|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prenosna posteljica POMOČ
7.5.2008 11:53:28   
Rožica*
Živjo!

Potrebovala bi pomoč pri izbiri prenosne posteljice. Ker nimam časa sem jo želela naročiti kar preko neta, zato bi mi kakšne vaše izkušnje in nasveti katero izbrati in zakaj prišli prav.


Ima katera to posteljico?
Zanima me če ima trdo ali mehko dno? V opisu piše da je priložena zložljiva vzmetnica. Kakšna? Kako debela? Bi morala potem kupiti še kakšno drugo vzmetnico?
user posted image


Katreo mi še priporočate?

laj pa posteljica Lemi ki je trnutno v akciji v BC?
Jo ima katera, je potrebno dokupit blazino, kakšno je dno?

Prosim za pomoč, ker res ne utegnem v trgovine pregledati ponudbe.

Hvala
LP.Rožica.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prenosna posteljica POMOČ
7.5.2008 12:27:29   
kristinaj
jaz imam prenosno od haucka.... enkrat sem jo rabila ko je imela 1,5m in sem noter dala jogi, potem od 3-5 m sem pa jogi ven vzela in je noter ena taka blazinica, meni ravno prav trda, mehka, čez sem dala še nadjogi in rjuhco... je pa to malo smotano, ker nimaš kam zataknit in vse razkopajo......

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prenosna posteljica POMOČ
7.5.2008 18:06:13   
potepinček
Jaz imam tisto od Lemi, ki je v akciji v BC. Potrebno je nabaviti še vzmetnico oz. blazino, ker je dno samo malo podloženo.

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prenosna posteljica POMOČ
8.5.2008 15:45:53   
Pinkyca
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica*

Živjo!

Potrebovala bi pomoč pri izbiri prenosne posteljice. Ker nimam časa sem jo želela naročiti kar preko neta, zato bi mi kakšne vaše izkušnje in nasveti katero izbrati in zakaj prišli prav.


Ima katera to posteljico?
Zanima me če ima trdo ali mehko dno? V opisu piše da je priložena zložljiva vzmetnica. Kakšna? Kako debela? Bi morala potem kupiti še kakšno drugo vzmetnico?
user posted image
mi imamo točno tole
čisto novo
1x smo jo že uporabili za 3dnevni dopust v hotelu na obali
dno je trdo in OK
vzmetnica je tudi OK
ne rabiš nič drugega
super lepa posteljica je
in zložljiva na minimum
pa še koleščka lepo ven potem gledajo
da jo lahko voziš
priporočam nakup - sonček.si




< Sporočilo je popravil Pinkyca -- 8.5.2008 15:46:31 >

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prenosna posteljica POMOČ
10.5.2008 11:22:02   
katee
Jaz imam Lemi prenosno posteljico. Sem dvignila dno s peno, gor pa dala še ležišče za prenosne posteljice. Mali je prvo noč v njej protestiral, naslednji dve je pa super spal. Imela jo bom pa izključno na morju.

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?