|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Polži v akvariju
29.7.2008 21:21:04   
atanja
Kej so se znajdl polži v mojem akvariju po 1m in kako se jih naj znebim?

Ali so nevarni?

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 29.7.2008 21:41:10 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Polži
29.7.2008 21:24:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

Ali so nevarni?


Zakaj, a so oboroženi? user posted image




Sori, nisem si mogla pomagat. user posted image

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Polži
29.7.2008 21:29:48   
atanja
heheh ne sej sm hotla popravt.
no uglavnem zanima me če polži pomenjo da je kaj narobe v akvariju...Z vodo mogoče...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Polži
29.7.2008 21:44:47   
ajna12
Ravno to se nam je naredilo lani. Kar naenkrat smo našli vsak dan 5-10 polžov. Ugotovili smo, da smo ravno takrat zamenjali hrano z novo . Tudi ti malo premisli, če je razlog v tem.

lp

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Polži v akvariju
29.7.2008 22:02:34   
TONČI.
Pa kje ste bile leto dve nazaj? Sem jih nujno potrebovala.user posted image Polži so lahko prišli v akvarij s kakšno rastlino.
Drugače sem pa jaz kupila ribo, ki je te polže. Pa še lepa riba je.  

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Polži v akvariju
30.7.2008 6:19:24   
Erdbeere
kakšni pa so, imajo take špičase hiške? Hm sej ne znam povedat kakšne...take "piramidaste"? Te so ful dobri za akvarij in ne delajo skode, če so pa drugi pa ni panike....nama se tud vsake tolk pojavijo pa jih potem činkla zgleda poje, ker ona jih naj bi jedla. 

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
30.7.2008 7:33:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Polži v akvariju
30.7.2008 8:03:17   
gaja29
Mi smo tudi imeli polže, vendar smo kupili ribo, ki je polže in so počasi izginili.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Polži v akvariju
30.7.2008 21:24:25   
Čupka
Polže moraš nujno fizično pobirat iz akvarija. Eni pravijo, da je učinkovito, če položiš v akvarij zeljni list. POlžki gredo menda zelo hitro nanj in ga potem samo pobereš ven.
V akvarij lahko pridejo z novimi rastlinami. Če imaš akvarij šele 1 mesec, je tudi možno, da si jajčeca dobila s peskom in so se razvili.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?