|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lakota....
9.8.2008 21:18:01   
haloze
Pred kratkim sem po ločevalni shujšala 15 kg, dobila kar v redu postavo, zdaj pa me grabi laaaaaakoooota IN SAMO ŽEREM, PA ŽEREM, ČE GLIH VEM, DA MI BO POTEM ŽAL. Ne vem, kak sem prej mela red pri hrani, ko sem bla na dieti. Mi lahko da kdo kak nasvet iz lastnih izkušenJ ? Pommoč prosim!!!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lakota....
9.8.2008 21:26:05   
amaya
Zakleni hladilnik! oz. še boljše: pejdi SPAT user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lakota....
9.8.2008 21:45:45   
haloze
Pa saj ne morem vedno spati

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lakota....
9.8.2008 21:49:54   
Šarki
kok cajta si pa držala dieto?? jest mam trenutno sladoledni tedenuser posted image user posted image user posted image  živčki pa touser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lakota....
9.8.2008 21:51:52   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

kok cajta si pa držala dieto?? jest mam trenutno sladoledni tedenuser posted image user posted image user posted image  živčki pa touser posted image


user posted image user posted image user posted image

ponavadi je to po dnevih user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lakota....
9.8.2008 21:52:57   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: haloze

Pa saj ne morem vedno spati


ja, ja , ti kar spi user posted image

Ne sej vem kako je. Sem jaz ista. Čez dan nič, potem zvečer bi pa hladilnik z vratci zmazala user posted image . Ne vem ti pomagat.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lakota....
9.8.2008 21:53:00   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

kok cajta si pa držala dieto?? jest mam trenutno sladoledni tedenuser posted image user posted image user posted image  živčki pa touser posted image


user posted image user posted image user posted image

ponavadi je to po dnevih user posted image



ja, jest mal bl temeljito ločujemuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lakota....
9.8.2008 21:53:59   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

kok cajta si pa držala dieto?? jest mam trenutno sladoledni tedenuser posted image user posted image user posted image  živčki pa touser posted image


user posted image user posted image user posted image

ponavadi je to po dnevih user posted image



ja, jest mal bl temeljito ločujemuser posted image user posted image user posted image user posted image


Samo vidiš, lahko bi ga dodali v knjigico. Samo zaradi tega tedna bi mogoče šla ponovno na ločevalno user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lakota....
9.8.2008 22:14:00   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

kok cajta si pa držala dieto?? jest mam trenutno sladoledni tedenuser posted image user posted image user posted image  živčki pa touser posted image


user posted image user posted image user posted image

ponavadi je to po dnevih user posted image



ja, jest mal bl temeljito ločujemuser posted image user posted image user posted image user posted image


Samo vidiš, lahko bi ga dodali v knjigico. Samo zaradi tega tedna bi mogoče šla ponovno na ločevalno user posted image



ja, pa bi se umes kej pregrešila, pa bi mogla teden ponovituser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lakota....
9.8.2008 22:18:09   
haloze
Ločevalno sem držala cele 3 mesece, zdaj bo že tri mesece, kar sem končala znjo.Saj do morja je še neka šlo, tam pa sem začela spet normalno jest in to preveč jesti in zdaj kar ne morem nehati.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lakota....
9.8.2008 22:18:56   
amaya
SPOMNI SE NA KRISTUSOVE MUKE, KO SI IMELA SADNE IN VODNE DNEVE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lakota....
9.8.2008 22:23:58   
haloze
Ja saj je blo res hudo in verjetno bodo mi te misli pomagale. Saj se večkrat spomnim na to, a kaj ko potem čez nekaj časa pozabim na te misli. Upam, da bom prišla k pameti in da ne bo prepozno. Upam , da mi bote dali nekaj motivacije.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lakota....
9.8.2008 23:43:46   
arabela*
probaj veliko telovadit.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lakota....
9.8.2008 23:59:20   
MTFP
http://www.ringaraja.net/forum/A_%C5%BEelite_videt/m_3039219/tm.htm tole slikico si nalimaj na hladilnik. Če nimaš kakšnih čudnih fetišov in vsaj malček občutljiv želodec bo definitivno pomagalo.

Meni je ni treba niti limati samo pomislim, pa se mi vse obrne v želodcu..Kakšna lakota neki, najbližji WCuser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lakota....
10.8.2008 0:08:37   
lelaval
Zakleni hladilni, nan pa še nalepi 2 svoji sliki - 1, pred hujšanjem in 1 po hujšanju - sem prepričana, da ga potem ne boš odklepala user posted image .
Bom mogla sama tudi tako naredit, ker sem  v isti fazi kot ti. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lakota....
10.8.2008 7:18:25   
Blejka26
pomisli na svojo postavo prej preden si shujšala in poglej se sedaj in ti bo dalo moč.Jaz vedno ko si rečem da se mi ne da telovaditi,pogledam svoj trebuh in me takoj mine da ne bi telovadila in tko dobim zagon,da sem vztrajna.Mogoče si le malo živčna in probaj biti vedno z nečem zaposlena.Jaz vedno ko sem sama in ko nimam kaj za početi takrat bi se samo basala s hrano.Sam na srečo imam dva otroka ki mi vzameta veliko časa in tko ne mislim na hrano.Ko pa pa de noč in otroka zaspita bi skoz neki grizla pa se kar nazaj držim..težko ampak gre

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lakota....
10.8.2008 8:18:33   
Rožica I
Začni jest normalno- zajtrk zase, kosilo deli s prijateljem, večerjo pa daj sovražniku user posted image !
V glavnem, normalno se prehranjuj ves dan, pa zvečer ne boš lačna. Privošči si pa tudi kakšno tortico ali sladoled, mogoče 2x na teden.


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lakota....
10.8.2008 12:35:57   
Naja30
To se je tudi meni zgodilo. Ko sem shujšala 13 kil, sem imela še dva meseca ful urejeno prehrano in sem bila pridna. Potem pa se je začelo žretje žretje, kot da bi vse za nazaj hotla nadoknadit. Ja, moraš bit kar močen, da ti rata obdržat. Jaz sem potem zanosila in od takrat nisem še shujšala, no enkrat že bom. user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lakota....
10.8.2008 13:53:38   
Anonimen
sorry bi ti rada pomagala, ampak grem stavit da sem še v večjem zosu (beri špehu) kot ti, kar se kil tiče user posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Lakota....
10.8.2008 18:46:05   
Anonimen
Na hladilnik si nalimaj tole:

user posted image








(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Lakota....
10.8.2008 18:47:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Začni jest normalno- zajtrk zase, kosilo deli s prijateljem, večerjo pa daj sovražniku user posted image !
V glavnem, normalno se prehranjuj ves dan, pa zvečer ne boš lačna. Privošči si pa tudi kakšno tortico ali sladoled, mogoče 2x na teden.



tole mi je pa všeč user posted image

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lakota....
10.8.2008 22:00:58   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Na hladilnik si nalimaj tole:

user posted image










joj boga ženska


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lakota....
10.8.2008 22:02:35   
Anonimen
Nagravžno. user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?