|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Driska v 33 tednu
18.6.2008 14:39:42   
karmen83
Pozdravljene!

Ponovno se na vas obračam, ker imam majhen problemček - noseča sem 33 tednov in že tretji dan me muči driska. Ali mi lahko katera pove, kaj pomaga? Saj vem, da je važno piti ogromno tekočine, ampak se bojim, da bo potem še huje... user posted image   Ker gibe normalno čutim (glede na to, da je naša pikica že skozi bolj mirne sorte ali pa jaz gibov ne zaznavam tako dobro), jih je pa na dan več kot 10, čeprav v glavnem zjutraj in zvečer, verjetno ne gre za kaj hujšega, ker pa je vse skupaj precej neprijetno, se priporočam za nasvete. Najlepša hvala! user posted image


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Driska v 33 tednu
18.6.2008 14:56:07   
Naja30
Jej riž, borovnice si skuhaj (čaj) in kakšen prepečenec.

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Driska v 33 tednu
18.6.2008 15:23:16   
Anonimen
jej,kar ti paše,z dieto driska ne bo nič prej minila.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Driska v 33 tednu
18.6.2008 15:41:43   
frutka_
Piješ morda Magnesol? To je rahli diaretik tako da ga nehaj piti. Če ga piješ. Pa kakšen kos čokolade. Tudi Linex lahko vzameš.

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Driska v 33 tednu
18.6.2008 15:45:00   
pokica_
Meni bolj kot Linex pomaga, če si pripravim 1/2 dcl zvarka iz cele kumine...samo tolko, da malo prevre, precedim in pol to spijem. Preverjeno, ...driska se posloviuser posted image . Na okus kumine pa probam pozabitiuser posted image .

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Driska v 33 tednu
18.6.2008 19:17:03   
AnciM
Kokakola pomaga! user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Driska v 33 tednu
19.6.2008 10:56:16   
karmen83
Včeraj sem se suhih borovnic pa čokolade najedla... user posted image je že boljše user posted image Hvala vsem za pomoč!

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
19.6.2008 12:07:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karmen83)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?