|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jane vozički
10.9.2008 10:31:01   
soncek_25
Pozdravljene!
Temo sem odprla v imenu prijateljce (ko bi jo vsaj v svojem ,ampak mi na vso žalost še ni uspelo zagledatiuser posted image , še vedno čakam). V glavnem, na netu, oziroma na strani jane.es imaš veliko izbiro teh vozičkov, ki pa se jiih na žalost v sloveniji ne da dobit (mogoče se motim), razen Pikapolonica ima kakšen primerek. Zanima me voziček Jane Carrera Solo, ter Jane Carrera Aniversario...Katera ve, kje se ga da videti, ali ima katera izkušnje z njim?
Želela je sicer Chicco Trio 4 me, vendar sta jo sedaj ta dva vozička čisto prevzela.

Hvala vsem za pomoč.

POzdravčekuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jane vozički
10.9.2008 12:00:24   
katarinas
Živjo!

Za ta dva modela Jane vozička prvič slišim, mislim da jih pri nas res nimajo. Sama imam Jane Slalom pro in sem z njim zelo zadovoljna. Prijateljica naj se pozanima v Zagrebu, žal se pa sedaj ne spomnim kje točno je ta trgovina oz. kako se imenuje - poskusi naj vpisati v google (je pa edina trgovina v Zagrebu, vsaj to vemuser posted image )

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
10.9.2008 12:04:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katarinas)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
10.9.2008 12:08:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jane vozički
10.9.2008 20:48:34   
soncek_25
Katarinas in Metulj333 najlepša hvala! Ni še nobena slišala, da bi bila trgovina v Zagrebu, tko da ste ful pomagale. Tudi meni osebno so ti vozički res ful lepi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jane vozički
10.9.2008 22:43:56   
Klaudia
Lahko pa ga naroči preko ebaya. Tukaj je en link nemške trgovine, ki pošilja po vsem svetu.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?