|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 19:00:17   
Sibil_
No, pa sem se spomnila nečesa, kar bi lahko bila zanimiva tema...če se vam da.
Torej:kakšne nesreče/nerodnosti/neumnosti se vam dogajajo pri kuhanju ali pri serviranju hrane?
No, najprej jaz...
Najbolj nerodno mi je bilo, ko sem imela polno hišo gostov, pekla sem pa krofe...Ker je bilo pač gostov kar nekaj sem hotela hitro napeči čimveč in v tej ihti....zgrabim iz predala pripomoček za krofe iz olja vzet....in grem z njim v olje....in se stopi....
ja seveda, je bil iz plastike, ne....pol pa smrdelo, pa razlagaj ti 10 gostom kaj je s krofi...khm....mater mi je blo nerodno.....:ups:
kako pa vi?
LP,
Sibil
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 19:01:52   
SANDY
če prav pomislim, se mi še ni zgodila kakšna zanimiva prigoda...:)-;)

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 19:02:12   
Pupica
edina stvar je vidna na moji roki:(.Sem se popekla.Pa ne enkrat:zmeden::zmeden:

V vsem ostalem blestim;)

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 19:02:51   
Pupica
SANDY pa ne da nimata kuhinje;):)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 19:03:30   
ZARA
sej se ti ne more,ce samo caj kuhas...:)-:)-:)-
Jst tud se ne spomnem nc tazga...kuhno res obvladam 8)!!

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 19:03:40   
SANDY
pupica to ne;), sam je pa res, da se po kuhinji vrtim šele kako dobro leto in pol :)-:)-

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 19:04:22   
SANDY
kdo pa hamburgerjev pa ajmohta in kave ne bi obvladal hehehe :)-:)-:)-

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 19:09:33   
Primoza
Razen, da sem enkrat eno vegeterijanko na obisku prisilil v uživanje gamsovega golaža, se ne spomnim drugega.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 19:42:26   
mala maja
jaz sem pa zdnjič krvavice kramatirala.:)-:)-:)-
Pa se sploh niso dolgo časa pekle samo so se tako spekle da jih še :kuza: ni hotel jest.

Aja pa lopatka za pecivo rezat se mi je tud stopila. Sem hotla šmorn (no ne vem mi mu tako rečemo) razrezat na drobno.

Drugače pa sem super kuharica dokler jemo v gostilni:)-:)-:)-:)-


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 19:53:50   
Petra5
No čist sveža prigoda.. mojemu možu je še zdej nerodno..

Po daljšem premoru sva spet imela obiske. Mami se noro boji viroz, ker na redkih obiskih kjer smo bili vedno kaj staknemo.. Po drugi strani je pa že čist depresivna, ker je (sem) kar naprej sama z dojenčkom. No in povabiva dva prijatelja..
Samo da sta stopila v stanovanje in povedala kako luštnega dojenčka mamo, že začnem razlagat, kako je priden, kako lepo pančka, kako nimava problemov z dojenjem... In ker tudi pri njih pričakujejo navržem še cel kup dobronamernih namigov in nasvetov...
Potem mali začne opozarjat za spat, mami gre z spalnico in v akcijo stopi ati.. On začne na temo poslov (moža sta oba ekonomista)..in govori in govori, kot da že dve leti ni imel komu kaj povedat. Pokličem ga v spalnico in mu rečem, naj da na mizo, kar sva pripravila.. In ati spet gre, pa se spet zaklepeta..
Po dveh urah nama kolega rečeta da morata lahfat, ker ima ona predstavo v CD. Ati je pa lihk do konca zložil hrano in pijačo na mizo. In tako sva imela lepo pripravljeno polno mizico šele, ko so gosti odšli, midva pa sva se počutila kot dva zafrustrirana telička in nerodno nama je bilo do amena.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 19:59:31   
NinaŠ
Razen tega, da se mi je enkrat palačinka na strop prilimala, ko sem jo mal previsoko vrgla, se ne spomim nič posebnega... ...flek se pa še danes pozna :ups:

LP

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 20:22:36   
GoYa
Jaz sem pa dala čaj kuhat v stekleno posodo za čaj, ki ima plastični ročaj in pokrovček. Nastavim vodo in grem v sobo z računalnikom na RR (valjda ;) ) in čist pozabim na čaj. Naenkrat zavoham nek smrad.Pridem v kuhinjo: voda je čist izparela, plastika se je stopila, odpremo okno, ker je vse smrdelo po stopljeni plastiki, pa se še vžge povrh vsega.

No, moj :love: je bil v dnevni ves ta čas in gledal TV (dnevna pa ni ločena od kuhinje) in ni čisto nič vohal dokler nisem jaz zavohala na drugo stran hiše. Zraven njega bi lahko tudi hiša gorela, pa ne bi pokapiral.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 20:46:53   
puncica
Hmmm tako malo kuhamo, da se ne spomnim da bi kdaj bilo kaj:)-

- kaka kava mi je spovrela,
- dala sem vodo za janjo gor na štedilnik ali mlek zagret ali kej drugega, pa šla na RR in mi je lonc čist zasmodil

No še čakamo na kej hujšega, upam da ne bo Je pa mož enkrat eno ful bedarijo nardil, umiva štedilnik in se mu kuhalna plošča užge. Prekrijo jo s pokrovom iz štedilnika, ki je bil iz stekla, na vrh pa da marelice in servet. Vse to se je pregreval in naenkrat eksplozija.:(( Tako je počl, da groza in pokrov se je razsu na mm koščke po celi kuhni, v dnevno in na hodnik je prletel. Še danes, ko je pol leta mimo se kje najde kakšen košček (pod elementi). Tamala pa je spala v vozičku malo stran. Hvala bogu se ni nič nardil in je mirno spala, še zbudila se ni.:((:((

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 21:04:34   
Amai
pri nas smo pa že ene tri lonce/lončke stran vrgli ;)Enkrat je mož čaj kuhal, seveda vodo sladkal, treba je blo počakat da zavre, pa je šel TV gledat...bel lonček je ratal od znotraj čist črn, vode nikjer, smrdelo po prežganem sladkorju pa tako, da smo cel dan luftal :)-

Ravno tako sem jaz kuhala kosilo medtem ko je mali spal, pa se mali zbudi (še očitno nenaspan), pa ga grem nazaj uspavat (takrat smo se uspavali z dojenjem) in je trajalo kar ene 15, 20 min... seveda je krompirju voda povrela in lahko bi imeli pečen krompir namesto pireja če ne bi tolk smrdel... je letel krompir z loncem vred v smeti;)

Razen takih protipožarnih vaj pa res nismo še kaj drugega ustvarjali v kuhinji :)-:)-

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 21:19:19   
*HONEY*
Neko nedeljo smo imeli pri nas kosilo. In tašča speče moje najljubše višnjevo pecivo;)
Odložli smo ga v predsobi, da je bilo na hladnem. Ne vem točno kako je že bilo, ampak naenkrat nekdo zagleda da pecivo nima več smetane po vrhu peciva in da se naša psička slastno oblizuje v drugem kotu:ups::hudicek:
Polizala je vse smetano iz biskvita:)-
Pa ne mislit da nismo potem pojedli ostalega:ups:malo smo obrezali in zgornji biskvit vrgli vstran...ostalo pojedli:ups:

LP

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 21:34:01   
malika
Svojega dragega -takrat še čisto na sveže, sem povabila na kosilo, da mu pokažem da znam kuhat.:)-:bravo:

No iz skrinje sem vzela pipiko in jo lepo začela pečt. Pa skoz se mi je zdela tako malo sumljiva. No pika na i, je bila ko sva jo začela jest, ker je bila tako trda, da je nobeden niti pregriznit ni mogel- bila je namreč 100 let stara kura, ki jo je babica prinesla za našega psa. Zraven te čudovite kure sem naredila še bučke, ampak namesto v drobtine sem jih namočila v pšenični zdrob. Evo, pa je šla samohvala o dobri kuharici po vodi.

Napako sem hitro in zelo uspešno popravila(kar čez nekaj dni), ampak pozabi pa moj dragi tega ne!
Jaz pa mu rečem, da je bila samo preizkušnja :ups:

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Zadrege v kuhinji...
27.2.2005 21:34:28   
polona2
Tudi naš :kuza: počne to, zato pazimo, da imamo vsa živila na pultu odmaknjena, da jih ne doseže, tudi z zrezkom je že šel, enkrat je pojedel očetove antibiotike, potem skoraj cel zavitek sadnih Orbit, za Veliko noč pa si je privoščil sedem pirhov (bili so na dosegu :(( ), seveda smo zračili cel teden,
glede mojih zadreg v kuhinji pa, kaj več od :ups: do neraspoznavnosti zažganega(piščanec) in do nerazpoznavnosti razkuhanega(riž) se mi še ni zgodilo.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Zadrege v kuhinji...
28.2.2005 10:50:39   
kaja11
Jaz ima tudi "tašča na obisku" zgodbo:)- ; povabim taščo in tasta na mojo specialiteto, ki je hobotnica s krompirjem. Ko sem ju povabila, še nisem vedela, da bom tisti dan smučala... valjda se mi ni nič dalo, ko sem prišla domov. Končni rezultat je bil naslednji; tast in tašča sta na mizo dobila burek, ki ga je ona prinesla za naslednji dan...hobotnico sem pa stran vrgla:zmeden:

Od takrat ju še nisem na kosilo povabila:)-

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kako ste rodile?
Sadrika

Kako ste rodile? Odgovorijo naj tiste, ki so v nosečnosti pile čaj iz malinovih listov

Spontano, hitro sem se odpirala (42%)

z umetnimi popadki, hitro (8%)

z urgentnim CR (15%)

spontano, počasi sem se odpirala (15%)

sprožili so porod, MV se je počasi odpiral (13%)

sprožili so porod, MV se je hitro odpiral (8%)


Število vseh glasov: 384

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!