|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odpiranje mv
9.3.2005 6:54:36   
Tasika
Verjetno precej neumno vprašanje, pa vseeno. Do roka imam še 2 dni, pa se še čisto nič ne dogaja. Trebuh mi otrdi *mogoče* 2krat na dan, lažnih popadkov nič, tamali še vedno aktiven, jaz se počutim super, nič ne pritiska na sramno kost,... Zdaj pa me zanima ali se odpiranje materničnega vratu čuti, oz ali lahko to sama opazim, glede na to da drugih znakov nimam. Trebuh je velik, ta mali pa že ves čas prehiteva v velikosti in teži, tako da so mi večkrat rekli da lahko tud 2 tedna pred rokom rodim.

Mal me je začela panika grabit da če drugega ni sem pa mogoče že kaj odprta. Na zadnjem pregledu 5 dni nazaj me g. ni pregledala, ker je rekla da ni potrebe, da sigurno ni še nič.


Prosim lepo kak nasvet. Saj vem da bo ko bo :duda: hotel ven, ampak vseeno...


LP
tasika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Odpiranje mv
9.3.2005 10:04:53   
Anonimen
kar jaz vem, nič ne čutiš da si odprta. Jaz sploh vedela nisem dokler me G ni pregledal in rekel da sem že 2 prsta odprta.(CTG mi tisti dan ni nič pokazal), rodila pa sem isti dan zvečer.
Ti sedaj samo počivaj in izkoristi zadnje trenutke pred prihodom :duda:.

Želim ti lep porod.

(odgovor članu Tasika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Odpiranje mv
9.3.2005 10:06:52   
Anonimen
čim lažji porod sem mislila

lp

(odgovor članu Tasika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Odpiranje mv
9.3.2005 13:52:40   
Tasika
Hvala, hvala. :bravo:

Računam na EA, tako da me tega dela ni prav zelo strah. Bolj se bojim da ne bi zamudila ;), čeprav baje še nobeni ni not ostal.:zmeden2:

Lp
tasika, še 2 dni

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Odpiranje mv
9.3.2005 14:53:23   
Anonimen
Tudi jaz sem rodila z EA in ni mi žal, ker res ne čutiš bolečine.Tako da naj te to ne skrbi.
mislim, da vse nosečnice na koncu skrbi, da ne bi prepozno prišle v porodnišnico, itd.. Naj te potolažim, da boš sama najbolj vedela kdaj bo treba iti.

lp

(odgovor članu Tasika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?