|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se počutite kot tamlade
7.8.2008 22:38:23   
Anonimen
Pozdravljene.
Mene pa zanima, kako se počutite tiste, ki ste se primožile k hiši in živite v hiši njegovih staršev. Ali se počutite, da pripadate njihovi družini ali ne?  lp

< Sporočilo je popravil decembrka -- 7.8.2008 22:44:55 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se počutite kot tamlade
7.8.2008 22:43:59   
glen
Dobro oz. odlično,je pa res da smo v isti bajti ampak ločeni stanovanji.
Me spoštujeta in kar je najpomembneje se nevtikata v naše življenje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se počutite kot tamlade
7.8.2008 23:03:31   
BrankaO.
glen user posted image user posted image user posted image user posted image bravo zate pr men blo čist drgač.....ja smo različni ljudje.....
stanovali v svoji hiši zraven njene pa bla katastrofa.....smo se zarad nje preselili...žal --tašče!!!!
decemberka pa ne se ustrašit zdejuser posted image ni rečen da bo pr teb tako user posted image
srečnouser posted image


_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 7:35:57   
urskas
po petih letih sem še bolj vsiljivka kot ob vselitvi. Živimo v ločenih objektih, vendar so odnosi katastrofa.user posted image

Še sreča, da imam od moža vso podporo, sicer bi že ušla.

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 8:03:21   
NevenkaP
Počutim se del družine od prvega dne. Živimo v isti hiši, s skupnim vhodom in ločenim stanovanjem.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 9:13:58   
Blejka26
skupaj živimo že 6let in ne vem če se bom kdaj počutila tako kot bi se morala.preden sva dobila otroke je bil med nami velik propad in nikakor se nismo našli skupaj.Imela sva zase kuhinjo,dnevno in spalnico.Kopalnico smo imeli skupaj toda to ne gre.ker se nismo razumeli sem se odselila,ko pa sem zanosila sem prvo zahtevala naj naredi kopalnico in vrata da se stopnice zaprejo in šele takrat sem se vrnila nazaj.sedaj moram reči da je naš odnos precej drugačen.tudi jaz sama sem se precej spremenila in tašči in tastu pomagam kar se le da pri pospravljanju sena in to se pozna pri našem odnosu.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 9:24:19   
anita4
Uf, 13 let sem ji šla na roko , vse kar je potrebovala sem ji pripeljala (nima izpita ) pa še marsikaj sem jim pomagala ponarediti.In kaj se je naredilo zdaj:
po tolikih letih mi ona v obraz reče da odkar sem jaz prišla k hiši se samo kregamo.(in to ne samo z nama z v.d.možem ampak z celo vasjo je skregana)
Sreča je še samo ta , da imamo ločeno stanovanje , ampak vseen je kriza ko grem ven jo vseposod vidim.
Tako da VSO SREČO tistim , ki se z taščo zastopite.




_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 9:35:46   
k1
ne bi mogla živet skupaj. 

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 10:30:56   
snikolina
Moja mami vedno govori, da staro in mlado ne gre skup. In še kako prav ima. Slabe tri mesece sva živela pri tašči-KATASTROFA. Zahtevala sem selitev v drugi kraj ali pa se preselim nazaj domov. Hehehehe
Zdaj, ko prihajam samo na obisk pa je v redu.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 10:41:35   
jagoda77
jaz lahko rečem, da po zelo slabem začetku in 3 letnem nekontaktiranju... dolga zgodba... ampak... smo sedaj v odličnih odnosih, saj je tašča spoznala, da je vse tisto, kar ji je nekdo vbil v glavo o meni, navadla laž in me ima zelo rada. Pomaga nama pri njegovih otrocih, hiški, .... v glavnem, moj je reku, da njegove bivše žene niso nikoli tako sprejel, kot so mene sedaj in da je prav presenečen in skratka tudi zelo vesel.

Gremo na obisk po potrebi, vsaj enkrat na teden smo pa na obisku, tko kavica, čvek kakšno urco dve, pa domov, je pa sedaj tudi tko, da pride tašča do nas kdaj pa kdaj, ampak se mamo lušten. Je fajna, pa tudi njen mož in sta vedno dobrodošla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 10:44:16   
lemavrica
Žal nisem po njihovem okusu in še po 10letih se spotikajo vame in mojo družino. V glavnem nismo na njihovem nivoju, sploh na tastovem ne, ker on prihaja iz stare ljubljanske meščanske družineuser posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 10:47:39   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Žal nisem po njihovem okusu in še po 10letih se spotikajo vame in mojo družino. V glavnem nismo na njihovem nivoju, sploh na tastovem ne, ker on prihaja iz stare ljubljanske meščanske družineuser posted image


kva a vi pa s kmetov, pa on revež še nikol ni lopate pa krampa od blizu vidu? user posted image user posted image  ne vem, zakaj nekateri mislijo, da so boljši od drugih, jaz vse ljudi spoštujem ne glede od kje je pa kva je...

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 11:05:04   
dulcinea
Jaz sem od 1.4. letos pri mojemu doma. Spiva v njegovi sobi, ostalo pa imamo vse skupno. Zaenkrat se razumemo še kar vredi.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 11:59:54   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Žal nisem po njihovem okusu in še po 10letih se spotikajo vame in mojo družino. V glavnem nismo na njihovem nivoju, sploh na tastovem ne, ker on prihaja iz stare ljubljanske meščanske družineuser posted image


Ne smo čist ljubljanska  familija. Samo nikoli tako fina kot njihova.
kva a vi pa s kmetov, pa on revež še nikol ni lopate pa krampa od blizu vidu? user posted image user posted image  ne vem, zakaj nekateri mislijo, da so boljši od drugih, jaz vse ljudi spoštujem ne glede od kje je pa kva je...


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 12:33:42   
M1987
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 8:03:21    showPicture("8/8/2008 8:03:21 AM",0,0,0,3034835,90) NevenkaP
titleAndStar(269,0,0,false,"","")

 
Objave: 269
Član od: 4.7.2007
Status: odsoten Počutim se del družine od prvega dne. Živimo v isti hiši, s skupnim vhodom in ločenim stanovanjem.

(odgovor članu urskas)
Jaz isto user posted image Imava svojo sobo z mini kuhinjco, svojo kopalnico, imamo samo skupen hodnik. Zaenkrat se super razumemo. Živimo skupaj že od maja 2006, vendar si vseeno želiva na svoje. Upava, da vsaj drugo leto user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 17:38:07   
15.7.
jaz se z mojim tastom in taščo ne zastopem, iz razloga, da vse kar nardim ni vredu. Pač ne pripadam k njihovi "frik" familiji. ze dve leti si gor nad njima stanovanje stimava pa se zmer ni cist nc ustiman. sam zarad tega kr mormo cakat da se tastu dvigne za delat, ...


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 22:11:52   
jade1
Mene so tako lepo sprejeli kot, da sem jim hči in ne snaha, enako sta moja starša sprejela moža. Živimo pa z njegovimi starši v isti hiši samo mi smo 1 nadstropje višje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako se počutite kot tamlade
8.8.2008 23:05:49   
Gina
Dokler sem živela pri exmoževi familiji je bil vse skup en burek.V bistvu so podtalna opravljanja in neprestano nezadovoljstvo nad mano, ter šuntanje moža proti meni veliko pripomogli k najini ločitvi. Sicer se pa zdaj fajn razumemo, ko sem jih zapustila. jim je bil šok, tako da so čist prijazni zdaj.
Po moje je odvisno od čisto konkretnih ljudi pa ničesar drugega. Sem videla že familije, ki se super razumejo, pa tudi take, ki se niti pod razno ne. Loterija pač.

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako se počutite kot tamlade
9.8.2008 8:38:32   
Looney27
Jaz bom rekla tko, sprejeta sem bila zelo dobro, tako kot si želi vsaka tamlada.  Pri njemu živim že 4 leta. Na začetku je bilo super in določene stvari me sploh niso motile.
No pol pa se je začelo - tast in tašča živita v spodnjem stanovanju, midva pa zgoraj in tu se pojavi največji problem ki ga ne morem rešiti.
Ne pustita da bi uporabljala svoj vhod, čeprav je že narejen, ne pustita da bi zgornje stanovanje zaprla (zdaj je odprto tako da je tašča zmeraj ko jo kaj pič v zgornjem stanovanju), vsako stanovanje ima svojo kopalnico vendar se ona hodi kopat in umivat v najino, tudi pralni stroj je zvlekla v najino kopalnico in sploh ne pusti da bi si kupila svojega.
Skratka nobene zasebnosti, še user posted image  ne moreva narediti normalno, saj nikoli ne veva kdaj bosta spet prišla gor kaj zatežit. To trpim že kar nekaj časa in sem zelo obupana, če ji rečem da bi si zaprla stanovanje začne okol govort da  jo mečem iz njene hiše, da za nakup svojega pralnega stroja sploh ne omenjam user posted image  (najina oblačila so čisto uničena ker nama ne pusti prati v njenem pralnem stroju - zdaj nekaj svojih in njegovih boljših oblačil perem kar na roko kot pred davnimi časi). A je to sploh normalno user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako se počutite kot tamlade
10.8.2008 14:57:22   
Mončica
Se bom še k tej temi priključila, ko sem ravno na bolniški s strahotnim prehladomuser posted image

Tako, tako. Na začetku smo se enkratno razumeli, na neki točki pa sem ugotovila, da sem jih preveč spustila vase in v najin odnos. Tako je kar naenkrat postal naš odnos. Ni bilo druge varjante kot da se počasi začnem umikat in se zapirat z osebnimi stvarmi. Potem je bilo šele veselouser posted image  No, pa so začeli kar naenkrat nasprotovati in  špilat hinavske igrice. Ne zavedno, še vedno mislim, da sta ok človeka. Zdaj smo eden do drugega vljudni, prijazni vendar zelo površinski.
Žal mi je da se je tako spentljalo vendar del krivde nosim sama; oz moja neizkušenost. Vedno je pred taščo in tastom potrebna določena meja.

(odgovor članu Looney27)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako se počutite kot tamlade
11.8.2008 23:10:37   
LIDJOČKA
K sreči mi ni bilo nikoli treba živet skupaj z njimi. Zelo sem vesela, da živimo vsak v svoji hiši in toliko narazen, da se ne gledamo. Včasih jih dneve ne vidim, kar mi ustreza. Nikoli sicer nismo imeli sporov ali česar koli, kakšne velike "ljubezni" pa med nami tudi ni.

(odgovor članu Mončica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako se počutite kot tamlade
12.8.2008 8:30:34   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Dobro oz. odlično,je pa res da smo v isti bajti ampak ločeni stanovanji.
Me spoštujeta in kar je najpomembneje se nevtikata v naše življenje



Vtikata se zlo malo - jim dava vedet da smo družina zase!!!!

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako se počutite kot tamlade
13.8.2008 20:13:30   
katjuša79
Blagor vsem, ki se razumejo z starejšo generacijo. mene so na začetku kar lepo sprejeli. taščo imam superuser posted image je pa zato tast tolk boluser posted image . na začetku smo stanovali skupaj in kar kmalu ugotovili, da moramo zase. Tašči se je trgalo srce meni pa je vsak dan bil većja muka. je tast mislil, da nas bo vse komandiral, da lahko vsem reče vse mi pa njemu ničesar.... ničesr nisem znala naredit, da še zdaleč nisem podobna bivši tamladi (pač ne nosim minike in globoke dekolteje) in podobno sranje...... še zdaj ko smo zasebe ni čisto ok. vsaki obiski so muka zame, tamalga same bedarije uči (nalašč al pa neuser posted image ), da ga pol komi nazaj uštimamo, ampak se potrudim zaradi babice.
No ljudje smo različni. mi se pač ne razumemo.

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako se počutite kot tamlade
15.8.2008 17:22:22   
soncnica 3
No zdaj se pa oglašam še novinka na forumu. jaz sem s partnerjem že 13 let, od tega sva pred 8-imi leti začela urejat zgornje nadstropje njihove družinske hiše, pred 5-imi leti sva se vselila. Sin je star 4 leta. od začetka si je težko postavit mejo, sploh, ko sem rodila mi je tašča non stop težila... Mislila sem , da se mi bo zmešalo. Partner je bil veliko zdoma, delal je do 17ih... in nikoli ni čutil njuno vmešavanje kot vsiljevanje ampak kot vljudnost...Ko pa je bil enkrat na daljši bolniški, 14 dni je pa hvala bogu doživel preblisk. Začel je čutiti njuno, sploh taščino vsiljivost in je, kljub temu, da me že prej ni nikoli "skenslal" pred njima, začel nasploh bolj podpirat v mojem razmišljanju. Ob tem je bila tukaj še njegova poročena sestar, ki živi nekaj km stran, ki je ponavadi prihajala na obisk ravno, ko je sin spal, in skoraj pred vrati sobe stala, da se bo premaknil in ga bo vzela iz posteljice...
Ob tem sem še izredno študirala in ker sem velikokrat potrebovala taščino varstvo, sem popustila, ampak nisem bila daleč od tega, da se kar pokončam, ker nisem več zmogla. Le moj Sonček me je držal pokonci.
Ko sem se vrnila v službo, še vedno na faksu, sin v vrtcu, veliko bolan, mi je pa enkrat prekipelo, izklopila sem zvonec, taščo pustila pred vrati, ravno tako njegovo sestro, na telefon se nisem oglašala. Ko pa mi je rekla, da je nisem slišala in češ, da je prišla partnerjeva sestar na obisk sem ji jasno povedala, da HOČEM SVOJ MIR.
Saj je bila užaljena, ampak jaz je ne nadlegujem in zahtavam, da tudi ona mene ne.
Zdaj je veliko boljše, ker je pokapirala, da hočem mir.
Pa kaj potem, če sem zatouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Jaz nisem prišla k njih, da bi bila njej za družbo, če pa tega ne more sprejet, je NJEN problem. lpuser posted image

(odgovor članu katjuša79)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako se počutite kot tamlade
19.8.2008 14:08:12   
Nenya
Čist ok, ni idealno je pa ok.

Moti me ker ne trka ko pride v najino stanovanje, a to smo rešili z zaklepanjem vrat 'zaradi tamalih dveh'. Ker sem še na porodniški, grem kdaj dol mal počvekamo itd, ne utikata se v naju in tamale, a ko se dol mirkata ne upošteva glih vsega kar bi jaz rada (npr tastarešpi daje čokolado, ...).

Torej v večini zlo korektni odnosi z manjšimi težavicami.

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?