|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nizka telesna temperatura
9.6.2008 15:11:47   
natasarobi
Oj! Mene pa zanima če je imela katera težave z nizko telesno temperaturo?

Sem se počutila slabo, pa sem si zmerila temperaturo in je pokazalo 35,1, nekaj ur kasneje po likanju pa sem si ponovno zmerila temperaturo in mi je pokazalo 36.3. 

No, pa če je še kakšna iz zdravstva (nekaj vem, da vas je) naj doda svoje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nizka telesna temperatura
9.6.2008 15:30:30   
snake
jaz imam skoraj vedno pod 36 ne vem pa zakaj

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nizka telesna temperatura
9.6.2008 15:51:11   
natasarobi
snake - pa imaš kakšne težave ali se počutiš v redu?

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nizka telesna temperatura
9.6.2008 16:41:38   
Marogica
Jaz jo imam tudi tu nekje... Pa se ne sekiram.

Se pa mi je zadnjič zgodilo, da mi je skoz kazalo 33,1. Sem rekla možu, da riba pa še res nisemuser posted image  Sem šla v navodila brati, kaj bi to pomenilouser posted image  Je bil senzor zamazanuser posted image  Govorim seveda o digitalnem termometru.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nizka telesna temperatura
9.6.2008 22:47:33   
januskica
jst imam normalno temperaturo nekje 35,8C. pred nosečnostjo sem jo imela nekje 36,5C. ne vem zakaj se mi je znižala, ampak tudi po porodu  je ostala nizka. je pa fora v tem, da moj predragi normalno temperaturo nekje med 35,6 in 35,8C ... in očitno je tamala po njem, saj ima nekje 35,8C.

očitno smo družina bolj "nizko temperaturnih" ljudi. user posted image

če si se pa počutila slabotno, verjetno ni ta skok glih "normalen".

P.S.: temperaturo sem si merila na več različnih termometrih.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nizka telesna temperatura
10.6.2008 6:00:29   
Anonimen
se javlja še ena taka. Verjetno si tudi bolj ta "zmrznjene" sorte - oz. te običajno rado zebe? Nikoli v življenju nisi imela višje temerature od 39 pa čeprav si bila za umret bolna?

No, jz sem že taka; zebe me nonstop, vročino pa imam samo ko sem skoraj na smrtni postelji (pretiravam nouser posted image ), običajna temperatura pa je med 35-36 stopinj neglede na to s kakšnim termometrom si merim.

Nimam pa pojma v čem je fora user posted image

(odgovor članu januskica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nizka telesna temperatura
10.6.2008 7:49:13   
cukr07
Tudi moja telesna temperatura je ponavadi okrog 35,5. In tako kot pravi caffe sem tudi jaz precej zmrznjene sorte.
Je pa res, da sem imela ene dvakrat, ko sem bila bolna, temperaturo med 37,5 in 38 in sem mislila da me bo pobralo. Sem bila čist hin, tako da si sploh ne predstavljam da bi jo kdaj imela npr. 39, pomojem bi me kr pobralo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nizka telesna temperatura
10.6.2008 8:46:29   
snake
oooooooo jaz imam kar nekaj težav, ampak ne bom zdej vse naštevala, pač sem bolj občutljiva in sem kljub temu da imam samo 23 let, dala marsikaj skozi............

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nizka telesna temperatura
10.6.2008 9:47:04   
natasarobi
Ja, sem tudi bolj zmrznjene sorte in res je, da, ko imam vročino se počutim za en drek. Včeraj, ko sem se počutila slabo mi je bilo tudi hladno, pa vrtelo se mi je. Potem, ko se je temperatura dvignila je bilo vse ok in tudi zvečer sem imela 36,3. No, danes sem dobila menstro in pred menstro mene ponavadi zebe. Sedajle sem si merila temperaturo in je 36,00 (leva pazduha) ter 36,2 (desna pazduha). Sedim pa v pižami in brez nogavic, noge imam mrzle. Vrti se mi pa ne, tako kot se mi je včeraj.  

Bom si malo merila, ko se bom slabo počutila, čeprav se mi zdi, da sem se z tako nizko temperaturo srečala ene dve leti nazaj v bolnici, pa mi tam ni noben nič rekel, da je kaj narobe.

Po moje je pri takih z nizko temperaturo težava res, če imaš že malo čez 37.

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nizka telesna temperatura
10.6.2008 9:51:50   
nejcko
Evo, še ena ribauser posted image
Mislim, da je nizka telesna temperatura povezana z nizkim pritiskom (no, vsaj jaz ga imam) in večno mrzlimi nogamiuser posted image .
In tudi jaz imam zelo redko vročino, tam pri 37,3 sem že čisto hin; najvišjo sem imela (ampak samo en danuser posted image ), ko sem imela pljučnico - 38,5 in sem mislila, da dobesedno umiramuser posted image  

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nizka telesna temperatura
10.6.2008 9:57:50   
natasarobi
Nejcko, jaz sem za svoje težave tudi okrivila pritisk. Vendar kadarkoli so mi merili pritisk je bil ta v mejah normale oz.idealen in tudi nihanja pritiska, če bi jih imela naj ne bi bila ne vem kakšna.

Imam probleme z vrtoglavicami (že nekaj let, bila sem tudi pri nevrologu, ki je rekel, da bo minilo samo po sebi), ki so včasih močnejša, včasih jih pa ni. Sem pa pod stresom.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nizka telesna temperatura
10.6.2008 10:08:40   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Evo, še ena ribauser posted image
Mislim, da je nizka telesna temperatura povezana z nizkim pritiskom (no, vsaj jaz ga imam) in večno mrzlimi nogamiuser posted image .
In tudi jaz imam zelo redko vročino, tam pri 37,3 sem že čisto hin; najvišjo sem imela (ampak samo en danuser posted image ), ko sem imela pljučnico - 38,5 in sem mislila, da dobesedno umiramuser posted image  

Pri meni je tudi tako nekako, le da sem ze pri 37,1 cisto hin... najvecjo izmerjeno v zadnjem casu (no, kar se spomnim) sem imela pa 40,1, ker se mi je zacel "kuhati" mastitis in sem ze kar "s tabelim" gledala.

Se dobro, da sem res redko, redko bolana.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?