|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleče bradavice
24.9.2008 15:29:09   
AnciM
Pozdravljene!

Koliko časa so vas bolele bradavice? Moj sinko je star 4 tedne in me še vedno zelo bolijo. Po vsakem dojenju jih vedno namažem z bepantenom, ampak stanje se nič kaj ne izboljšuje.

Kaj pa blazinice za v modrček? Ste jih vstavljale ves čas dojenja al se kdaj umiri to izcejanje mleka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boleče bradavice
24.9.2008 16:08:21   
tamala_82
Nič kaj vzpodbuden post iz moje strani - mene so bolele še 3 mesce po porodu, zato sem takrat nehala z dojenjem in si mleko rajši stisnila in ga je dobil po flaški user posted image poba zadovoljen, jaz pa tudi, saj ni bilo več bolečin. Prej pa skos ragade sem, ragade tja user posted image

Sem pa baje izjema, ker se večini bradavice navadijo in lahko normalno dojijo. Srečnice ....


Blazinice sem mela skos. Pa ne zarad izcejanja, ampak zato, ker so tako nežne in mehke in mi je ful pasalo (zarad bolečih bradavic).

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boleče bradavice
24.9.2008 20:10:55   
mižek
so me bolele, samo tistih par dni v bolnici, pa sem si jih namazala z kremo ki so mi jo priporočale sestre reče pa se ji BIOCLIN, pa ni draga

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boleče bradavice
24.9.2008 21:54:07   
lady1
Mene so bolele cca 3 tedne sem jih pa tud najprej mazala z bepantenom pol pa mi je babica svetovala LANOLIN - in to res pomaga. Ga pa dobiš v tubi v nekaterih lekarnah ti ga pa navagajo pa je ful pa je okol 3e v tubi pa okol 7e. Probaj men je ful pomagal, se pa res bradavice pol "navadjo" tko da midva se dojiva že 5m.LPuser posted image

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boleče bradavice
24.9.2008 22:36:37   
Tende
Jaz sem uporabljala Lanolin kremo od MultiMam - dobiš v lekarni, pa še njihove obkladke in sem bila zelo zadovoljna. Bolečine pa so izzvenele v rugem mesecu in je bilo prav fino. Le pogumno, se splača potrpeti, čeprav boli kot hudič.

(odgovor članu lady1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boleče bradavice
25.9.2008 0:54:28   
Pandica
Bolele so me samo prvih par dni v P, potem je bilo pa kar ok. Sem pa si jih prve mesece redno mazala z lanolinom, super krema pa še spirat je ne rabiš pred dojenjem.


Glede blazinic pa takole: moja mala bo kmalu stara 1 leto, jaz pa še vedno "strašim" okoli z blazinicami za dojenje kot, da imam novorojenčka user posted image    Sem zadnič en dan probala biti brez njih, pa, ko sva se dojili sem imel cel modrček premočen, ker se mi na drugi ziziki full mleko izteka med dojenjem. Na začetku sem pa imela celo one Aventove "školjke" in so mi full pomagale, da nisem bila vedno cela premočena user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Tende)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?