|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ABC design vozički
21.4.2006 8:13:51   
tz
Zdravo

Zanima me kake izkušnje imate z navedenimi vozički, ali nižja cena pomeni tudi nižjo kvaliteto. Gledala sem predvsem Sinus 4 in če ima katera izkušnje z njim so informacije dobrodošle.

Lep vikend vsem

LPK
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ABC design vozički
21.4.2006 9:04:18   
tt79
Baje da je tko kot si napisala...poznam ene tri mamice, ki so voziček po dveh mesecih zamenjale, ker je bil totalno okoren in neobvladlljivuser posted image user posted image
Ne ve sicer kater model so mele, ampak o dobrih lastnostih ABC-ja js še nisem slišalauser posted image

(odgovor članu tz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ABC design vozički
21.4.2006 9:07:09   
Bubamaraa
Jaz sem imela ABC design Novus 4...Pa sm bila zadovoljna, sam kar je pa res je pa resnično zelo okorn in velik, pa še ful placa ti zasede v prtljažniku.... 

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ABC design vozički
21.4.2006 9:16:30   
poliloni
Dve prijateljici ga imata in sta zadovoljni - samo ne vem kateri model. Je pa res, da je velik in okoren, primeren bolj če ne hodiš veliko z avtom naokoli ali pa če imaš velik avto . Full je pa prednost v tem, da se da ročaj obrniti v obe smeri - tako da lahko otroka voziš "stran od sebe" ali pa da te gleda - uporabno še posebej za zaščito pred soncem.... To pa je po moje tudi edina prednost. Je pa tudi res, da ga ima ena že 4 leta ( oba otroka je full prevozila v njem).

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ABC design vozički
21.4.2006 9:29:43   
Dejča
Mi ga imamo in smo bili zadovoljni - pa smo res velikoooooooo hodili okrog (tudi z avtom seveda in v tujino) in je bilo včasih spravljanje v prtljažnik res problem - res ima negibljiva kolesa, toda ker smo se z njim tudi veliko rolali, je bila to prednost. Zdaj smo nabavili še njihovo marelo in nam tudi odgovarja.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ABC design vozički
21.4.2006 9:59:55   
beti 1
Mi imamo Novusa 3, predhodnik Sinusa in smo zelo zadovoljni. Uspelo nam je sicer zlomiti eno palico pod košaro, vendar smo k temu veliko sami prispevali, ker smo v košari vozili nenormalne količine fruca na že tako preobteženem vozičku. Mi smo tud veliko prerolali s tem vozičkom v prvo in bomo tudi zdaj, ko imamo že drugega user posted image . Blago se je odlično obdržalo in se enostavno in lepo opere, pa tudi dol z vozička in nazaj gor ga ni problem dat.
Sem pa imela priložnost voziti tudi štirikolesnik, in moram reči da deluje veliko bolj okorno in težje kot trikolesnik.
Če imaš namen biti veliko v naravi in po makadamu ali gozdnih poteh, travnikih, ga priporočam, za pohajkovanje med avtomobili ali po trgovinah pa ni najbolj priročen, ampak kateri velik voziček pa je???

lp
beti 1

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ABC design vozički
21.4.2006 10:01:01   
tinatona
Jaz imam sicer njihovo marelo (Handy plus) pa je full fajn. Ta velikega ima pa kolegica pa je tud fajn, edino kar je problem velik je tud ko se zloži.

LP

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ABC design vozički
21.4.2006 12:49:04   
lelaval
Jaz imam trikolesnika (ne vem točno, kateri model user posted image ), pa sem zelo zadovoljna. Res, da sprednje kolo ni vrtljivo, a nisem niti hotela imet vrtljivega (iz izkušen, ko sem vozila starejša dva otroka). Sem brez težav vozila po makadamu, plaži, snegu, blatu,...

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ABC design vozički
21.4.2006 13:59:36   
morskadeklica
Mi smo imeli novusa3, meni je bil full všeč. Tamala se je ogromno prevozila v njem, pa je še vedno zelo ohranjen, kljub sestavljanju in razstavljanju. Glede zasedenosti pa se mi zdi, da sploh ni razlik med tem in npr. quinnyjem (ne vem kateri model, podoben novusu3). Sedež se obrne v obe smeri, ima 4 naklone, da se dokupit tudi vrečo, ni pa košare, ampak jaz je nisem pogrešala. Skratka meni je odgovarjal, zdaj pa uporabljamo marelo.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ABC design vozički
21.4.2006 17:53:56   
soncek&luna
jaz imam Pramy Luxe - 4-kolesnik in moram rect, da sem izredno zadovoljna... navadla sem se nanj in se mi ne zdi okoren... tudi me ne moti, da zasede ves prtljaznik, kolesa se dajo hitro in enostavno snet, pa tudi zlozi in razstavi se enostavno

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ABC design vozički
21.4.2006 18:02:58   
Primoza
Mi imamo moving aira in ga lahko pohvalimo, razen preparelih zračnic, kar pa je običajno pri vozičkih z zračnicami. Preživlja oz. je preživel marsikaj, od gorniških podvigov do stalnega tovorjenja 15 kg iz trgovine v spodnji košarici z deklaracijo 2 kg.

(odgovor članu tz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ABC design vozički
21.4.2006 21:44:21   
puncica
Kopiram iz ene druge teme, ker se mi ne da še enkrat pisat:

Jaz sem imela imam ABC focus alu iz prejšnje kolekcije in smo zadovoljni z njim, vsaj skoz smo bili. Motilo me je:
- košara je tako naštimana da ko imaš otroka v ležečem položaju ne dosežeš noter.
- Bremza ne prime nič in je bolj za okras
- pa fedre (federacija) je bol za okras se mi zdi, čeprav je zdej ko je moj dragi pospravljo voziček neki popravljal.

Ful mi je bilo pa všeč da se da ročaj premikat tako da lahko otroka voziš naprej ali nazaj.
Smo ga imel od rojstva enih parkrat gume napihnal, nikol niso počle ali ful spustile.

Po moje se bistveno ne razlikuje od sinusa. Je pa res da naš ni imel vrtljivih prvih koles, so bile kr fiksne.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ABC design vozički
22.4.2006 13:10:32   
Anonimen
mi smo mel novusa 4, to je predhodnik tega. in sem ga prodala ker sem ga mela 2x na servisu ker so se mu prav kolesa postavla v črko A in ga sploh ni blo možno normaln vozit. pol se je pa še enkrt pračka na katero je pritrjen zic skrivila?? pa nismo z njim grdo delal. men je bil podn!
zdej mamo peg perego ploki p3 in je zakon!

(odgovor članu tz)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ABC design vozički
24.4.2006 9:47:00   
zoya24
Meni dobro služi že kar nekaj mesecev. Do sedaj nismo imeli nobenih problemov, pa sva kar veliko zunaj. Imamo pa Tech Riderja.

(odgovor članu tz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ABC design vozički
28.4.2006 17:42:56   
alenkica
Mi imamo tusi Sinus 4 in smo zadovoljni. Res ni primeren za obračnaje na mestu ali hude ovinke, se p alepo vozi, ker gre naravnost in ne vijuga kot oni z gibljivimi kolesi. Jaz ti ga priporočam. Vseeno pa vzame kar veliko placa, ampak mi ga lahko damo v Polota, če damo dol kolesa, pa imamo res majhen prtljažnik.

L.P.

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ABC design vozički
3.10.2008 19:06:50   
ursakatja05
IZVIRNO SPOROČILO: tz

Zdravo

Zanima me kake izkušnje imate z navedenimi vozički, ali nižja cena pomeni tudi nižjo kvaliteto. Gledala sem predvsem Sinus 4 in če ima katera izkušnje z njim so informacije dobrodošle.

Lep vikend vsem

LPK

jaz sem ga imela in sem bila zadovoljna


_____________________________

Uživaj življenje

(odgovor članu tz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ABC design vozički
4.10.2008 9:33:02   
*kinnie*
Jaz ga imam še od prvorojenke.....bo zdaj tretji v njemuser posted image
Zadovoljna?

Hmmm takole. Odvisno kakšne zahteve imaš....
Meni je pomembno, da je možno prilagajati/obračati držalo, da lahko vozim otroka obrnjenega vstran ali obrnjenega k meni, veliko ležišče, ki je povsem ravno, velika kolesa, ker ta voz uporabljam za po gozdnih poteh....

Je pa res okoren in velik, vendar meni prednosti odtehtajo.....imam pa model  focus alu, ostalih ne poznam.


(odgovor članu ursakatja05)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?