|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Elektricni depilator
28.2.2005 11:02:13   
smrka
Hej nosecke!
Zanima me, ali uporaba elektricnega depilatorja skodi, ce se depiliras med nosecnostjo v bikini predelih in pod popkom? To predvsem sprasujem ker nevem ali skodujejo drazljaji ki jih povzroca depilator.

Pridne bod`te se naprej!
smrka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Elektricni depilator
28.2.2005 11:04:39   
Mina1
NE, ne škodujejo;)

Ti se kar uredi:), samo na bikini coni res samo z brivnikom8), da ga ne bi slučajno sračkala z Epilatorjem (jaz si s tem brijem noge), ker potem bo jok in stok, je bikini cona preobčutljiva za epilator, depilator pa je v redu zadevica;).

pa-pa, Mina1, na frišno mamica drugemu:modri:

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Elektricni depilator
28.2.2005 12:07:03   
lucy32
Smrka, če pa nimaš električnega brivnika, je pa super tudi mož (ha,ha), kot pravi brivec se je moj včeraj pokazal.
lp:sloncek: L

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Elektricni depilator
28.2.2005 12:31:28   
smrka
yeahhhh lucy, tudi njega uporabim pri tem.... definitivno bo tudi on bil vmesan pri britju, ko bo hotel malcek v stvarnost :) ZATO JIH PA IMAMO, da nam kaj pomagajo
8)

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Elektricni depilator
28.2.2005 15:25:42   
KMALU
kako pa je z dlakami v nosecnosti? A ni tako, da nehajo rasti?
Mogoce se motim, ampak to mi je koligica rekla, ko je bila noseca.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Elektricni depilator
28.2.2005 15:31:26   
špelin@
Pozabi :ups: Bi bilo pa lepo, če bi v nosečnosti dlake res nehale rasti in ne bi bilo nepotrebne goščave ;)

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Elektricni depilator
28.2.2005 16:04:25   
baguSka
Kaj bi dala da bi dlake res nehale rast..Pol bi bla pa skoz noseča!:)-:)-:)-

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Elektricni depilator
28.2.2005 20:02:16   
KMALU
haha, sej meni se je tudi zdelo za lase privleceno, ampak sigurna pa nisem bila...

:zmeden::bravo:

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Elektricni depilator
28.2.2005 20:15:25   
Jančika_
Uh, jaz sem bila še mnogo bolj kosmata kot pred nosečnostjo:grrr:. Ampak se je po porodu umirilo.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Elektricni depilator
1.3.2005 8:47:28   
Meceno
:ups::ups::ups:, bi nekaj vprašala , pa ne vem :ups: A se ve tudi brijete sedaj tam med nogami ?
Meni je še prejšni G. rekel da ni priporočljivo v nosečnosti , ker še bolj poveča beli tok (ne glede ) , dlake so zato , da preprečujejo oz zadržujejo direkten stik z raznovrstnimi nap. bacili ,....
Ne vem no , men je sicer sedaj smotano ,samo tudi kadar sem še prej hodila na kontrolo sem si vedno ene 14. dni pustila , me je sram če pridem G. tak obrita :ups:

:nosecka: v 20. tednu , sem že na polovici :bravo:

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Elektricni depilator
1.3.2005 8:55:06   
smrka
Jaz si obvezno uredim bikini predele in pod popkom predem grem na pregled, ker mi je izredno neugodno, ce bi bila vsa kosmata. Verjetno je pa res kar si napisala da dlake nekako stitijo pred bacili.
smrka:kuza:

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Elektricni depilator
1.3.2005 9:03:28   
Meceno
Sej si ne bi pustila sam imam full non stop vnetje , pa ni fajn , me je strah da bi me pol G. nadrla češ da že tak imam glivično vnetje , bakterijsko (hvala bogu je sedaj ok) da si pa še brijem .:(

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Elektricni depilator
1.3.2005 10:45:29   
lucy32
tudi pri meni se pojavljajo ta vnetja ampak se vseeno brijem na 14 dni do 3 tedne, odvisno kako mi rastejo.
Res varujejo dlake pred bacili ampak če nosite bombažne hlačke je to tudi neke vrste zaščita.
Mi je pa nekoč nekdo rekel da če se birješ tisti dan ko je luna dlake počasneje rastejo. Ne morem pa reč da to pri meni 100 % drži.

Ma kar lepo se zrihtajte, ste potem bolj zapeljive za svoje partnerje.

lp
L

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Elektricni depilator
1.3.2005 11:03:15   
Jančika_
Moj G ni nikoli imel nobene pripombe ne to, da sem čisto pobrita. Po moje ni panike.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Elektricni depilator
1.3.2005 11:51:14   
Lana_s
Jaz pa se brijem prav zaradi higiene (in zato, ker ne prenesem dlak na sebi:)-). Se mi zdi, da se na dlakah še bolj lahko nabirajo bakterije kot pa če jih ni. Mi pa moja G tudi ni še nikoli nič rekla glede tega, pa imam velikokrat povečan beli tok in vsaj 1x na dve leti vnetje.
Se pa meni tudi zdi, da mi zdaj med nosečnostjo na nogah - ampak samo tam - počasneje rastejo dlake. Se pa drugače depiliram z Weet-om, mi je super.

LP:rozica:

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?