|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   elektronska varuška
8.5.2008 21:09:33   
Kaliope
a ima morda kdo izkušnje s TOLE elek. varuško?

se mi zdi kar poceni ... pa na kaj je treba biti najbolj pozoren pri nakupu takšne varuške?
Hvala za vsa mnenja ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: elektronska varuška
8.5.2008 21:14:29   
A.N.J.A.
JAz imam od Know how elektronsko varuško že 4,5 leta in še vedno deluje!! Sem v začetku bila mal huda na taščo, ki mi ga je kupila, sem mislila, da je jajc... Pa je edini, ki omogoča non-stop prenos, kar je meni 100% najbolj pomembno. Se imela za drugega potem neko Tomy varuško in se je vklopla šele, ko se je tamau že ful jokal... Jaz sem ponavadi raje šla prej tja, ne pa ko je že čist razdražen...
Da skrajšam, fuuuul zadovoljna...
Lp

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: elektronska varuška
8.5.2008 21:19:50   
Kaliope
o, hvala! Kupujem za prijateljico, pa ji ne bi rada neki klump podarila ... po drugi strani pa samo imena firme tudi ne mislim plačat, zato sprašujem za mnenja. Super, da si zadovoljna.

(odgovor članu A.N.J.A.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: elektronska varuška
8.5.2008 23:23:09   
Marogica
Tudi mi smo dobili ob rojstvu prvega sine "špijona" od Know-howa in smo bili zelo zadovoljni, tako, da je "preživela" oba in to zadovoljivo, brez problemov in dobrim funkcioniranjem. Stala pa je takrat nekje 10 jurjev. Bila je med najcenejšimi. Uporabljami smo jo 6 let s tem, da otroka spita v drugem nadstropju, kakor midva.

V glavnem...za priporočat. Malo denarja...pa vseeno dosti muzike.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: elektronska varuška
9.5.2008 9:11:48   
mojsoncek
Mi smo imeli taksno, pa smo lovili se vse sosede zraven user posted image . Po niti ne dveh letih pa se sploh ni vec izklapljala, ko je bila prizgana, tako da smo celo noc poslusali tamalega kako smrci. Smo jo po hitrem postopku zamenjali. 

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?