|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako oblečeni za spanje?
8.6.2008 12:15:08   
Bubilu
Moj 15 mesečni sine se mi vsako jutro zbudi ali prepoten ali pa s čisto mrzlimi rokami in res več ne vem, kako naj ga zvečer oblečem. Imamo pa še to težavo, da nikakor noče bit pokrit in se celo noč odkriva, v spalni vreči mu je pa ali prevroče, če ga imam pa v kratkih rokavih, ma pa rokice zunaj in so čist mrzle... Kaj pa vaše izkušnje?!

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako oblečeni za spanje?
8.6.2008 12:31:19   
Anonimen
Zadnje dni, ko je malo bolj "hladno", beri dež, ji oblečem bomžano pižamico s stopalčki, pokrita ni, ko pa je vroče, pa ima kratke rokave, sp. del tanke bombažne pižamice in brez nogavičk. Itak pa imamo, kadar je pasja vročina, celo noč prižgano klimo.

(odgovor članu Bubilu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako oblečeni za spanje?
8.6.2008 13:16:32   
pegi1
naš 13 mesečnik ima oblečen body s kratkimi rokavi in bombazne zabice, pokrijem pa ga s tanko rjuho (oziroma kar s prevleko za kovterček, samo, da notri ni kovtrauser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako oblečeni za spanje?
8.6.2008 14:37:19   
andrejka
Moja ma tanek bodi z dolgimi rokavčki (ker drugače ima tudi zelo mrzle rokice), spodaj spodnji del od pižamice in nogavičke, pokrijem s kakšno tanšo dekico ali rjuhco-odvisno od temperature. Ko je bolj mrzlo ji čez bodi oblečem še zg. del pižamice (Oboje je res tenko) spodaj pa še tanše žabice-vendar ne najlonke- ker se tudi ona odkriva in se mi res ne ljubi jo vsake pol ure hodit gledat, pa še zbudim jo.
moji je uredu, je pa res, da smo v hiši in pri njej v sobi stopinje ne presežejo 24.
LP, A.

_____________________________

17.11.06 se nama je rodila čudovita deklica Zoja
24.5.09 pa se nam je pridružil čudovit deček Gaber

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako oblečeni za spanje?
9.6.2008 9:07:46   
rosisa
Odvisno je tudi od temperature v sobi. Mi imamo med 17 in 19 stopinj. Pravjo da je boljš bolj hladno v sobi pa bolj pokrit. Naša je stara 15 mes in sem jo do prejšnjega tedna dajala v spalno vrečo (srednje debelo) in bodi dolg rokav, spodaj pa samo v plenički. Pokrita pa je bila s tanko odejo. Sedaj pa jo dam v pižamici (spodaj samo bodi z naramnicami) ali bodi dolg rokav in spodnji del pižame in nogavičke ter odejo tko debelo kot zame. Ko zaspi ji nogavičke sezujem. Saj ko zaspi ji potipaš dlani in če ima vlažne ji je zagotovo prevroče in jo pokriješ s tanjšo odejo. Jaz imam dve tanki in jo sedaj zdaj pokrijem z obema če pa vidim da ji je prevroče ji dam dol eno odejo ali pa pustim samo po nogicah.

(odgovor članu andrejka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako oblečeni za spanje?
9.6.2008 9:10:37   
viv_
Ta mala ima gor bombažnega pajacka, s stopalci ali brez, odvisno kero pižamo vzamem ven iz predala. Je pa v žaklu - imamo 3 debeline žaklov brez rokav: debel, srednji in tanek.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu rosisa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako oblečeni za spanje?
9.6.2008 11:45:40   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Ta mala ima gor bombažnega pajacka, s stopalci ali brez, odvisno kero pižamo vzamem ven iz predala. Je pa v žaklu - imamo 3 debeline žaklov brez rokav: debel, srednji in tanek.


Pri nas je enako.

Tamalemu dam zvečer samo pižamo gor in samo v tem tud zaspi. Ko greva pa midva tud spat, ga dam pa v tanjšo spalno vrečo.



_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
9.6.2008 13:59:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako oblečeni za spanje?
9.6.2008 22:58:35   
Naja30
Oblečena je v tanek body z dolgimi rokavi in spodnji del tanke pižame, ki ji je že malo majhna in ji pride na 3/4 nog. In je ravno prav. Pokrijem jo s prevleko za povšter, ampak se itak hitro odkrije.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako oblečeni za spanje?
10.6.2008 9:53:11   
mojsoncek
V taksnem vremenu kot je pretekle dni/teden ga oblecem v tanko pizamco z dolgimi rokavi in hlacnicami brez stopal. V tisti vrocini, ki je letos ze bila, pa tanko pizamco s kratkim rokavcki in hlacnicami. A ja, pa nikoli ne spi pokrit ali v zaklju.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako oblečeni za spanje?
10.6.2008 10:24:14   
kaya2007
mi jo imamo kar v pajacku s kratkimi rokavi in hlačami, zadnje dni jo dam pa še v žakelj-ampak res čisto tanek

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako oblečeni za spanje?
10.6.2008 10:32:17   
tinkatonka
Te dni, ko ni tako zelo vroče zelo zelo tanka pižamica(dolge rokavi, hlačnice). Nič pokrit oziroma samo z rjuhico.

Ko je bilo vroče pa pajacek s kratkimi rokavi in kratkimi hlačnicami, pokrit s tanko rjuhico.  

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako oblečeni za spanje?
10.6.2008 11:04:37   
rosisa
Pozdravljene. me sam zanima kakšno temperaturo imate ve v spalnici, ki imate otročke samo v pižamici in nič pokrite oz celo v kratkih rokavih.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako oblečeni za spanje?
10.6.2008 18:27:28   
kaya2007
precej toplo, ker smo v mansardi, tam okoli 22-24 stopinj

(odgovor članu rosisa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako oblečeni za spanje?
10.6.2008 18:30:33   
Bubilu
Mi imamo tudi v mansardi 24 in več stopinj.

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
10.6.2008 21:26:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bubilu)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako oblečeni za spanje?
14.6.2008 23:35:22   
petrazg
Naš spi v pajacu s stopali in dolgimi rokavi. Pa tudi pokrijem ga še s prevleko za kovter... Imamo pa 23 stopinj...

_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako oblečeni za spanje?
14.6.2008 23:39:37   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: rosisa

Pozdravljene. me sam zanima kakšno temperaturo imate ve v spalnici, ki imate otročke samo v pižamici in nič pokrite oz celo v kratkih rokavih.


za kratke rokave nad 23, za dolge rokave pod to temperaturo.

evo danes je v dolgem tankem pajacu, včeraj še v kratkem pajacu, nobene vreče, odkrije pa se itak vedno.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rosisa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?