|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Epiduralna analgezija v LJ
17.10.2008 8:07:12   
otročnica

Dobro jutro kljub dežju!
Se bližam PDP, ki je 21.10. pa me zanimajo vaše izkušnje z E.A. v Ljubljani. Ali je katera ni dobila, čeprav bi si jo želela, zaradi odsotnosti anastezista. Kako je s tem ob vikendih, ponoči...Hvala za vaše odgovore.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Epiduralna analgezija v LJ
17.10.2008 8:23:21   
maja24
Pejt na Jesenice rodit,tm je non stop na voljo ,je pa zakon EA.Sam morš it pa na predavanje o EA,ki je vsak torek ob enih.
Pa nč hudga če si iz LJ,tut iz drugih krajev hodjo na Jesenice rojevat.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu otročnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Epiduralna analgezija v LJ
17.10.2008 9:12:14   
Nika v službi
Po moje bi bilo bolje, če bi vprašala, katera JE v Lj. dobila EA.... Je bolj kot ne redkost. Žal.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Epiduralna analgezija v LJ
17.10.2008 10:01:33   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Po moje bi bilo bolje, če bi vprašala, katera JE v Lj. dobila EA.... Je bolj kot ne redkost. Žal.


Zej zato pa pravim da nej gre na Jesenice,sej tok pa spet ni delč

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Epiduralna analgezija v LJ
17.10.2008 10:35:53   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Po moje bi bilo bolje, če bi vprašala, katera JE v Lj. dobila EA.... Je bolj kot ne redkost. Žal.


Zej zato pa pravim da nej gre na Jesenice,sej tok pa spet ni delč


Seveda Jesenice niso daleč, čeprav sta v takih situacijah razdalja in čas diskutabilna pojma. Dokler je vse po planu, brez kakršnih koli komplikacij, ni noben problem se odpeljati pol ure ali uro daleč. Pa še tu je odvisno od dneva in ure - recimo petek popoldan bi znal biti zelo zanimiv, pa dela na cesti ipd. No, kakor koli že, mislim, da smo zašle s teme, saj ne sprašuje, kam iti, da bo dobila EA, ampak kako je s tem v Lj.

Če hočeš na ziher in vse strokovnjake na kupu, je po mojem mnenju prava odločitev LJ. Sicer pa je KR bliže, pa ultivo imajo...

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Epiduralna analgezija v LJ
17.10.2008 10:40:31   
cursa
Kranj je definitivno bližje Ljubljani kot Jesenice in prav tako nudijo 24 urno EA. 

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Epiduralna analgezija v LJ
17.10.2008 13:52:10   
Polynesia
Postojna tudi. V Lj. pa je menda res prava umetnost če ti rata dobiti EA.

(odgovor članu cursa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Epiduralna analgezija v LJ
17.10.2008 18:52:39   
Trish
Zakaj pa je EA v LJ taka težava?

A s porodnišnico na Je ste pa zadovoljne? Je EA plačljiva ali jo krije zavarovanje?

Lp.

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Epiduralna analgezija v LJ
17.10.2008 19:54:22   
simonakr
Oj! V LJ je z EA tko: Ne uporablajo jo vsi zdravniki (predvsem starejši je ne!), tko da se morš na licu mesta pozanimat kater anestezist je dežuren in ali on daje EAuser posted image .
In če imaš srečo je pač en tak dežuren. ko izraziš željo se pač babica poveže z anestezistom - ženske bodte glasne in razločno povejte kaj želite in kaj ne - pogovatjejte se z babico (ona ne more vohati kaj bi vi želeli in kaj ne!!!!) Ni pa nujno da ti jo bo dal; samo to se bo odločil po tem ko te bo pregledal in se s tabo pogovoril.

Vem da je smotano ampak žal tko pač je v LJ.user posted image

papa

(odgovor članu Trish)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Epiduralna analgezija v LJ
17.10.2008 20:00:06   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Oj! V LJ je z EA tko: Ne uporablajo jo vsi zdravniki (predvsem starejši je ne!), tko da se morš na licu mesta pozanimat kater anestezist je dežuren in ali on daje EAuser posted image .
In če imaš srečo je pač en tak dežuren. ko izraziš željo se pač babica poveže z anestezistom - ženske bodte glasne in razločno povejte kaj želite in kaj ne - pogovatjejte se z babico (ona ne more vohati kaj bi vi želeli in kaj ne!!!!) Ni pa nujno da ti jo bo dal; samo to se bo odločil po tem ko te bo pregledal in se s tabo pogovoril.

Vem da je smotano ampak žal tko pač je v LJ.user posted image

papa


točno zato sem šla jst v Postojno , dobila EA in imela krasen poroduser posted image


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Epiduralna analgezija v LJ
18.10.2008 10:15:18   
zaspanka
jaz sem jo pa v ljubljani junija 2006 dobila. slučajno je bila tam anasteziologinja in mi jo je dala.

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Epiduralna analgezija v LJ
18.10.2008 10:47:38   
čipka
točno zato sem šla jst v Postojno , dobila EA in imela krasen porod



Jaz tudi. Postojna je zakon!

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Epiduralna analgezija v LJ
18.10.2008 16:57:41   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

točno zato sem šla jst v Postojno , dobila EA in imela krasen porod



Jaz tudi. Postojna je zakon!



Absolutnouser posted image


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Epiduralna analgezija v LJ
18.10.2008 19:04:53   
Annny
Na Jesenicah je EA vedno na voljo in je zastonj..Jaz sem enkrat že rodila z njo in bom zdaj ponovno..super jeuser posted image  LP

(odgovor članu Trish)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?