|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sex samo čez vikend
31.7.2008 22:32:53   
Anonimen
Pozdravljene!

Sem dokaj nova na forumu, čeprav vas že dalj časa spremljam.
S fantom si že nekaj časa želiva naraščaj. Vendar imava en manjši problemček, saj fanta med tednom ni doma. Od ponedelka do petka je odsoten, tako da ne moreva na vsake 2 dni kakor se priporoča. Zanima me, če ima katera izmed vsa tudi te izkušnje in kako vam je uspelo zanositi? Menite, da je dovolj, če samo čez vikende?
Hvala za odgovore!

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 1.8.2008 13:16:35 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vikendi
31.7.2008 22:36:07   
daša
Lahko je dovolj samo 1x na mesec, pa rata prvi mesec

Lahko vsake 2 dni,pa ni uspeha leto ali še več. Pojdita v akcijo,kadar pač lahko, mogoče se naslednji mesec sploh ne boš več spraševala če je možno, ker boš že user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vikendi
31.7.2008 22:50:57   
Jančika_
Če veš vsaj približno, kdaj imaš ovulacijo, poskusi urediti, da bosta takrat skupaj. Poznam eno, ki je zato šla z možem tovornjakarjem na furo. In je uspelouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vikendi
1.8.2008 7:26:05   
crvicek
Jaz sem imela lani podobno situacijo, saj je bil moj dragi na uvajanju v tujini in je prihajal domov le vsakih 14 dni in to kar 1 leto. Jaz sem si začela meriti BT, da sem sploh ugotovila kdaj imam točno O, ma če ga ni bilo takrat doma sem bila samo živčna. Potem sem opustila merjenje in nama je naslednji mesec že uspelo. Torej, uspelo nama je po 5 mesecih, s tem da sva kar nekaj O vmes zamudila. Letos pa, ko sva skoz skupaj, pa še ni ratalo. Tako, da malo si le izračunaj kdaj imaš O, in se poskušajta malo prilagoditi, predvsem pa se ne sekiraj že zdaj na začetku, saj boš samo slabe volje. Saj če je vsak vidend doma, sploh ni tako hudo, saj tudi če imaš O med tednom, spermiji preživijo do 5 dni, tako da lahko prav tako zanosiš.

Srečno!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vikendi
1.8.2008 10:51:03   
sazi
Po ovulaciji mora priti do oploditve v 12-24 ih urah. Ampak semenčice preživijo tudi do 5 dni, torej je v vsakem primeru veliko možnosti, da zanosiš, če sta le "pridna" tisti čas, ko je domauser posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vikendi
1.8.2008 22:03:58   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Po ovulaciji mora priti do oploditve v 12-24 ih urah. Ampak semenčice preživijo tudi do 5 dni, torej je v vsakem primeru veliko možnosti, da zanosiš, če sta le "pridna" tisti čas, ko je domauser posted image


Točno tako!


In nama je ratalo prvi mesec,čeprav sva se videla dva dni na teden.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vikendi
3.8.2008 19:24:30   
Hator
Važno samo, da bo ovulacija za vikend ali kak dan v bližini vikenda, pa bo.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sex samo čez vikend
5.8.2008 9:38:23   
sensi
Živijo!Tudi midva imava odnose samo za vikend,ker živiva vsak na svojem koncu Slovenije.Na user posted image pa delava že 10 m za enkrat nama še ni ratalo,pa sem probala merit bazalno,pa štet ovulacijo,merit ovulacijo,pa nič.Se nama zdi da naju te stvari psihično preveč obremenjujejo.Tako,da sem vse ovu.teste vrgla v smeti.Odločila sva se,da se bova prepustila in naj bo kar pač bo.Je pa res,da če še pol leta ne bo nič bova šla na pregled,čisto da vema pri čem sva.Psiha je naša največja sovražnica... 

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sex samo čez vikend
5.8.2008 9:42:59   
sensi
Pa začela sva pit vitaminčke.Zame folna kislina,q10 in omega 3,za dragega pa q10,omega3 in cink+c+e.Pravijo da te stvari zbudijo hormone,da so bolj živahni.Če ne bo pomagalo pa tudi škodit ne more.Poročam,če bo ratalo.Navijam user posted image user posted image user posted image  za vse nas da bi čim prej zagledale envelik debel + na testu.Lep pozdrav in pridnouser posted image user posted image user posted image user posted image pa čeprav sam za vikend. 

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vikendi
5.8.2008 9:50:32   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Po ovulaciji mora priti do oploditve v 12-24 ih urah. Ampak semenčice preživijo tudi do 5 dni, torej je v vsakem primeru veliko možnosti, da zanosiš, če sta le "pridna" tisti čas, ko je domauser posted image


Tocno tko....

je pa kriza, ce glih cez vikend nisi razpolozen... kar se tud zlo hitr zgodi, ker nismo glih natempirani in sprogramirani, ne!?

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vikendi
5.8.2008 9:52:31   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Po ovulaciji mora priti do oploditve v 12-24 ih urah. Ampak semenčice preživijo tudi do 5 dni, torej je v vsakem primeru veliko možnosti, da zanosiš, če sta le "pridna" tisti čas, ko je domauser posted image


Tocno tko....

je pa kriza, ce glih cez vikend nisi razpolozen... kar se tud zlo hitr zgodi, ker nismo glih natempirani in sprogramirani, ne!?


Aja.. s temle sem hotla povedat to, da ce MORAS sexat zato, ker si zelis otrocka je cist neki drucga, kot ce si sexa ZELIS... ker otrok bi moral vedno prit z zelje oz hrepenenja drug po drugem... in meni je cist mim, da si pol tista dva dni PRISILJEN sexat, zato da bo otrok ratu...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vikendi
5.8.2008 10:26:51   
sensi
user posted image user posted image se čisto strinjam s tabo in pri nama je res na prvem mestu želja po ljubljenju in na nosečnost sploh ne pomisliva.Je pa res,da ko pridejo dnevi ko bi morala dobit user posted image  se v mene privleče nek črviček in mi ne da miru,če je ratalo al ni,tudi dragi pravi,da med sexom niti pomisli ne nauser posted image  in da se mu začnejo misli vrteti okoli bebike šele takrat ko bi morala bit bolna..Nikoli pa nisva šla v odnos samo zato da bi zanosila.Pa tudi za vikend ne visiva ko dva norca en na drugem.Skupaj spiva zaradi tega ker se ljubiva in seveda bi bila presrečna če bi najina ljubezen bila okronana z otročičkom,dvema ali.....

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vikendi
5.8.2008 10:31:01   
baguSka
zlo lepo si tole napisala.. user posted image

jst vama seveda zelim cimprej.. ker se v kaksnem letu tole hitr sprevrze v kej drucga..user posted image

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?