|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slaba drza
10.8.2008 16:12:09   
romy27
pozdravljene,

sem dva meseca po porodu in me ponoci, ko se misice sprostijo, zacne boleti v predelu lopatic..mislim da je o zaradi nepravilne drzeuser posted image bolecina postaja neznosna in res ne vem kaj bi lahko vzela, razen lekadola..

kaj ste imele podobne tezave in kako ste jih resileuser posted image

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slaba drza
10.8.2008 16:21:19   
Anonimen
Jaz sem 10mesecev po porodu, pa imam iste težave kot ti. user posted image  Kakšen večer me takoooo boli, da se ne morem niti premakniti. Tudi jaz menim, da je to od slabe drže, pa moj user posted image  ima kar nekaj kg, jaz sem drobna, težko ga nosim itd.. Včasih vzamem Lekadol.

(odgovor članu romy27)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slaba drza
10.8.2008 23:30:02   
Anonimen
Kot bi brala sebe.user posted image  Grozno je, včasih malo manj almpak je težko, pa še pupa na teži dobiva tako hitro, da mi je včasih res težko podirat kupčka z njo.user posted image
Mi pa pomaga rekreacija, z dragim igrava badminton in ful pomaga. Je vsakič bolje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slaba drza
11.8.2008 9:38:30   
izgubljena_ovcka
Joj, a ve tudi? Mene včasih tako špika pod lopaticami, da mi sloze tečejo... grdo se pa držim že celo življenje, med drugim tudi zato ker imam za svojo konstrukcijo zelo velike prsi, kar se je zdaj med dojenjem seveda le še potenciralo... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slaba drza
22.8.2008 10:31:03   
romys
Poskusite z jogo oz. z vajami za hrbet. Na ta nacin si boste ojacale hrbtne misice, ki so zaradi dojenja in nosenja otroka se posebno na udaru. Meni joga oz. vaje vedno pomagajo. Drugace pa pomaga tudi masaza razbolelega dela. To pa vam lahko naredi partner user posted image
Za vaje ne potrebujete veliko casa - parkrat na dan po malo....

LPR

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slaba drza
28.8.2008 11:31:02   
*NikoLina*
Kaj če bi poskusila hladilni gel Ice Power? Jaz sem si ga kupila iz tega razloga in sem zelo zadovoljna...Poleg pa še malo telovadbe za krepitev mišic...

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slaba drza
28.8.2008 16:37:20   
Katja 271
Sem dobre 4 mesece po porodu in se soočam z isto težavo. Hrbtenica med lopaticama me boli celo na dotik.

Ful mi paše, da se razgibam na gimnastični žogi. Mislim, da je resnično potrebno ojačati hrbtne mišice. Se pravi fitnes, pilates, joga... samo kaj, ko zase ne ostane nič časa ob teh malih nadobudnežih.

Se pa že ves čas po porodu odpravljam h kiropraktiku, da me "naštela". Upam, da bo kaj bolje, saj ponoči budim moža, da podira kupčke... jst enostavno ne morem...user posted image

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?