|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 7:45:33   
Tina31
Bejbike, pomagajte mi.Ne morem se odločit, kateri je boljši, bolj primeren.:ups::ups:
Rodim v začetku julija, naši sprehodi pa bodo večinoma po PST (makadam) in Večna pot, Tamar,..Torej neraven teren.
Želim, da mi napišete čimveč ZA-jev in PROTI-jev.
Tina 25T 2/7
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 8:23:15   
Tinna
Jaz ti lahko pomagam samo z nasveti Quinny-ja speedy SX. Zame je SUPER! :bravo: Je zelo lahko vodljiv. Mi ga imamo zdej dober mesec in je prestal že vse mogoče terene. Bili smo na smučanju, kjer je bil sneg in smo ga rabili prav povsod. Živim na vasi tako, da imamo okrog hiše same vinograde in makadam. Skratka meni je res super. Tudi jaz sem se takrat odločala med Speedyjem in Comfortom. Pol sem se odločila za speedy, ker je lažji(ima 11kg)- medtem ko Comfort mislim da 18kg in ker lepo se zloži ter mi gre full hitro in enostavno v mali avto(imamo pa C3). Ampak, če pa ga rabiš od rojstva naprej moraš dokupit še košaro. Pri Comfortu ne, ker gre v popolnoma ležeči položaj.

:sloncek::sloncek:



(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 9:06:14   
pravljica
speedi : comfort
lažji
rabiš košaro
se lepše zloži
sedež se ne obrača v obe smeri vožnje
nima sprednjega loka
cca 30000sit cenejši
majnša nakupovalna košara
potisni ročaj ni nastavljiv po višini
pri comfortu se kolesa odstranijo z enim pritiskom
pa...meni je comfort lepši :)

še kaj?

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 9:35:09   
mišika
tudi jaz se odločam med tema dvema vozičkoma. Rok imam 3.8.,verjetno bomo vzeli comforda, ki ga lahko uporabljaš že od rojstva.Oba sta mi ful luštna.

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 9:35:10   
mišika
tudi jaz se odločam med tema dvema vozičkoma. Rok imam 3.8.,verjetno bomo vzeli comforda, ki ga lahko uporabljaš že od rojstva.Oba sta mi ful luštna.

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 9:42:46   
a&m
Imamo comforta in smo zelo zadovoljni.Sedež se obrača v obe smeri, lahko vodljiv, sprehajamo se po PSt in ni nobenih problemov.Gume se zlahka odstranijo in uporablajmo ga že od rojstva(rodili smo decembra) saj se poleže v ležeči položaj, brez košare, kupili smo samo zimsko vrečo od formule.Pa je mali čist zadovoljen.

Lep nakup:)

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 9:49:24   
Mina1
Kupi Speedya;)

mi imamo predhodnika: maxi taxi speedy ("guncali" smo ga 3 leta s prvim:duda: po vseh mogočih terenih), sedaj služi novemu članu:duda:.

Govorimo o 3-kolesnikih, se razume;)

Definitivno speedy,

pa-pa Mina1

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 9:59:55   
Tinna
Samo, da popravim pravljico.

- to, da nima sprednjega loka če te tako moti lahko dokupiš dodatno- poglej v moj album danes imam pol leta in Luka 5.mesec kako smo mi to izvedli.

- nakupovalna košara pod vozičkom se da prilagodit. Imaš zadrgo. Ko jo odpreš se ti košara poveča. Jaz dam noter celo vrečo iz trgovine.

- tudi pri Speediyu grejo kolesa samo z enim pritiskom dol.

-potisni ročaj je nastavljiv po višini!

LP:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 10:39:47   
pravljica
no evo...pol je pa sam še odvisno kolk ga morš prenašat po stopnicah in kako velik avto imaš...pa seveda kateri ti je bol všeč...drugače sta oba :bravo:

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 13:07:54   
Udb
Se pravi da je Comfort uporaben že za novorojenčka brez košare??

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 13:33:37   
rouzi
ja, ker se da v vodoraven položaj. tako so meni razložili, zato sva se odločila za tega-comforta. je pa res, da je težek ko hudič..
ga pa še ne uporabljmo-julija.
lp

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 13:48:18   
pravljica
sprednji lok...tisto, kar ima otrok pred sabo ko sedi, eni vozički imajo eni pa ne

men je trgovka povedala, da je pri comfortu glih to finta, da ne rabiš košare in jo baje malokdo zraven dokupi...jaz sem jo, ampak rabljeno, če druge ne, mi je ful všeč 9nebesa...nove pa ne bi kupovala

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 13:49:29   
pravljica
težek je pa res ko :hudicek:, pa še zloži se ne lepo...sreča, da men to ni blo bistvenega pomena 8)
ampak to se mi zdita edini negativni stvari pri njem

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 13:52:37   
Udb
No, zdaj sem pa firbčna kako se to zloži!! ;) A je kje kakšen link, kjer bi se to videlo?

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 14:08:21   
pravljica
ma na strani je zelo lepo zložen (npr pri sončku če pogledaš)...ampak so kolesa dol pobrana (tega si ne prestavljam po vsakem sprehodu v vsakem vremenu, čeprav res sam gumbek stisneš) in sedeža oz košare ni gor (jo morš potemtakem tudi na vsakem sprehodu gor in dol natikat, v avtu jo moraš pa tudi nekaj pospravit)
jaz pa razumem pod "zložiti voziček" samo zložiti skupaj kolikor gre in ne celega razstavit pri vsakem premiku iz avtomobila ali iz stanovanja :zmeden:

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
23.3.2005 14:10:31   
pravljica
evo link: http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/2793/
pa še od strani je slikan zložen, da zgleda ožji...jao :)-

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Quinny Speedy SX vs.Freestyle 3XL Comfort
24.3.2005 14:36:18   
lin
Mi imamo Quinnyja freestyle 3xl in smi ful zadovoljni.
Če bi se mogla med temi dvemi odločat.neve,:zmeden:
-lepši mi je speedy sx,samo ni primeren za novorojenčka ,ker se naslonjalo neda v vodoraven položaj,tako da moraš kupiti še košaro ki te pol verjetno cenovno pride nekje isto kot če kupiš Comforta,
-Comford pa je primeren od rojstva dalje(se naslonjalo da čisto v vodoravni položaj)kar pomeni da nerabiš košare,in vozen je v obe smeri,tako da dobro pretehtaj

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?