|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Epidurallna anestezija
13.8.2008 14:52:59   
tia12
Kako poteka... vaše izkušnje?

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 17.8.2008 19:17:58 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: EPIDURALNA ANESTEZIJA
13.8.2008 15:01:46   
kepa
pozdravljena, jaz sem rodila z epiduralno anestezijo in lahko ti jo priporočam. Moja izkušnja je bila zelo pozitivna in tudi v drugo bi se odločila za njo.
Priklopili so mi jo ko sem bila odprta 4 cm - tu pazi če si že dosti bolj ti jo nočejo več dati, doktor ti vstavi cevko v hrbtenico, nato pa si sama vsakih 20 minut lahko dodajaš. anestezist je bil cel čas prisoten me nadzoroval in vse je potekalo zabavno brez  bolečin, tudi sam iztis je bil vredu.
Jaz sem bila zadovoljna, je pa res da se pri nekaterih ne odnese.
Lp 

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: EPIDURALNA ANESTEZIJA
13.8.2008 17:13:39   
Anonimen
kepa ti je lepo opisala, čeprav jaz si nisem sama nič dodajala. user posted image

Rodila sem v Postojni in brez EA me ne vidijo več. Bilo je super, popolnoma brez bolečin, brez stranskih učinkov... 1 A. user posted image  To je bila ena izzmed najboljših odločitev v mojem življenju.

Itak pa moraš na predavanje, pa ti anastezist točno pove kaj in kako.

Priporočam. user posted image

(odgovor članu kepa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: EPIDURALNA ANESTEZIJA
13.8.2008 22:46:17   
frutka_
Če boš uporabila iskalnik boš našla ogromno napisanega na to temo.
Sama sem rodila dvakrat z EA. Prvič je EA "prijela" drugič je šlo prehitro in sem rodila brez.

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: EPIDURALNA ANESTEZIJA
14.8.2008 20:18:55   
mišk
Tudi jst sem rodila z EA in sem bla super zadovoljna. Čutila sem popadke in "lezenje" otroka, le tistih hudih bolečin ni bilo več.
Meni je anesteziologinja vstavila kateter, nato je odšla ven iz porodne sobe, še prej pa rekla, da pride čez dve uri nazaj, da mi bo dala še eno "dozo". Ko je res prišla čez dve uri je bilo že vsega konec, tak da ni blo treba nič dodajat.
Vstavljanje katetra me ni bolelo, posledic nisem čutila nobenih.
Tudi v drugo močno močno upam, da mi bo uspelo dobiti EA!user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: EPIDURALNA ANESTEZIJA
14.8.2008 20:26:36   
Anonimen
Sem že tolikokrat napisala, da se mi ne da večuser posted image ...bom kar na hitro.

Rodila sem v Postojni, imela EA, čudovita izkušnja,porod imam v najlepšem spominu, nič raztrgana, rodila v eni uri...ma, kaj naj rečem najboljša odločitev v življenju in drugič ponovim vajouser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: EPIDURALNA ANESTEZIJA
14.8.2008 20:37:32   
bina30
Tudi jaz sem rodila z EA v Mariboru. Dobila sem jo, ko sem bila nekje 4 ali 5cm odprta, nič nisem čutila... Vse lepo in prav, dokler se ni vse skupaj ustavilo. Enostavno nisem čutila popadkov, ko bi morala pritiskati (moraš pa pritiskati med popadkom in ne prej ali ko spusti). Potem pa so začeli dodajati umetne popadke in so EA v bistvu izničili. Potem pa je pač tistih nekaj trenutkov bolelo, ampak nimam negativnih spominov. Marca grem ponovno rodit.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?