|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   petarde
28.10.2008 21:35:56   
lotty4
Pozdravljene

Vem da je še malce zgodaj mene pa noro skrbi. Stanujemo v centru mesta pa me je grozno strah novega leta, ko pokajo petarde. Hčerkica bo star eno leto in se bo verjetno zbudila ob navalu petard in raket, pred spanjem ji mislim dati v ušeska ato ali mislite da bo to kaj oblažilo, kako pa ste ve reševale te probleme?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: petarde
28.10.2008 21:42:14   
Anonimen
Naš je za silvestrovo imel 3 mesece in se ni pustil motiti user posted image , mirno je spal.. Ne vem pa kako bo letos.

(odgovor članu lotty4)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: petarde
28.10.2008 21:50:42   
Doll
Nič,ker sta oba lepo spala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: petarde
28.10.2008 22:51:51   
lelaval
Moji so tudi vsi vedno spali - sicer živimo na vasi, pa se kljub temu ful sliši - sploh, ko sosedje pokajo. Tako, da se ne sekiraj preveč.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: petarde
29.10.2008 8:53:32   
Volga
Od prvega do petega novega leta, kolikor jih je do zdaj preživel, ga petarde nikoli niso motile. Ko spi, spi. Smo pa v mestu.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: petarde
29.10.2008 9:06:46   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Od prvega do petega novega leta, kolikor jih je do zdaj preživel, ga petarde nikoli niso motile. Ko spi, spi. Smo pa v mestu.


Pri nas isto.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: petarde
29.10.2008 9:39:37   
katra55
Moja je bila za novo leto stara 9 mesecev, pa se ob vsem grmenju ni niti zbudila. Vatke pa ji raje ne tlači v ušesa, ker ne bo pomagalo.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: petarde
29.10.2008 10:31:33   
lotty4
Malo ste me že potolažile upam da bo lahko spala, ker na Jesenicah je bilo lansko leto tako kot če bi bombardirali in sploh ne vem kje se vse to kupi da tako noro poka. Nekdo je celo iz stolpnice fantku za vrat vrgel petardo, ko je šel mimo.  In je ostal breu ušeska brez sluha, pa vrat ima hudo poškodovan,prav bogi je.
Če ima katera še kakšno izkušnjo mi pišita, mogoče se bom za tisti dan kar k mamici na vas preselila. Ampak raje bi ostala doma, seveda.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: petarde
30.10.2008 9:44:40   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: lotty4
Nekdo je celo iz stolpnice fantku za vrat vrgel petardo, ko je šel mimo.  In je ostal breu ušeska brez sluha, pa vrat ima hudo poškodovan,prav bogi je.


O marija!!!!! Grozno.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: petarde
30.10.2008 17:30:56   
livia
Nas so pa prvo leto, ko je bila stara 8 mesecev ful motile. Se je zbudila in začela neutolažljivo jokat. Tako sem nazdravljala z njo v rokah. :-)
Stisnila sem jo k sebi in je zaspala pri meni v naročju in čez kake pol ure, ko se je bojno stanje malo umirilo, sem jo odložila nazaj v posteljo.
Lani, stara je bila 20 mesecev, je pa ni več motilo. Je spala. Je pa res, da smo se medtem preselili v malo bolj mirno mesto, čeprav je vseeno pokalo.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: petarde
30.10.2008 18:32:29   
K_a_t_i
Tudi mene je lani noro skrbelo - pa je pri 10h mesecih prespal vso kanonado. Stanujemo v Ljubljani, v blokovskem naselju.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: petarde
30.10.2008 21:09:54   
kaya2007
naša je bila lani stara 7 mesecev in je ni motilo...letos pa nas niti ne bo doma, tam kjer bomo pa pojma nimam kako je s petardami?

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: petarde
31.10.2008 13:06:34   
Naja30
Moja je bila stara 1 leto, pa je spala ko polhek. Tako da se ne sekiraj vnaprej. Če se bo zbudila, jo boš pa potolažila.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: petarde
5.11.2008 9:53:35   
Lenny
Bolj kot to, da je okoli bloka za silvestrovo pokalo kot na fronti, je mene skrbelo dejstvo, da so po mesu že cel december metali petarde kjerkoli, tudi če si šel mimo z dojenčkom v vozičku.
Silvestrovo sta oba mirno prespala, na sprehodih pa se mi je tudi v parku zgodilo, da je padla petarda tik za vozičkom in se je mali seveda obupno prestrašil.
Tako da je moje mnenje o petardah user posted image  user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: petarde
5.11.2008 19:40:59   
mayci
Jaz še vedno sovražim petarde in se prav bojim konec decembra po centru Lj. sprehajat...user posted image
Tudi mene je skrbelo, kako bo naš fant to prenesel, pa je pri pol leta popolnoma prespal polnoč, pri letu in pol pa se je malo pred polnočjo zbudil in gledal ognjemete (nič prestrašen), pri dveh in pol pa sploh ni zaspal da polnoči, ker je čakal ognjemet, potem pa 15 minut čez polnoč samo dol padel.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?