|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prima Pappa
28.2.2005 20:12:11   
Annny
Ali mogoče katera ve, do kdaj je uporaben? Do 2. leta?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prima Pappa
28.2.2005 20:13:44   
*maja
Naša pupa je sedela v njem približno do dveh let in pol, pa še bi lahko bila v njem, samo smo potem presedlali na Trip-Trapa.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prima Pappa
28.2.2005 20:22:57   
Annny
Hvala lepa:) Mi je dala misliti tista debata o lesenih stolčkih, zato bomo nabavili kar P.P...za trip trap se mi zdi še prezgodaj.
lp

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prima Pappa
28.2.2005 20:31:00   
KIRA
men je trgovka rekla da do 4. leta. sam da nikjer to ne piše, pa do koliko kg tudi ne. nikjer v navodilih. :zmeden:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prima Pappa
28.2.2005 20:39:54   
Annny
A res- super:bravo:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prima Pappa
28.2.2005 20:41:09   
KIRA
ja ne vem če drži. bi mene tud zanimalo.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prima Pappa
28.2.2005 20:49:41   
špelin@
Mi smo uporabljali Prima Pappo skoraj do dopolnjenega 4. leta, potem je pa mala že zahtevala normalen stol ;):)

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prima Pappa
28.2.2005 22:36:04   
frutka_
Mislim, da ga priporočajo do 15 kg, nisem ziher. Torej nekje tako dolgo kot avtosedeži. Moja prijateljica ga je uporabljala do skoraj 5.leta. Za kg od malega pa ne vem!

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Prima Pappa
1.3.2005 8:22:26   
lin
Mi imamo pp in smo ful zadvoljni.Pol pa ko so malo večji itak lahko daš mizico proč in pristaviš otroka k navadni mizi.meni se zdi zelo uporaben in praktičen

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Prima Pappa
1.3.2005 9:33:21   
Seven*
Anny. Vecina tistih, ki ima original TripTrape pravi, da so varni.. Problem je v ponaredkih... Dvomim, da bi se toliko casa obdrzali na trziscu, ce bi bili slabi.. Mi bomo ne glede na izkusnjo kupili triptrap. Seveda ga bomo pa prej preizkusili..

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?