne pašejo not. Dimenzija je pa 110x125 - bolj tak kvadrat.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kovterček
28.4.2008 21:18:59   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa
Kako dolgo pa se lahko uporablja kovterček z merami 80*120? Do katerega leta?

Imela bom posteljico 140*70, pa bi nekako rajši vzela kovterček 80*120, ker se mi zdi 100*135 prevelik...


Nič ni prevelik, jaz še v prenosni posteljici (60x120) uporabljam kovterček 100x140 pa pride tamala ravno lepo pokrita, da se ne odkrije ravno vsakič ko se obrne. Za ponoči se mi pa ne da ukvarjat s tem a sta pokrita ali ne, tako da oba spita v spalni vreči.

80x120 za moje pojme lahko uporabljaš (da je komot) nekje do otrokovih 90cm, mogoče 100, ampak dvomim. To je pri našem recimo 2l. Kupi večjega, sploh za posteljico 70x140. Tamal ima na vikendu posteljico 70x170 pa uporablja kar standarden kovter (140x200), pa ni nič prevelik.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?