|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   atopijski dermatits pri mamici-pomagajte pros...
3.10.2008 10:54:42   
barby800
Pozdravljeni, sem barbara in me zanima, če ima katera mamica izkušnje z atopijskim dermatitisom?
Sama sem noseča 39. teden in se mi je bolezen med nosečnostjo ZELO poslabšala, zdraviti pa je ne smem, saj mi to vsi zdravniki sedaj prepovedujejo. Sem že čisto obupana, saj imam vneto kožo na hrbtu, trebuhu, po rokah, večini nog, vratu in obrazu. Res je zelo hudo trenutno. Nič ne spim, pa bi kot nosečnica to morala. Vsaj par ur na dan...
Ali se je že kdo te bolezni ozdravil in kako? Prosim za pomoč, saj ne vem, kam naj se še obrnem? Mogoče kdo ve, kako je s to boleznijo po nosečnosti (boljše7slabše/isto)?

barbara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: atopijski dermatits pri mamici-pomagajte ...
3.10.2008 11:39:22   
Ajda A
Poskusi s kremo Cosmerba - enerijska krema. Je  popolnoma naravna, ful pomiri in navlaži kožo. jaz jo uporabljam na hčerki in resnično ni boljše kreme. Prav tako pozdravi razpokano, spraskano kožo. Cosmerba je zakon.

(odgovor članu barby800)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: atopijski dermatits pri mamici-pomagajte ...
3.10.2008 12:37:59   
Eca
Velikokrat pomaga tudi, če spiješ kalcijevo šumečo tableto. Prvo izboljšanje nastopi po 3-4 dneh - če le pomaga.

Lp Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Ajda A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: atopijski dermatits pri mamici-pomagajte ...
3.10.2008 13:32:20   
barby800
Hvala lepa obema za hitre odgovore. Sem vama zelo hvaležna.

barbara

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: atopijski dermatits pri mamici-pomagajte ...
3.10.2008 15:11:13   
Duškica
Mojemu sinu zelo pomaga

http://www.naravna-kozmetika.si/index.php?stran=detail&id=11



_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu barby800)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: atopijski dermatits pri mamici-pomagajte ...
3.10.2008 16:17:37   
Freycha
jaz imam dermatitits praktično od rojstva, se mi je tudi v času nosečnosti in po porodu koža občutno poslabšala, pa sem se brez problema namazala z Elocomom na tistih delih, kjer je bilo hudo.... Pa je moje dete (no, vsaj po 15. mesecih se mi še vedno zdi) čisto normalno....

Aja, pa pila sem prav posebne kalcijeve zvarke iz nekih alg iz ne vem kje, pa ni nič pomagalo. Se je pa izboljšalo po porodu, ko sem nehala dojiti, pa ko sem nehala mlečne izdelke piti in jesti.....

olja pa raje ne uporabljaj na izredno slabi koži, ker zapre pore in še slabše deluje na kožo.... vsaj po mojih izkujšnjah.

Sem bila pa cela v ranah in hrastah, vse rdeče, vneto, boleče, srbeče, pekoče..... pa pač mine - vsaj pri meni je.

(odgovor članu barby800)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: atopijski dermatits pri mamici-pomagajte ...
4.10.2008 21:50:04   
Peli
Meni moja zdravnica Elocoma ni hotla več dat, sm pa dobila neko mešanico z Advantanom, pa mi ni oliko pomagala. Mazala pa sm se z Eucerinom - http://www.eucerin.si/dry_skin/10_urea_lotion.asp , mi je pomagal, je pa tako pa pride pa izgine..., moram pa rečt da po porodu nimam težav z drugimi deli telesa - roke mam pa čist v K....user posted image .
Je pa tako vsaki koži paše kaj drugega.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?