|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdo ima kakšen naslov
5.7.2008 21:46:51   
pinkiponki
ja, mene zanima, če ima katera kakšen kontakt za apartma na otoku Pag- Novalja oz. okolica. Mi bi ful radi šli tja od 24.7. -6.8. pa ne najdemo nič, kar bi bilo takrat prosto. smo se z enim že vse dogovorili, pa ne pošlje št. TR, da bi mi neki dnarja nakazal, pa ga je mož šeenkrat poklical, pa on še kar nič - tko da to je kr neki. Jst pa že čist panična, ne morm pa it dol na pamet, brez rezervacije z dvema majhnima otrokoma. Prosim, naj mi kera pomaga s kakšno koristno informacij user posted image

Hvala že vnaprej.

Aja, najrajš bi šli naPag, če pa je kaj drucga pa da se ve da je dobro, bi pa blo tudi vredu.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdo ima kakšen naslov
5.7.2008 22:35:54   
Naja31
Tu imaš lokalno turistično agencijo, pa jim pošlji en mail ali pa jih pokliči.

http://www.sunturist.hr/index.jsp?id=home

Jaz sem tako dve leti nazaj pisala eni agenciji v Novigrad na začetku julija za konec julija, ko je res vrhunec sezone in so mi našli. Sicer res ni bilo veče neke hude izbire.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdo ima kakšen naslov
5.7.2008 23:32:43   
Anonimen
Ja, najlazje je, da kar na agencijo posljes mail, samo ste pa res pozni user posted image

Obstaja se Santa Maria al nekaj takega.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdo ima kakšen naslov
7.7.2008 15:29:53   
pinkiponki
Hvala punce, ja pozni smo res, ampak sem jst zlo pozno zvedela za dopust, zato tudi taka zbrka in živčna vojna.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdo ima kakšen naslov
7.7.2008 23:02:05   
Rožica I
Zakaj pa ne greš kar k temu, s katerim si se dogovarjala? Tudi mi smo eno leto šli na morje privat in sem tudi parkrat omenila, da bi rada nakazala akontacijo in mi tudi ni nič odgovoril v tej smeri, smo se pa ostalo vse zmenli in na koncu nas je res čakal apartma po dogovoru.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdo ima kakšen naslov
8.7.2008 12:50:04   
tina104
Mi smo bili lani tu:
http://www.novalja-pag.net/vidalici/ami/
Za letos ne vem, če je še kaj prosto, lani vem, da sem rezervirala zadnji hip - julija za avgust. Je pa čist nov apartma, saj vidiš slike, super lep, blizu morja. Ni nam bilo treba nič akontacije plačat. Plaža je primerna za male otroke (mali kamenčki). Apartma ima klimo, pri plaži ima lastnik podstavke za senčnike, tako da je fajn imet to zraven.
Edina pomanjkljivost se nam je zdela, da ni bilo trgovine in nobene gostilne (mogoče že letos je?), ampak smo šli pač v Novaljo. Aja, še glasba se sliši iz Zrč, če imaš ponoči okno odprto in če veter piha v tej smeri, drugače pa je miren kraj s samimi novimi apartmaji. Mi smo bili res zadovoljni.  Lastniki so bili zelo prijazni.

Hčerka od lastnika odgovarja na maile zelo hitro.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdo ima kakšen naslov
9.7.2008 9:07:35   
nu_tella
tina104 to bom pa še jaz sprobala poslat. A kar na meil obrazec izpolnem, ker kontaktnega meila ni. Na uni link zgori sem tudi kontaktni obrazec izpolnila pa mi niso še danes nič odgovorili...

A ta kraj "Vidalici" se nahaja v zalivu nasproti Zrč...kaka pa je kej voda tam? Ker jaz sem navajena na Šimune, Straško ;))) in sem slišala da je v tem zalivu kr umazana? Ma sej u bistvu mi je vseeno sam da dobim apartma...pol se lahko že vsak dan nekam zategneva ali z avtom ali kolesi...

Hvala za info.

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdo ima kakšen naslov
10.7.2008 10:13:16   
tina104
Voda je lani bila zelo čista, samo mrzla, mogoče tudi zato ker je skoraj vsako noč nekaj deževalo (bili smo avgusta, takrat ko je pri nas bilo obupno vreme). Je pa nasproti Zrč, ja.

Ja, jaz sem lani prvič ta kontaktni obrazec izpolnila, potem pa sem samo z reply na mail odgovarjala.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kaj oblečete otroku (2 leti) pod kombinezon?
Evica22

Kaj oblečete otroku (2 leti) pod kombinezon?

hlačne nogavice (50%)

trenirko (14%)

hlačne nogavice + trenirko (36%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!