|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine malo drugače
26.4.2008 21:52:24   
Anonimen
Sem v skoraj 36. tednu in imam prav tako bolečine, a malo drugačne. Boli me npr, ko zaspim na desnem boku in se cel otroček nakobaca na desno. Ko se po cca uri zbudim in se dam na hrbet, je na desni ena ornk bunka (višina 5,6cm) - otroček, ki se potem počaaaaaaaaaasi prevali bolj na sredino, kjer je bila prej...hmmmm...kar luknja. Ne vem ,kako naj drugače to opišem. In to me grozno boli. Na levi strani je isto.
Je blo pri vas tudi kaj takega?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine malo drugače
26.4.2008 22:02:28   
Blejka26
ne mene ni nič bolelo le na hrbtu nisem mogla ležat..in to je bilo obakrat v nosečnosti..ne vem kaj bi to bilo..mogoče pa hoče ven..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine malo drugače
26.4.2008 23:15:26   
2suzika7
Tudi jaz ne vem zakaj bi te bolelo in to na obeh straneh. Kdaj že kaj zaboli, ko se kam stisne in pritisne, ampak,... Koliko časa pa te boli? Si že omenila G, če ne bi bilo dobro omenit in če je to zdaj iznenada, bi se bilo sploh dobro it pokazat, da se mu slučajno res ne kam mudi...user posted image
Tiste bule in luknje pa so prav normalne. Brez njih pač ne gre.
Srečno!

_____________________________

Dobila sem več kot sem si upala sanjati: dva zlata,pridna angelčka - TANAJO in JANEJA.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine malo drugače
27.4.2008 3:54:09   
gaja27
No, saj ravno te bule me bolijo. Ne kot popadki ali menstruacija ali krči - to ni panike. Kot bi me bolelo notri, ko se razteguje. Ali koža. Al kaj. Kaj pa jaz vem.

(odgovor članu 2suzika7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine malo drugače
27.4.2008 5:34:43   
Anonimen
te bule je v bistvu otrok in itak da te boli,če se hoče mali ali mala raztegnit.>Nič strašnega pač,boš že potrpela kot vse ostale :)

(odgovor članu gaja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečine malo drugače
27.4.2008 8:21:34   
mateyka
ah, mene je tud ful bolel od tega raztegvanja, ko sem ležala na boku (no, zato tud nisem). in naša je bla taka huda brcara, da sem mela ful asimetričen trebuh in bule vsepovsod cel 8 in 9 mesec. brcala k zmešana - moja teorija je bla, da misli, da je še vedno un fižol k je bla pri 3 mescu, sam placa pa ni več tok user posted image bo že, sej pol rodiš pa maš mir user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?