|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mercator Pika kartica - vprašanje
7.7.2008 11:29:22   
honey
Zanima me, če lahko kljub temu, da imaš blokirano kartico, vnovčiš pike, ki so se nabrale na kartici. In če lahko ob gotovinskem plačilu vseeno dodajaš pike? Ker tale mesec me je malo povozil in enostavno mi ne bo zneslo, da bi v celoti plačala porabljen znesek. Vem pa, da ti kartico blokirajo, če ne plačaš. Imam pa že mislim da 250 pik in bi mi bilo škoda, če jih ne bi mogla izkoristiti do konca meseca.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mercator Pika kartica - vprašanje
7.7.2008 12:24:02   
TRIŠ
Pokliči na njihov center in povej situacijo pa ti bodo povedali kako in kajuser posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mercator Pika kartica - vprašanje
7.7.2008 12:31:58   
honey
Hvala, ampak sem najprej na RR vprašala, ker sem upala, da se bom temu izognila user posted image  Malo nerodno mi je user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mercator Pika kartica - vprašanje
7.7.2008 12:41:21   
puncica

IZVIRNO SPOROČILO: honey

In če lahko ob gotovinskem plačilu vseeno dodajaš pike?


če imaš zeleno kartico tole ni možno, ker vem ko gremo mi čez limit kartica ne potegne več in kljub gotovini in kartici se pike ne prištevajo na kartico, o porabi pik pa ne vem.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mercator Pika kartica - vprašanje
7.7.2008 13:04:16   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: puncica


IZVIRNO SPOROČILO: honey

In če lahko ob gotovinskem plačilu vseeno dodajaš pike?


če imaš zeleno kartico tole ni možno, ker vem ko gremo mi čez limit kartica ne potegne več in kljub gotovini in kartici se pike ne prištevajo na kartico, o porabi pik pa ne vem.



jaz sem jo tudi že imela blokirano (zeleno) in sem pike lahko dodajala..... ne vem pa za koriščenje....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mercator Pika kartica - vprašanje
7.7.2008 13:12:32   
noe
Če imaš limit porabljen, lahko plačuješ s gotovino in dobivaš Pike.Jaz to delam vsak mesecuser posted image
Za blokado pa ne vem.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mercator Pika kartica - vprašanje
7.7.2008 13:41:13   
puncica
**** a res al kaj user posted image mater bom enga nadrla tle pr nas v trgovni. Men jih namreč ne dajejo več gor, ker kao ne plačam s kartico.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mercator Pika kartica - vprašanje
7.7.2008 13:51:43   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

**** a res al kaj user posted image mater bom enga nadrla tle pr nas v trgovni. Men jih namreč ne dajejo več gor, ker kao ne plačam s kartico.


Zeleno piko lahko uporabljaš ne glede ali z njo plačuješ ali pa nabiraš pike.Nerodno pa ti ne rabi bit ker vrjemi da nisi edina zato le pokliči in boš tako 100% user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mercator Pika kartica - vprašanje
7.7.2008 14:17:00   
noe
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

**** a res al kaj user posted image mater bom enga nadrla tle pr nas v trgovni. Men jih namreč ne dajejo več gor, ker kao ne plačam s kartico.

Če plačaš s kartico jih dobiš, če pa z gotovino, ti jih pa tud mora dat gor. Samo bodi pozorna da ti napiše gor gotovina, da ne plačaš, potem, pa ti še enkrat obračunajo.Jaz to vseskozi gledam, ker ko sem jo dobila, me je sama prodajalka opozorila na to , da se na žalost  tudi to dogaja.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mercator Pika kartica - vprašanje
7.7.2008 14:20:25   
honey
IZVIRNO SPOROČILO: noe

Samo bodi pozorna da ti napiše gor gotovina, da ne plačaš, potem, pa ti še enkrat obračunajo.Jaz to vseskozi gledam, ker ko sem jo dobila, me je sama prodajalka opozorila na to , da se na žalost  tudi to dogaja.



To pa tudi jaz vedno pogledam, kaj mi napišejo gor. Pa tudi znesek preverim. Ker enkrat mi je ena namesto 1.200,00 SIT (ali nekaj podobnega) računala 120.000,00 SIT. Od takrat naprej vedno pregledam listek. K sreči sem takrat takoj opazila, da mi je stornirala. In še vse listke sem shranila, za primer, če mi ne bi pravilno storniral. No, super, bom šla danes v Mercator in bom poskusila.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mercator Pika kartica - vprašanje
7.7.2008 17:26:38   
takero
pike na zeleni kartici ne moreš koristit dokler nimaš odblokirane kartice,ne da se jih niti združit z drugo(družinsko)kartico,lahko pa nalagaš gotovinske pike.Ker pa se ta mesec končuje obdobje in se 1.8 začne z nič,ti svetujem,da to čimprej urediš,saj traja še nekaj dni,ko plačaš,da jo odblokirajo,razen če jim mal zatežiš in po faksu pošlješ dokazilo,da si vse poravnala.Vse to je iz prve roke,delam namreč v M.user posted image

LEP POZDRAV,UPAM,DA SEM TI VSAJ MAL POMAGALA Z INFORMACIJAMI...

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?