|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hmmmm
11.3.2005 7:15:09   
Čiračara
Dobro jutro!

Včeraj mi je znanka rekla, da je prejemala več porodniške, kot je pa zaslužila v službi:zmeden2:.
Meni se to zdi malo čudna izjava. Pa me zanima, koliko ste pa ve prejemale porodniške v primerjavi z plačo.

LP vsem:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hmmmm
11.3.2005 7:18:27   
Vera*
To se je zgodilo tudi moji prijateljici.ne vem zakaj,ampak je zlo zanimivo.Upam,da ti bo odgovorila katera,ki več ve o tem.ker mene tudi to zanima.;)

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hmmmm
11.3.2005 7:24:07   
Dari

Ja, ne bi blo slabo :), bi bolj brezskrbno zapravljale za cotke nasih malih:duda: :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hmmmm
11.3.2005 7:34:40   
darjatimci
Jaz mislim,da je to skoraj nemogoče,če ti odbijejo prispevke to je skoraj 40 tisoč,pa prehrano in vožnjo ni logike,da dobiš več porodniške!Pri meni je bilo tako!

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hmmmm
11.3.2005 7:39:11   
marta2
Ja v kolikor je prejemala plačo, nižjo od zajamčene ali minimalne plače (oprosti ne vem točno), potem dobi porodniške toliko kot je zajamčena ali minimalna plača. V glavnem, to je bolj žalostno.

Drugače jaz prejemam točno toliko porodniške, kot sem imela prej na plačilni listi napisano neto plačo, zdaj pa ta novem nekaj več zaradi drugačnega obračunavanja plač od novega leta naprej. Plača je bila večja za prevoz in malico, kredite mi pa glih tko trgajo od porodniške, kot so prej od plače.

LP

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Hmmmm
11.3.2005 7:54:07   
Janika
http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOSNOVA.asp

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Hmmmm
11.3.2005 7:55:32   
Janika
http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOSNOVA.asp

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Hmmmm
11.3.2005 7:58:18   
monka
Dobro jutro!
Mislim,da to po novem ni mogoče.Je pa bilo leta nazaj ,ker so jemali povprečje slovenske plače sigurno tako!Tiste,ki so imele nizko osnovo v službah so dobile potem več.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Hmmmm
11.3.2005 8:01:11   
Čiračara
Hvala Janika in vse ostale:rozica:

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Hmmmm
11.3.2005 9:21:23   
Lunca1
To je bilo včasih, ko se je porodniška dvigala čez celo leto, plače pa so se usklajevale le 2x letno.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Hmmmm
11.3.2005 13:43:54   
ninocka
jst sem si tut zračunala, da bom dobivala višjo porodniško kot sem imela plačo... :bravo: :bravo:
in sicer zato, ker sem dobila v tistem obdobju, ki se mi šteje v povprečje, neko poravnavo plač, pa neke nagrade, kar mi dvigne povpečje bruto plače in posledično porodniško... :)
...ja, če me ne bojo pol na CSD čist zatrli...:zmeden:

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?