|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralno sušilni stroj
28.3.2008 12:13:23   
arsha
Živjo

Ugotavljam, da se bom morala pred prihodom user posted image  podati v nabavo pralno sušilnega stroja. Vem, da je kombinacija pralni stroj + sušilni stroj boljša, vendar zaradi prostorske stiske drugače ne gre. Do sedaj sem perilo sušila na podstrešju bloka, pa je nekako šlo, ko bo pa ta mala tukaj, bo to zelo težko izvedljivo.

Moje vprašanje je namenjeno tistim, ki imajo dobre ali slabe izkušnje s pralno sušilnimi stroji:

1. Katerega priporočate: firma, znamka
2. + in -

Hvala vam in lep vikend user posted image ,
A
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralno sušilni stroj
28.3.2008 12:18:19   
Naja31
Mi smo en mesec nazaj kupili pralno sušilni stroj. Dveh nimam kam postaviti, sušilni pa ne gre na dpralni ker je tam bojler.
Jaz sem bila najbolj proti pralno sušilnemu, ker sem vedno imela v glavi, da je zmogljivost sušenja 2x manjša od pranja in je potem treba ven jemati, ampak zdaj imajo tudi take, ki imajo isto zmogljivost pranja in sušenja, tako da smo ga potem kupili. Mi imamo Candy, jaz sem super zadovoljna.
Nas je pa tudi serviser, ki ga je prišel monitrat, opozoril, da vseeno ne sušimo skoz. Tako da jaz sušim otroške obleke in najino belo perilo. Pisanega perila pa ne. Pa pazi da ne bo preveč perila v bobnu, ker potem traja sušenje celo večnost. Bodi pozorna tudi na to, da skupaj sušiš podobno blago.



(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralno sušilni stroj
28.3.2008 12:24:05   
arsha
Naja: katerega Candya imaš? Znamka, pls

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pralno sušilni stroj
28.3.2008 12:42:08   
Naja31
Joj, zdaj moram pa vstat user posted image .

Candy Alise CLD 135 automatic sensor drying.

V harvey norman je bil en mesec nazaj 800 eurov v akciji.

Tu  http://www.candy.si/pdf/pralni_susilni_pomivalni_mikrovalovne.pdf je njihov katalog in  je notri.


< Sporočilo je popravil Naja31 -- 28.3.2008 12:45:08 >

(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralno sušilni stroj
28.3.2008 13:50:36   
sinskaT
Tudi midva imava zaradi prostorske stiske tale Candy Alise, sušim pa samo brisače, belo perilo in pa otroško. Zdaj ga imava 2 leti in se super obnese. 

_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
28.3.2008 13:54:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sinskaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pralno sušilni stroj
28.3.2008 14:07:56   
rokapi
Candy je o.k., brez težav pereš in sušiš isto količino perila, pa še vzdrževanje je 1. Pri Mercatorju so g TUDI N Piko prodajali pred kratkim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pralno sušilni stroj
28.3.2008 14:46:06   
alysa
Js mam elektroluxa pa sem z njim zelo zadovoljna. Sušim pa samo belo perilo, brisače ipd., medtem ko barvnega perila ne.

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pralno sušilni stroj
28.3.2008 17:18:26   
arsha
No, jaz bi ga imela predvsem za user posted image  plenice in user posted image  cotke.

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pralno sušilni stroj
28.3.2008 17:19:39   
Aurea
Tudi jaz sem zelo zadovoljna z Electroluxom, sušim pa še ne prav pogosto, ampak, to se bo spremenilo, ko bo user posted image  tu user posted image  (pleničke, brisače, belo perilo). Kakšnih barvnih oblek pa tudi jaz ne bi sušila v sušilcu - raje si nabavi eno stojalo za sušenje, ki ga lahko potem po potrebi zložiš in spraviš.

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pralno sušilni stroj
28.3.2008 17:40:08   
Naty*
Js mam pralno sušilni stroj že ene 5 let, je pa ZANUSSI Turbodry 1000. Mislim da ma tud boben za 7kg, suši pa polovico, ampak me to nikol ni motilo. Mi je pa bolj praktično 2 v 1, ker zavzame manj prostora, pa ni potrebno praznit posode z vodo in se sekirat zaradi pare. Ni mi pa tak problem dat polovico ven, pa sušit v drugo rundo.

Zaenkrat sm sušila samo belo perilo, posteljnino, brisače pa deke, ki so ful mehkejše, če jih daš v sušilca. Verjetno bomo zdej sušil več, ko bo user posted image user posted image . Vsaj plenice če ne drugega.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pralno sušilni stroj
28.3.2008 19:24:30   
SaaS
Jaz imam 5 let Indesit stroj, a nisem zadovoljna. Malo denarja, malo muzike.
Serviser je že parkrat prišel na obisk.

Predvsem me pa moti, da do filtra za sušenje ne moreš sam, ker ga ima nekje zadaj, za očistit je potrebno klicat serviserja. Ker pa jaz sušim 80% tustega kar operem, je to zelo moteče, ker bi se potemtakem s serviserjem morali družiti zelo pogosto.. Pa ne pozabit, njegov obisk ni zastonj!

Pred kratkim mi je spet nehal sušiti in zahteva čiščenje filtra, pa še s pranjem na 90 je nekaj narobe. Sem se odločila, da ga zamenjam.
Zdaj imam ogledanega Elektroluxov pralno sušilni stroj.

Pri nakupu priporočam, da vprašaš, kako se čisti filter sušilca, če ga lahko sama, na vsakih nekaj pranj!!!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pralno sušilni stroj
29.3.2008 20:50:06   
crvicek
Jaz imam tudi Elektroluxa (3 leta) in pozimi, ko je slabo vreme je super. Poleti pa sušim zunaj. Jaz ga nikoli ne napolnem do polnega, tako da mi pri sušenju ne tako zmečka perila. Pozimi pa sušim v njem vse bombažne stvari. Filter ima zelo enostavno za očistit, moti pa me le to, da po sušenju ostane v bobnu full ostankov od sušenja, tako da  sem se navadila da po sušenju sprožim še enkrat izpiranje brez vsebine, da mi to izpere, saj drugače se to vse sprime z perilom pri naslednjem pranju. Najhujše je če sem sušila črno in nato prala belo perilo.
Ko sem živela še pri mojih smo imeli pralni in sušilni posebej in je bilo super, ampak kot večina od vas sem se zaradi prostorske stiske morala odločiti za kombiniranega. No, ma razen tega iziranja, sem z njim zelo zadovoljna.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pralno sušilni stroj
29.3.2008 22:20:32   
Roberta69
Mi2 imava tudi po ta novem tale Candy Alise in jaz nisem bog ve kaj zadovoljna... V bistvu me najbolj motijo programi pranja, ker ni tako, da daš na 30-minutni program in uravnavaš temperaturo, tisti kratki pa je na 50 stopinj, kar je za marsikaj preveč in spet za drugo premalo user posted image . Sušenje pa tudi traja... Sicer je pa za posteljnino vseeno super in ko pride user posted image bo tudi fajn. Sušiti mislim njegove cunjice in posteljnino oz. ko radiatorji ne bodo več aktivni morda kdaj še kaj.

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pralno sušilni stroj
29.3.2008 22:22:59   
Naja31
bistvu me najbolj motijo programi pranja, ker ni tako, da daš na 30-minutni program in uravnavaš temperaturo, tisti kratki pa je na 50 stopinj, kar je za marsikaj preveč in spet za drugo premalo


Meni so programi pranja ok, je pa res odvisno od tega kako si navajena od prej.

Priznam pa da pojma nimam kje ima filter od sušilca. Na koliko časa pa naj bi to morala očistiti?

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pralno sušilni stroj
29.3.2008 23:26:21   
moya
Tud jst imam Candy Alise že 10 let in dela bp. S filtrom še nisem mela problemov (moj ga ima na spodnjem robu spredaj) ampak ga ne odpiram (samočiščenje?). Edino kar je ne smeš dat preveč sušit ker ti potem ne posuši ok.
lp

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pralno sušilni stroj
30.3.2008 9:09:48   
*Mojca*
Jaz imam Ariston AMD129 in ga toplo, ampak res toplo odsvetujem. Cena je res okrog 550eur, ampak kot je že ena pred malo povedala: malo denarja, malo muzike. Po enem letu se je pokvaril, od 7.2. je na servisu, nočejo priznati da je že potekel 45dnevni rok v katerem ga morajo popravit, uglavnem same frkeuser posted image . Junija imam PDP in upam, da se bo do takrat tole sranje s strojem uredilo.
Doma imamo že 10let Candy Alise in še vedno dela brezhibno, tako da si bom tudi v bodoče nabavla ta stroj.

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pralno sušilni stroj
28.4.2008 13:52:28   
arsha
Hvala vsem za pomoč.

Kupila sem Candy Alise CMD 166, energijski razred AAA in sicer v Big Bangu, kjer je trenutno v hudi akciji, tako da sem zanj z doplačilom 6-letne garancije in 6% popustom na gotovino dala ca. 720 ojrov. Čakam, da me pokličejo. Prideta 2 pjeba dostavit in stari stroj odpeljeta...

Če katera rabi stari delujoči pralni stroj, naj se čim prej javi.

http://www.ringaraja.net/maliOglasiPodrobno.asp?katID=11&vrsta=Oddati

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?