|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velike-male prsi v noseč?
24.8.2008 23:39:05   
glen
Pozdravljene.
Mene pa zanima če so vam vsem user posted image res tako zelo zrasle prsi?
meni so malo zrasle samo ne tako zelo kot večina piše.
Vsake tolko so bolj napete in boleče,pa spet mine ta napihnjenost in bolečina in to je to.
Nosim še zmeraj stare moderce,čeprav opazim razliko,noseča sem pa 15 ted.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velike-male prsi v noseč?
24.8.2008 23:44:03   
Acjom1
Jaz sem zdaj v 35. tednu, pa imam še vedno isti modrc, kot sem ga imela pred nosečnostjo. user posted image   Je sicer malo bolj poln, kot je bil, ampak nikjer še nič ne tišči.  

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velike-male prsi v noseč?
25.8.2008 1:01:19   
sunny24
Glen, lih prej sem si zmerla obseg...prej je bil 91cm, danes, ko sem v 14t pa 97cm...Pa stare modrce še vedno nosim, ker me ne tiščijo, sam joški so ala Pamela Anderson...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velike-male prsi v noseč?
25.8.2008 4:49:44   
šema
V prvi nosečnosti so se mi prsi povečale tudi med samo nosečnostjo vendar ne tako zelo,da bi potrebovala večjo št. nedrčka- razlika je prišla v zadnjem mesecu nosečnosti in mesec po porodu ko niti nisem več pričakovala(za posledico imam ogromne strije in priporočam vsem ki bodo to brale, da ne prenehajo z mazanjem ob porodu).
Sedaj v drugi nosečnosti sem do sedaj-29.teden zamenjala že dve št.- najprej obseg (iz 75 na 85), nato pa še globino košaric(iz A na B)- verjetno pa še nisem končala, glede na to da naval mleka pride šele po porodu

Presenečena pa sem opazila, ko sem bila na obisku pri prijateljici, ki je imela že pred zanositvijo velike dojke in sem pričakovala, da bo imela ob dojenju še večje, da se ji niso nič povečale, sama pa je rekla, da so postale le bolj napete št. nedrčka pa je ostala enaka.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velike-male prsi v noseč?
25.8.2008 8:11:20   
piamaria
glen evo mene...iz C na D v 3 mesecihuser posted image
2 kg sem samo v joške dobilauser posted image  ja za poscat, ampak tko je...hormoni pač.

(odgovor članu šema)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velike-male prsi v noseč?
25.8.2008 8:23:14   
puncica
Ne men niso tako zelo zrastle, sem imela iste modrce kot pred nosečnostjo do konc nosečnosti, ko pa sem rodila so se pa povečale za kako številko dve ne pa tako zelo. Zdaj imam iste kot sem imela pred obema nosečnostima, nič povešene in zame normalne velikosti, ja pa še to nisem pridelal nobene strije ne na trebuhu ne na joškah.

< Sporočilo je popravil puncica -- 25.8.2008 8:24:32 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velike-male prsi v noseč?
25.8.2008 8:44:37   
tejci01
Živjo
sem v 24 tednu in še vedno nosim stare moderce, je pa red da je lepši dekolte, bolj zapolnjen. user posted image  Moj se kar veseli in me je vprašal če bodo tudi po porodu še take.user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velike-male prsi v noseč?
25.8.2008 9:26:38   
tatly
hey.sem v 40tednu in se vedno nosim iste modrce kot pred nosecnostjo,so se sicer malo povecali ampak ne tako da bi mogla modrce menjat,v celi nosecnosti pa me joski niso boleli NITI ENKRAT,saj sploh nevem kako je ce te bolijo ker me nikol nisouser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velike-male prsi v noseč?
25.8.2008 9:49:50   
glen
Punce hvalauser posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: velike-male prsi v noseč?
25.8.2008 12:12:20   
snikolina
Zdravo, jaz pa sem v 19 tednu in sem že morala kupiti številko večje modrce. Groza!! Vse prijateljice so zavistne, moj je čist navdušen, meni pa ne paše kaj preveč. Se mi zdijo daleč prevelike.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: velike-male prsi v noseč?
25.8.2008 12:32:09   
Anonimen
v 1.user posted image se mi med nosečnostjo niso povečale kaj hudo, so pa bile kot melone, ko sem dojila. No, takrat se mi niti niso zdele, ampak danes ko gledam slike za nazaj, pa vidim, da so bile res ogromne. Sedaj v 2.user posted image pa so se mi že sedaj povečale, pa imam košarico C, tako da si ne upam pomisliti kaj bo šele ko rodim in bo zopet naval mleka.

(odgovor članu snikolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: velike-male prsi v noseč?
25.8.2008 12:57:36   
ronja
Res so ful zrasle, ampak rastejo celo nosečnost, pa še malo po porodu, ko je naval mleka. Tak da brez skrbi, bojo še prevelikeuser posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: velike-male prsi v noseč?
25.8.2008 15:37:01   
uršula83
Jaz sem v 25. tednu, pa so se mi še kar zmerno povečale. Se mi zdi, da na začetku pa tja do 15. tedna so bile res ogromne, sedaj pa so se nekak nazaj skrčle... user posted image   user posted image  ne vem. A ma še ktera tko?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: velike-male prsi v noseč?
25.8.2008 16:03:31   
diamantina
Jaz sem na starih košaricah, ampak bo treba po nove, do zdaj sem imela 75b, zdaj bo pa treba zamenjat košarico, obsega pa po mojem ne. Prsa so mi kar lepo zrastla glede na to, da sem prej imela bolj revščino tam - vsi opazijo. user posted image

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: velike-male prsi v noseč?
25.8.2008 17:14:09   
blackcoffee
no, pri meni pa je tako: sem v 25. tednu in ne nosim nedrca nekje od lanskega leta. pred  tem sem nosila št. 75/B ali 80/B.
zdaj kolk sem probala, mi je 80/B idealka. toda... zaradi bolečih prsi, ugotavljam, da sem na nederc preobčutljiva. ne vem, morda pa sem se v zadnjem letu razvadila s tem, ko sem ga prenehala nosit.

moje mnenje je pač tako.. če niso pretežke, nima kaj bit.. itak se prsi same oblikujejo... da bi še nosila tiste štrene mi ne pade več na pamet. razen seveda,  če se bodo znatno povečale in ko bom dojila. verjetno bom takrat segla po nedrcih za dojenje. bomo vidli...
lp

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: velike-male prsi v noseč?
25.8.2008 17:26:20   
timy
Sem v 17 tednu nosečnosti in do sedaj sem morala kupiti že dve številki večji modrc. Pa še ta mi je že skoraj malce premajhen. Do sedaj sem se iz 52kg zredila na 54kg in mislim, da je šlo večinoma v prsi, nekaj pa v trebušček.

Moram reči, da se moj nič ne pritožuje nad povečanim oprsjemuser posted image

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: velike-male prsi v noseč?
25.8.2008 18:04:47   
petra *k
pozdravljene
glede na to, da sem pred nosečnostjo kar precej shujšala, sem takrat zgubla prsi, da so mi bli vsi modrčki totalno preveliki, in da me je že blo sram, kake prsi mam. takoj ko sem zanosla, pa so začele nenormalno rasti, in zaj so mi tisti modrčki pošteno premajhni ki sem jih nosla, ko sem pred nosečnostjo še bla zadovoljna z njimi. iz št. 70a na 95c je kar razlika no, če primerjavo naredim. je pa tak al tak logično da v nosečnosti rastejo. upam da bom po dojenju vsaj nekaj obdržalauser posted image

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?