|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bakterije v urinu
12.7.2008 13:20:40   
claud
Pozdravljene mamice in bodoče mamice!

Zanima me če je katera imela med nosečnostjo s kakšnimi izvidi težave?"
Jaz sem namreč v 3 mesecu nosečnosti in sem imela prvi pregled krvi in urina.....in izvidi urina so pokazali precej bakterij. Zdaj imam nadaljno preiskavo,pa traja tako da me zanima če je imela kakšna podobno stvar?!
Ne vem ali je možno da je vzrok v tem da popijem premalo vode?!
Do zdaj sem imela take slabosti da sem bruhala že samo od tekočine tako da več kot gre ne gre.....
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bakterije v urinu
12.7.2008 13:25:43   
anetka
Tudi sama sem imela v prvem tromesečju bakterije v urinu, ki so pa precej pogoste. Veliiiiiiiiiko pij, najboljše vodo, pa se bo uredilo.

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bakterije v urinu
12.7.2008 13:27:19   
claud
Potem je to normalno in ne škoduje plodu?

(odgovor članu anetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bakterije v urinu
12.7.2008 13:39:03   
anetka
Ja, seveda je bolje, če jih ni, ampak ja, do neke meje je normalno. Ampak še vseeno veliko vode popij.
So pa bakterije v urinu lahko nevarne v kombinaciji z otekanjem in povišanim krvnim tlakom.

Ampak če ti tvoj G ni nič rekel, bodi brez skrbi user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bakterije v urinu
12.7.2008 13:42:19   
Anonimen
Pogost pojav v nosečnosti. Priporočam ti pitje 2-3 litrov vode na dan, lahko tudi čaja za mehur. Jej brusnice, v lekarni povprašaj za izdelek iz brusnic(bluberry al neki takega)- nevem, če je za nosečke, zato se pozanimaj- ta idelek še dodatno čisti tvoje sečne poti.


(odgovor članu claud)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bakterije v urinu
12.7.2008 13:49:48   
Anonimen
Nekaj tem "bakterije v urinu" na Ringaraji:

tema1
 
tema2
 
tema3
 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bakterije v urinu
12.7.2008 14:13:06   
Naja30
Ja, pogost pojav. Več pij, tako je meni vsakokrat rekla G.
Imaš pa lahko vso nos. bakterije malo povišane, pa še ni za zdravljenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bakterije v urinu
12.7.2008 17:13:41   
claud
punce hvala za vse vaše odgovore in komentarje!user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bakterije v urinu
13.7.2008 8:26:57   
tinatona
Najbolj fino je, da naslednjič vzameš kak vlažilni robček s sabo na pregled in se spodaj fino obrišeš, preden boš v laboratoriju vodo oddala... Pa seveda čimveč pij.

LP

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bakterije v urinu
13.7.2008 12:19:26   
stunfek
urinski vzorec se izredno hitro kontaminira, pa sploh ni rečeno, da imaš bakterije dejansko v urinu. šele sanford test, ko dajo urin na gojišče pokaže ali so bakterije dejansko prisotne ali ne.

tako je res fino, kot je rekla, ena pred menoj, da se pred oddajo urina fejst obrišeš z intimnim robčkom in ne ujameš prvega curka ampak srednji curk :)



_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?