|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jagode
11.4.2008 14:00:09   
palas
Tiste, ki polno dojite me zanima  ali jeste sveže jagode?
Kajti nekateri jih odsvetujejo? Meni se pa tolko luštajo ko jih vidim v trgovini na polici.
Bi jih probala jest pa ne vem ali bi ali ne bi user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jagode
11.4.2008 14:07:41   
nian
jaz jih bom jutri. sporočim rezultat user posted image

_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jagode
11.4.2008 14:14:50   
palas
ok
sporoči potem.
ker sem tudi jaz premišljevala, da bi jih danes kupla user posted image

(odgovor članu nian)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jagode
11.4.2008 14:18:09   
Katrin
Ne user posted image

Tudi jaz sem jih včeraj kupila, a poskusiti si jih nisem upala. Naš user posted image  je dobil fleke že, ko sem jedla jagodni jogurt user posted image

lp

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jagode
11.4.2008 17:14:13   
Gordana-3
pri prvi pupi sem jih začela jesti kakšen mesec, dva po porodu. prvi dan le dve, tri, drug dan malo več, ... da bi videla, če je pupa alergična. ker ni bilo nič, sem se jih nabasala vedno, ko sem le imela možnost. dojila sem polno do 6 meseca, ves čas jedla jagode, tudi pri ta drugi pupi. ta večja, ki ima sedaj 4 leta, je prav nora na jagode user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jagode
11.4.2008 17:16:59   
mali007
Jagode naj bi bile alergene in jih zato odsvetujejo. Sem pa zadnjič probala en košček (ko pa tako dobro izgledajo), pa ni bila dobra. Se pozna, da še ni sezona jagod in so vodene.

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jagode
12.4.2008 14:54:05   
palas
     No jaz sem danes pojedla tri jagode.
Sporočim jutri kakšna bo reakcija. Upam, da je ne bo user posted image in bo z mojim user posted image vse ok - brez flekov in izpuščajev.

(odgovor članu mali007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jagode
12.4.2008 15:16:01   
Anonimen
Ne, ker se mi zdi bedno neki exsperimentirat.

(odgovor članu palas)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jagode
12.4.2008 15:56:43   
mojca83
Jaz sem jih jedla že tretjič. Prvič eno ali dve, da sem opazovala reakcijo, pa je ni bilo, zdaj pa sem jih že "normalno" jedla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jagode
12.4.2008 18:02:50   
Zofy
Jaz sem se jih najedla takoj, ko sem prišla iz porodnišnice, ker so nam na šoli za starše rekli, da lahko jemo vse sadje, ki ni kislo. Za jagode pa, da je treba le pazit, ko jih bomo 1. dali otroku, ker so alergene.

No, pa mi je pol patronažnba rekla, da naj jih doječe mame ne bi jedle, ker so alergene, jogurt, marmelada in kompot pa lahko, ker so predelane (jagodno marmelado in vikikremo so nam za zajtrk že v porodnišnici dali!!).
No, pa ni bilo reakcije, tako da si jih privoščim vedno, ko je prilika user posted image .
Potem sem še probala en dan lešnike, en dan mandlje in en dan orehe, pa je bilo kul, tako da lahko tudi to jem. In seveda lahko jem tudi čokolado, saj so nam jo že v porodnišnici dali in ni bilo reakcije user posted image user posted image .

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jagode
12.4.2008 21:14:43   
Mat3ja22
jaz dojim malega že 4 mesece, pa ne upam jesti jagod.
so se mi pa že parkrat zluštale, še posebaj včeraj ko je mami kupla celo gajbico user posted image user posted image .

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jagode
13.4.2008 20:43:20   
nian
eto, jagode sem jedla, posledic ni bilo. user posted image user posted image user posted image  

ni pikic, lep drekec.

kar se pa eksperimentiranja tiče ... naj bom na krompirju in puranu eno leto ??!!!? user posted image

_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jagode
15.4.2008 10:05:21   
palas
evo, da še jaz sporočim.
Jagode sem jedla (mmmm so ble dobre) in posledic ni bilo - nič flekov in pikic.
Juhuhu......

(odgovor članu nian)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: jagode
15.4.2008 12:45:21   
nesiro
Jest sem po enem mesecu začela jesti čisto vse, razen fižola in graha, ki ju pa tako ali tako tudi ne maram. babca mi je rekla, da če otrok po enem mesecu nima krčev lahko začneš jesti vse in tudi tako je, pa nimam nobenih problemov - saj do sedaj ne.

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: jagode
21.4.2008 8:14:14   
anju

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Ne, ker se mi zdi bedno neki exsperimentirat.

a potem nič ne ješuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: jagode
21.4.2008 10:43:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anju


IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Ne, ker se mi zdi bedno neki exsperimentirat.

a potem nič ne ješuser posted image


Ja jem ja. Full, če te že skrbijo moje prehranjevalne navade. user posted image

(odgovor članu anju)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: jagode
21.4.2008 11:25:13   
anju

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: anju


IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Ne, ker se mi zdi bedno neki exsperimentirat.

a potem nič ne ješuser posted image


Ja jem ja. Full, če te že skrbijo moje prehranjevalne navade. user posted image

zanalašč sem bila malo cinična, ne da me zares skrbijo tvoje prehranjevalne navadeuser posted image
vsekakor je fajn, če se lahko otrok preko dojenja navaja na določeno hrano in mu lahko kak mamin eksperiment tudi koristi. mleko verjetno piješ, jogurte ješuser posted image - tudi to je bil eksperiment.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: jagode
21.4.2008 21:40:15   
sandra85
moj bo star 8m in sem pred dvemi dnevi 1. jedla jagode odkar dojim pa je bilo vse ok user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: jagode
2.6.2008 20:19:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Ne, ker se mi zdi bedno neki exsperimentirat.


Hmmm... 12.4. sem tako napisala, a te dni sem jih jedla. user posted image  user posted image  Čisto domače, nič špricane, res dobre! Prvi dan sem samo dve in sem opazovala user posted image , če bo slučajno dobil kakšne pikice in na srečo je vse ok. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: jagode
5.6.2008 18:49:21   
ELMA
Jaz sem jih tudi dva dni nazaj jedla , nobene flekice in nobenega ispuščaja .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?