|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ob katerih urah obroki?
7.7.2008 22:51:31   
Srečic@
Živjo,
redno spremljam debato "Mami, kaj bomo danes jedli?" in moram reči, da ste mi v veliko pomoč.

KEr je sinko star8,5 meseca poskušamo poleg jutranje malice, kosila in večerje uvesti še popoldansko malico, pa nam časovno ne znese. Aja, pa še full se dohjimo. Dopoldanska malica je nekje okrog 10-ih, potem dojenje pred spanjem (zaspi okrog 12-ih do 13-ih), kosilo, ko se zbudi (okrog 15-16-ih), potem pa še večerjica (kašica) pred kopanjem in dojenje pred spanjem. No, pa še full dojenja vmes.

Ob katerih urah imate obroke?
Hvala.
S.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ob katerih urah obroki?
7.7.2008 23:06:39   
buček
mi smo stari 8 in nasi obroki so ob

ob cca 7h dojenje
ob9h zajtrk
ob12h  malica in nato dojenje pred spanjem
ob 15h kosilo
ob 16h dojenje pred spanjem
ob 18h malica
ob19- 20h večerja in nato dojenje pred spanjem

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ob katerih urah obroki?
7.7.2008 23:18:42   
sandra85
pri nas je bil tudi včasih tako, da smo spustili malico, ker se je dojil čez dan. ko smo ukinili dojenje čez dan, je vse lepo steklouser posted image
zdaj se že nekje 1 mesec doji samo pred spanjem in ponoči, oziroma zgoda zjutraj

ima pa nekako tako:
enkrat med 4. in 5. uro dojenje
okrog 8h zajtrk
11h malica
13h kosilo
16h malica
19h večerja
(okrog 20h30-21h) dojenje


zdaj ko je poletje in je dlje svetlo, zaspi okrog 21. ure, drugače že ob 20h ali prej



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ob katerih urah obroki?
8.7.2008 8:04:06   
kristinaj
pri 8m

ko je vstala 250 ml am
ob 9 sadje
ob 12-13 kosilo
ob 15-16 popoldanska malica
ob 18-19 večerja
pred spanjem 250 ml am

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ob katerih urah obroki?
8.7.2008 8:29:15   
Jančika_
Moja dva nista za večerjo nič jedla, če sta imela popoldansko malico, potem je bila pa ponoči lakota. Tako da jima nisem dajala nič malice popoldan, imela sta zgodnjo večerjo, potem malo igranja in kopanje, tik pred spanjem pa še dojenje oz. kasneje flašo.

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ob katerih urah obroki?
8.7.2008 8:40:54   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Moja dva nista za večerjo nič jedla, če sta imela popoldansko malico, potem je bila pa ponoči lakota. Tako da jima nisem dajala nič malice popoldan, imela sta zgodnjo večerjo, potem malo igranja in kopanje, tik pred spanjem pa še dojenje oz. kasneje flašo.


Zelo podobno je bilo tudi pri nas - ob 15.00 kosilo, potem spanje in ob 19.00 večerja, igranje, kopanje, in flaša pred spanjem. No, moram dodati, da je naša Alina huda, huda zaspanka in je po kosilu včasih spala tudi tri ure (še sedaj pri enem letu).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ob katerih urah obroki?
8.7.2008 9:00:27   
Lunc_a
ukini dojenje,saj ga ne potrebuje več toliko.
Mi jemo ob cca 7-8 uri zajtrk,okrog 11 ure malica,okrog 13-14 kosilo ,okrog 17-18 ure malica in potem še večerja okrog 20 ure,ponoči pa dojenje

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ob katerih urah obroki?
8.7.2008 13:17:01   
Naja30
Jaz sem tudi imela večne težave z eno od malic. Enostavno ji je bilo preveč, če je imela kosilo ob 14-15h, potem pred večerjo še malica. Večerjo pa okoli 19-20h. Tako da sem pač izpustila, ali pa ji dala samo malo sadja ali kakšen piškot. Odvisno je tudi, kaj ima za večerjo. Zdaj, ko je večja, poje za pop. malico kar nekaj sadja, za večerjo pa ponavadi le jogurt ali skuto.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?