|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
22.8.2008 21:32:10   
silvy
Zanima me, če moram kot družinskega člana na vlogo vpisati tudi mojo mamo, ki sicer živi v isti hiši, na istem naslovu, a svojem gospodinjstvu?Mi smo na eni strani hiše, oni na drugi strani.  Mamo sem vpisala v dohodnino kot vzdrževanega člana, ker pač nima svojih dohodkov, ima samo nekaj katastrskega dohodka (res minimalen) in avto v lasti. Lastnik hiše je moj oče, ki živi z njo v gospodinjstvu. Njega nisem vpisovala v dohodnino, ker pač prejema pokojnino.
Kaj mislite, da če vpišem njo bo za nas bolje ali slabše? Po mojem bi morali plačati manj. Ne bi rada, da narobe izpolnim vlogo in me potem ganjajo.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
23.8.2008 0:16:32   
* Mateja *
ma ti napiši samo svoje člane družine. kaj naj jaz pol pišem še mojega brata, nono, nonota,... jaz sem napisala samo nas !!!!

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
23.8.2008 7:48:53   
Anonimen
jaz sem vpisala samo nas. živimo pa v isti hiši z mojimi starši in bratom.

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
23.8.2008 9:03:16   
silvy
Fora je v tem, da imam jaz njo v dohodnini kot vzdrževanega člana. Oni pa imajo itak vpogled v odločbo o dohodnini. Jaz razumem, da ne napišeš brata, nonota, nono...ki imajo lastne dohodke, ampak ona je vzdrževan član. V navodilih za izpolnjevanje obrazca piše, da so družinski člani tudi:
- starši vlagatelja, zakonca ali zunajzajonskega partnerja, ki jih je vlagatelj dolžan preživljati v skladu s predpisi, ki urejajo družinska razmerja. Kakšni so pa tej predpisi, pa jaz nevem.

Še vedno nevem, kaj naj naredim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
23.8.2008 15:53:20   
* Mateja *
ja pol jo pa napiši!!!

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
23.8.2008 16:59:28   
ona
Ne vem,jaz jo ne bi napisala in bi počakala,da te obvestijo,da si mamo pozabla vpisat v obrazecuser posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
23.8.2008 18:40:21   
birdy
Men pa ni jasno zakaj jo v dohodnino daješ? A je ni tvoj oče dolžen preživljat? A je to zarad tega da ste vi mal na boljšem?
Ne vem, jst bi jo vpisala, sej če nima svojga dohodka ne bosta mogla več vrtca plačevat kot če je ne.
Glede dohodnine me pa res zanimauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
23.8.2008 20:47:08   
silvy
Lahko bi jo tudi moj oče vpisal, a bi full malo dobil vrnjene dohodnine. Ker sem jaz zanjo dobila 900 eurov, smo se zmenili, da jo vpišem jaz. Mislim, da je to čist logično. Itak smo na istem naslovu. On jo z njegovimi nizkimi dohodki kao ni zmožen preživljat. Državi pa ja ne bom podarila dnarja.

Jaz tudi mislim, da ne more škodovat, če jo vpišem za vrtec. Kvečjemu koristi, ker je več družinskih članov.

Hvala vsem za odgovore.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
23.8.2008 22:32:38   
Nončika
Ste prijavljeni pod isto gospodinjstvo? ker če ste bodo prej ali slej zahtevali tudi, da vpišeš očetove dohodke.

Moj foter ma tudi full nizko penzijo. če vpišem,da smo pod istim gospodinjstvom in kot družinskega člana, moram vpisat tudi njegove dohodke.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
26.8.2008 8:00:44   
VALČA
Jaz sem tudi vpisala moževo mamo, saj živimo v istem gospodinjstvu.... saj tako piše v navodilih pa tudi dohodek na družinskega člana se tako zmanjša... In  tako je tudi za ostale prejemke.... Kaj češ boljšega?

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
26.8.2008 8:05:38   
Mišni
To pa res prvič slišim, da kar člane druge družine vpisujete ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu VALČA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
27.8.2008 7:38:51   
VALČA
Ne vem, mi jo smatramo za svojo... Saj živimo skupaj, krasno se razumemo in res ne vidim zakaj naj bi bila tašča tam kar nekdo.... Mislim da si samo fouš. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
27.8.2008 10:40:39   
blaža
Meni ni jasno, kako nekoga lahko vpišeš, če ni v skupnem gospodinjstvu in je le na skupnem naslovu. OK če si v skupnem gospodinjstvu še razumem. Kaj pa če sta na enem naslovu dve družini, recimo v isti hiši z dvemi stanovanji, apol jaz lahko vpišem sosedo, ki je brezposelna v olajšavo?!

(odgovor članu VALČA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
27.8.2008 10:44:33   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: VALČA

Ne vem, mi jo smatramo za svojo... Saj živimo skupaj, krasno se razumemo in res ne vidim zakaj naj bi bila tašča tam kar nekdo.... Mislim da si samo fouš. user posted image user posted image user posted image


Ali se hecaš ali pa nisi gladka, sori.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu VALČA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
27.8.2008 10:50:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: VALČA

Ne vem, mi jo smatramo za svojo... Saj živimo skupaj, krasno se razumemo in res ne vidim zakaj naj bi bila tašča tam kar nekdo.... Mislim da si samo fouš. user posted image user posted image user posted image


O, Marija user posted image

(odgovor članu VALČA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pomoč-vloga za znižano plačilo vrtca
28.8.2008 7:45:59   
VALČA
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Meni ni jasno, kako nekoga lahko vpišeš, če ni v skupnem gospodinjstvu in je le na skupnem naslovu. OK če si v skupnem gospodinjstvu še razumem. Kaj pa če sta na enem naslovu dve družini, recimo v isti hiši z dvemi stanovanji, apol jaz lahko vpišem sosedo, ki je brezposelna v olajšavo?!

Saj se ne mislim kregat, sem samo povedala svoje mnenje. In živimo v istem gospodinjstvu. LP, 

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Ime za fantka
genovefa

Katero ime vam je najbolj všeč?

Lovro (21%)

Žiga (29%)

Miha (19%)

Filip (31%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!