|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko otrok....
8.3.2005 10:33:05   
urši*
... si oz. ste si želele??
js sem za zdaj čisto zadovoljna z enem :duda:in ne vem če me bo še kdaj " zgrablo" za še enega!! sem edinka in se mi zdi , da je eden čist ql! moj , pa ima brata in si seveda želi še najmanj enega!! nje gova familija se pa že po moje sorašuje zakaj nisem že spet noseča!?HALOOO?!!?:grrr:
kako pa kaj pri vas, drage mamice??:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   koliko otrok....
8.3.2005 10:35:27   
malika
Jaz bi imela 3, ampak moj vztraja, da sta dva dovolj. No saj ga popolnoma razumem ,ker ima dva otroka že od prej(najstnika) in 4 so kar dobra mera :)-

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   koliko otrok....
8.3.2005 10:35:45   
kofetek2010
Zmeraj sem si želela enega, tega imamo. Po osmih letih pa me prvič grabi še po enem.
Zarečenega kruha se največ poje....:)-


lp
jana73

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   koliko otrok....
8.3.2005 10:37:21   
piščanc
mene je zagrabilo po 4 letih, samo sem vedno vedela, da ne bo samo eden, ker sem bila jaz edinka
sem pa mislila, da me bo kasneje zagrabilo

zdaj sem vesela, da me je že

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   koliko otrok....
8.3.2005 10:37:52   
JASNA D
Vedno sem si želela 2 - imam 2, oba v plenicah, pa me že grabi želja po tretjem!!!

Jasna

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   koliko otrok....
8.3.2005 10:43:35   
dejčka2
Jaz sem bila edinka, vedno sama, kakšen dolgčas. Kako sem zavidala prijateljicam, ki so imele sestro ali brata. No zdaj moji punčki čakata bratca ali sestrico. Ko ju opazujem kako se igrata, kako se pogovarjata in cartata, vem da sem se prav odločila.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   koliko otrok....
8.3.2005 10:44:34   
Čiračara
Midva imava v planu dva:love:.Če bo pa prvi prevelik razgrajač, pa ne vem kako bo:)-...

LP:sloncek:

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   koliko otrok....
8.3.2005 10:47:31   
TARA in MAJ
jaz sem edinka zato sen vedno rekla,da nebi imela nikoli samo enega sedaj imam tri čudovite:angel:mogoče pa bo še kakšen:zmeden2:

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   koliko otrok....
8.3.2005 10:50:00   
Mina1
Midva sva pretrgala tradicijo edincev:bravo: in imamo na sveže drugega piškotka:modri: (razlika je 3 leta), ker sem čakala 2 leti po CR;) - torej načrtovanu oz. popravilu, ko bo, pa bo:)

Sva si želela dva :modri: in res imamo dva sončka:):)

Je pa tako: če bi imel moj bajnoooooooo plačo, da meni ne bi bilo potrebno skrbeti kaj in kako, bi definitivno imeli še enega, ampak menim, da je sedajle čisto fino, da imamo dva (eden je :hudicek:, drugi pa še:duda:) in da ko damo tele hude krče skozi, začnemo uživati 100/h;)

pa-pa Mina1, na sveže mamica drugemu :modri:

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   koliko otrok....
8.3.2005 11:06:33   
bini
zaenkrat mamo eno zlato princesko :metulj:, če bo vse tako kot si želiva, bi pa imeli še dva :angel::angel:

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   koliko otrok....
8.3.2005 11:15:43   
Anonimen
Joj mene tud nima več za še enega... Jaz sem tudi edinka in si kar ne predstavljam imeti še enega, da bi ga tudi tako ljubila kot Ano :love: Se mi zdi, da bi jo za toliko stvari prikrajšala...
Vseeno upam, da me bo kdaj zagrabilo, ker si mož zelooo želi čimprej še enega... :( Prav hudo mi je, ko ga vidim, kako ga zadane, kadar kateri od nainih prijateljev, ki imajo toliko stare otroke, kot je Ana, povejo, da že pričakujejo drugega...

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   koliko otrok....
8.3.2005 11:17:44   
dory
E tko k Meta.prav...tud ce bi mela normalne in urejene pogoje me za vec kot enega nima vec...ga ne bi mogla met enako rada in tud po se mu ne bi mogla vec tolk posvecat...po pomoje Maj kar number one pr nas his pa tist alfa pa omega :)

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   koliko otrok....
8.3.2005 11:31:46   
TARA in MAJ
teja, boš vidla boš mela še dva ;)

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   koliko otrok....
8.3.2005 11:32:18   
dory
Hehe ja ce jim bos botrca:)-

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   koliko otrok....
8.3.2005 11:35:02   
TARA in MAJ
BOM NI PROBLEMA:)-

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   koliko otrok....
8.3.2005 11:36:10   
dory
te drzim za besedo:)-:)-

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   koliko otrok....
8.3.2005 11:37:57   
TARA in MAJ
velja:)-:)-

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   koliko otrok....
8.3.2005 11:38:25   
Žan Luka
Mi že imamo enega zlatega sončka, pa ker bi radi imeli še enega zdaj pridno delamo na tem. Upam, da nam bo kmal ratalo!!:)-
Lp :sloncek:

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   koliko otrok....
8.3.2005 12:25:51   
Pajaca
Meta kaj je zdaj to, a se nismo zmenle, da bomo še enkrat skup noseče??? Zdaj pa kar po vrsti vse nekaj bremzate.... alo Slončice na delo!!!! Ko smo ble noseče je bilo tok govora kako takoj še enga.... vsaj tebe se spomnem, pa Kepice, pa Renata, pa Lara, pa Marita.... Zdaj pa vse... bomo še počakal, al pa sploh ne.

Drgač pa 2, pa enga za drugim. Čeprav s sestro nisva nikol bili ful frendici (5let je tu mač razlike) mi je prav super da jo mam, kaj vem ko pa res nekoga rabiš, tist čist nujno jo vedno lahko pokličem in bi rada da ma moja tud enga tazga ob sebi.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   koliko otrok....
8.3.2005 12:28:13   
*HONEY*
V trenutnem stanovnju imamo prostora za 5.Zdaj smo trije,tako da 2:duda: še 100% bosta.
Ko pa bomo 1x hišico gradili,bomo pa razmišljali koliko otroških sob točno bo...3,4,...

LP

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   koliko otrok....
8.3.2005 16:09:48   
nita

Kot najstnica sem si vedno želela imeti 5 otrok. Sedaj vem, da si jih zaradi finančnega stanja ne morem privoščiti. Sanje so bile: mož, ki zeeeeloooooo veliko zasluži (toliko, da je lahko mami doma), 5 otok, ki jih mami vsak dan lepo rihta, in imajo vsega polno rit.

Ker si 5-tim ne morem privoščit, kar bi želela, smo zaenkrat pri eni, verjetno bo čez čas dobila še sestrico ali bratca.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   koliko otrok....
8.3.2005 16:21:56   
*maja
Pri nas so bile vedno sanje imeti tri :duda:. No 2 že imamo pričakujemo pa tudi že tretjega.
Da bi imeli še kakšnega več kot 3, pa zelooooo zeloooooo dvomim :)-.
No bolje da sem tiho, saj veste zarečenega kruha...;)

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   koliko otrok....
8.3.2005 19:58:41   
puncica
Mi imamo v planu najmanj 3, če bo pa kej več pa tud ne bo problema. Jaz bi že takoj imela še enga a je bolje da še nekaj mesecev počakamo preden gremo spet na delo:bravo:

Jaz imam brata, mož pa kar 2 sestri in brata. Pa se mi je zdel vedno tako fajn pri njih ko se je vedno neki dogajal. Polna bajta otrok:bravo::bravo:

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   koliko otrok....
8.3.2005 20:06:20   
Jančika_
Jaz si želim tri, Joe štiri. Bomo videli. Načeloma nimam nič proti. Da bi le ratalo.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?