|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NS in spol?
14.9.2008 18:39:18   
piamaria
...me zanima, koliko vas je , k so vam pravilno in sploh napovedali spol deteca na NS?
Nisem nikjer zasledila na forumu...hvala.
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NS in spol?
14.9.2008 18:46:49   
nynna
Meni so zadeli spoluser posted image

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NS in spol?
14.9.2008 19:04:02   
kajajaka
nam niso hoteli povedat ker dr. ni bil čisto siguren. Šele v 25 tednu smo izvedeli na 3D, da bo deklica - in niso se mogli zmotit, je bilo na ekranu in slikci tako lepo videt... ni bilo dvoma. Kolikor jih poznam, so vsem pravilno napovedali, ampak šele kasneje, ne na NS. 

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NS in spol?
14.9.2008 19:14:39   
mml
Pri meni NS obakrat nekje v 13. tednu, prvič napovedana user posted image  in imamo user posted image , drugič napovedan user posted image  in imamo user posted image . Imam pa G, ki se pretežno ukvarja z UZ v nosečnosti in ima veliko prakse

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NS in spol?
14.9.2008 19:22:42   
Anonimen
V 1.user posted image so mi na NS (dr. Pušenjak) napovedali user posted image in dobili smo user posted image . Sedaj v 2.user posted image je Pušenjak rekle, da kaže na user posted image , kaj bo bomo videli... user posted image

(odgovor članu mml)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NS in spol?
14.9.2008 19:52:03   
eya
Pri meni je na NS rekla, da se ful lepo vidi spol, ampak mi nismo hotli vedet, kaj bomo imeli (vsaj takrat še ne), tako da ne vem, če bi imela ginekologinja pravuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NS in spol?
14.9.2008 19:52:19   
byanca
meni so na NS napovedaliuser posted image , na 3d-ju pa se je jasno vidlo da bouser posted image .tudi kasneje so mi potrdili da bouser posted image
zagotovo pa bom vidla, ko bom rodila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NS in spol?
14.9.2008 19:55:34   
jelka123
na NS rečeno user posted image ,nato na morfologiji user posted image ,čakam na nasledni Uz ,ko rodim pa 100% izvem

_____________________________

Jana rojena 28.11.2008,Lucija 11.09.2003

(odgovor članu byanca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NS in spol?
14.9.2008 19:56:23   
glen
v 1.user posted image na ns napovedaliuser posted image ,doma imamouser posted image .
zdaj v 2.user posted image na ns napovedaliuser posted image ,bomo vili naslednji mes. na morfologiji če drži.

(odgovor članu byanca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NS in spol?
14.9.2008 20:03:11   
Pandica
Jaz sem bila na  NS točno 13t user posted image
In mi je G napovedala user posted image in res jo imamo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NS in spol?
14.9.2008 21:12:18   
Dali*
Vse moje znanke, frendice...ki so bile na NS pri dr. Strah in jim je povedala spol se je napoved uresničila. Nam je napovedala user posted image  in jaz sem tudi imela tak filing, tko da 100% bomo videli marca. Ampak menim, da bo kr držalo. Baje ne pove spola, če ni 100% ziher.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NS in spol?
14.9.2008 21:40:40   
tea78
Meni pa je delal ns dr. japelj v mb, in mi je grdo odgovoril na vprašanje, ko sem ga vprašala kaj imamo, je rekel kaj ste vse tako radovedne kaj imate, je rekel ali bo fantek ali pupa, drugo tako ali tako ne more biti.user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NS in spol?
14.9.2008 21:48:34   
ronja
Prvič se ni dobro videlo, ker si je mala nagrmadila popkovino med noge, vendar je rekla, da če bi se morala za nekaj odločit, bi rekla, da je punčka - in je bila res.

Drugič se je zelo dobro videlo že na NS, pa tudi kasneje na morfologiji - še ena pupikauser posted image . Ta očitno ni tako sramežljiva. Za konkreten dokaz boš pa morala počakati do januarja...

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NS in spol?
14.9.2008 21:49:56   
ronja
Tea, ta je bil pa res neprijazen! ja, to že vem, kaj imam na izbiro, vseeno pa me zanima, koga nosim, kaj je radovednost še vedno smatrana kot nekaj grešnega ali kaj???user posted image Bučman!

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NS in spol?
14.9.2008 22:09:39   
AinB
Meni je G rekla, da je na NS definitivno prekmalu za točno določitev spola. Šele na morfologiji naj bi bil otrok dovolj velik.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NS in spol?
14.9.2008 22:14:27   
Dali*
fora je, da nekateri G nimajo dost dobrih UZ in ločljivost ni dobra in zato prej ne morejo videt. Tko, da če smo mi lahko prešteli vse prstke, kar pomeni fantastično ločljivost je tudi videla še kak zametek pimpeka.

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NS in spol?
14.9.2008 22:24:29   
hijenca
Meni je dr. Pelkičeva na NS rekla, da bo user posted image , ginekologinja mi je na vseh UZ govorila, da bo user posted image  in imamo user posted image .

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NS in spol?
14.9.2008 23:35:32   
skačica
nama je dr. Pušenjak že na nuhalni napovedal punčko oz. rekel je, da je 90% verjetnost, da nosim punčko.
Na 3D pa nama je dr. 100% potrdil in res sva jo dobila.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NS in spol?
14.9.2008 23:44:52   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: tea78

Meni pa je delal ns dr. japelj v mb, in mi je grdo odgovoril na vprašanje, ko sem ga vprašala kaj imamo, je rekel kaj ste vse tako radovedne kaj imate, je rekel ali bo fantek ali pupa, drugo tako ali tako ne more biti.user posted image


Eh, dr. Japelj je meni delal morfologijo in je bil tut tak - tak no. Nič kaj ekstra zgovoren in prijazen. Samo kaj hočeš. Na NS pa sem bila samoplačniško pri dr. Pelkičevi in si je full čas vzela, posnela na dvd za 45 minut gledanja user posted image , slikice in vse ostalo. Skratka, bila sem full zadovoljna, pa še spol mi je prav napovedala user posted image   user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: NS in spol?
15.9.2008 8:50:10   
diamantina
Meni je dr. Pelkič napovedala user posted image , na naslednjem pregledu je tudi rekla, daje baje user posted image , zdaj pa čakam čez 14 dni na morfologijo. user posted image  

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: NS in spol?
15.9.2008 8:58:10   
ronja
AniB, spolovila se v 12. tednu res še ne formirajo dokončno, vendar pa se že formirajo in se lahko lepo vidi, v kaj se bojo izoblikovala. Vidne so vzporedne črtice v predelu spolovila, ki nakazujejo na bodočo nožnico ali pa pravokotni črtici, ki bodo nekoč pimpek.

Skratka, lahko se vidi, ni pa 100%. Vsekakor pa po mojih izkušnjah drži, za razliko od vseh vraž, ki so mi čisto vse od prve do zadnje napovedovale user posted image . Vsi, ki so me videli user posted image , so bili pametni, kako bo user posted image , meni je bilo prav smešno, ker sem že vedela, da nosim user posted image user posted image .

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: NS in spol?
15.9.2008 9:03:08   
Hope2
Na NS pri 19 tednih so napovedali user posted image , G je rekla, da je 99,9%. Kasneje je to 99,9% potrdil še Pušenjak na 3D. Čez 2 meseca bomo videli, kolk zanesljivi souser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: NS in spol?
15.9.2008 9:06:10   
lonja
Meni G na nuhalni niti pri prvi, niti sedaj v drugi nosečnosti ni želel povedati spola, je rekel, da se še ne vidi user posted image . No, na morfologiji je rekel, da bo prva user posted image  in je tudi bila. Sedaj za drugo pa je tudi rekel, da bo user posted image , pa tudi na 3D pri drugi G, smo se prepričali, da bo user posted image . Rodim pa konec novembra, ko bo stvar dokončno jasna user posted image .


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: NS in spol?
15.9.2008 9:44:33   
uršula83
Meni je dr. Pušenjak na NS rekel, da bo po vsej verjetnosti fantek...da pa ni 100%.
No, nato mi je moja ginekologinja rekla enkrat ko ni delala UZ ampak samo poslušala utrip, da je fantek (to je bilo bolj v hecu, ampak neki kao de majo fantje hitrejši utrip). No nato mi je na naslednjem pregledu (morfologija) še neka druga ginekologinja rekla, da je 100% fantek. Sedaj pred enim tednom pa je to potrdil še dr. Pušenjak na 3D UZ. Tako da bilo bi nadvse smešno, če dobimo punčko!!!  user posted image


(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?