|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   likalnik
24.9.2008 8:50:55   
Eca
Hej!

Potrebujem nasvet.....sem že pogledala po iskalniku pa so same stare stvari, ki danes niso več aktualne.

Torej rabim en "rezervni" likalnik. Za glavno likanje uporabljam likalno postajo, včasih pa potrebujem za kakšno hitro likanje kaj manjšega in hitrejšega. Stari "hitri" likalnik se je pokvaril in zdaj bi rada nekaj kupila pa ne vem kaj. Likalnikov je polno na tržišču, veliko znamk in raznih funkcij. Kaj naj izberem?

Hvala z pomoč!

Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: likalnik
24.9.2008 9:13:47   
Mišni
Jaz izberem parnega na navadno vodo, ki ima un gumb za sprotitev pare na notranji strani, torej bliže meni. Saj ostalo je pa vse isti šmorn.


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: likalnik
25.9.2008 8:47:27   
zmajči25
Imam enako kot ti (parni likalnik s kotličkom in "hitri" likalnik) in sem si nabavila Philips likalnik in sem super zadovoljna. Moraš pa gledat, da ima čim več W (ker niso vsi Philipsovi enako dobri) - moj jih ima 2400 in potem se ti res ful hitro segreje (moj je v cca. 1 minuti na najvišji temperaturi) in zelo dobro lika. Sem tako zadovoljna, da že nekaj časa sploh ne uporabljam tistega likalnika s kotličkom, ker ta Philipsov tako dobro in hitro polika.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: likalnik
25.9.2008 8:53:06   
Mišni
Moj je no name, koliko vatov ima, nimam pojma, pa se ravno tako v minuti ali prej segreje. To se po moje vsi.
Moje mnenje: brez veze dajati preveč denarja za likalnike, ker so vsi isti.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: likalnik
26.9.2008 7:53:56   
Eca
Sem kupila Philipsa, vendar je še v vrečki in škatli. Sem trenutno tako zasedena, da ga še nisem preizkusilauser posted image .

Hvala za nasvet Zmajči!

Mišni - ne, žal niso vsi likalniki enaki. Verjetno še v življenju nisi imela sreče uporabiti profi opreme za likanje, zato tudi ne moreš vedeti kako je likati s takšno opremo in kakšna razlika je likati z običajnim likalnikom.

Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?