|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjalna - mere
17.6.2008 18:38:44   
daja27
Zanima me, kako velika naj bo zgornja površina previjalne, da jo lahko čim dlje uporabljaš in nanjo zložiš vse potrebne pripomočke, ko previjaš?
Je 80x100 dovolj?

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
17.6.2008 19:26:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu daja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: previjalna - mere
17.6.2008 19:30:14   
Anonimen
Je 80x100 dovolj?


po moje ja.

(odgovor članu daja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: previjalna - mere
17.6.2008 20:11:08   
kajajaka
ja, naša je 80*95, pena gor pa 80*75, tako, da je še malo prostora...

Ti pa svetujem, če jo boš dala delat, da višino prilagodiš svoji višini. Jaz sem visoka in so mi svteovali višjo, ker te siceer križ boli...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: previjalna - mere
17.6.2008 20:32:48   
suzanamai
Se strinjam, naredi si na svojo višino. jaz imam 164cm, pa imam previjalno visoko 105cm in mi super odgovarja, saj imam težave s hrbtenico.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: previjalna - mere
22.7.2008 19:15:26   
kalla
Pomagajte. Jaz pa v stanovanju nimam prostora za tako veliko previjalno mizo. Kupila sem neko višjo omarico (visoka 107 cm, široka 60 cm in dolga 72 cm. Zato bi na njo šla samo manjša previjalna podloga, ki jih prodajajo (69 cm x 44,5 cm). Meni pa se ta previjalna podloga zdi preoska in se mi zdi, da bi jo lahko uporabljala samo na začetku, potem pa bi bil otrok že ves zmečkan gor user posted image  Prosim, tiste, ki ste uporabljale to ozko. Ali ste jo lahko uporabljale, dokler je otrok še v plenicah ali ste se morale kasneje drugače znajti?

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: previjalna - mere
23.7.2008 17:33:57   
jana84
Mi bomo kupili previjalno mizo velikosti 80x47cm, ker nam večja žal ne pride v poštev. Mislim pa da se da tudi na taki malo manjši komot previjat otroka. Sestra ima skoraj dve leti staro hčerko in jo previja na taki (oziroma kakšen cm širši) previjalni mizi in ni nobenega problema! Samo stvari imaš pač nekje drugje zložene (najbolje v predalu ki pride pod previjalno podlogo).

(odgovor članu kalla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: previjalna - mere
23.7.2008 17:37:35   
Katjusa
mi smo imeli kr pisalno mizo in jo še vedno uporabljamo pr 2 letih dimenzije 60x100 nekjeuser posted image user posted image user posted image gor sem pa kupla eno previjalno podlogouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: previjalna - mere
26.7.2008 11:51:07   
CatJa
Po moje bo dovolj 80x100. Naša je 80x80, pa ne bi imela nič proti, če bi bila mal globlja.
Kozmetiko, pleničke in cotke imam pa jaz v predalih v previjalni in ne na podlogi.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu daja27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: previjalna - mere
29.8.2008 15:48:37   
ina24
jaz sem tudi kupila kar eno omarco in gor dala previjalno podlago,ki je široka nekje 70x45. Previjalne komode so bile preširoke, ker imamo bolj majhen prostor. Lepo ima 4 predale, kar na previjalnih komodah ni bilo, kar sem jih gledala.Pa še za banico imajo za noter dat, kar je bilo meni totalno nepraktično.
Tamala je stara 4mesece in še vedno lepo ''paše'' v tole previjalno podlago.

Enkrat sem bila v MB v Evroparku in imajo ono taveliko previjalno podlago in sem si rekla, da ko bova imela stanovanje, torej več prostora, bom obvezno imela taveliko podlogo, pa tudi če na navadi mizi! Ful je lažje preoblačiti otorčka.

(odgovor članu kalla)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: previjalna - mere
29.8.2008 15:49:22   
ina24
aja, pleničke, kremo,...imam jaz pa zraven previjalne poličko in imam to vse gor zloženo. 

(odgovor članu ina24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?