|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vročina in bruhanje
29.11.2008 8:54:27   
biga
Danes zjutraj je moj leto in pol star fantek zakuhal skoraj na 40 stopinj. Je tudi bruhal zelo vodeno, praktično vodo, ki jo je pil ponoči. Zdaj spi, ker sem mu dala sirup za zbijanje vročine. A greste v takem primeru takoj zdravniku ali počakate kak dan, če gre mogoče za kako enodnevno virozo? Je tudi prehlajen, kar je že tako skoz, odkar je v vrtcu. Je pa res, da je bil ves prejšnji teden doma, ker je dobil izpuščaje po vročini, no, očitno je spet nekaj fasal tudi doma. A naj gremo zdravniku? Kaj mu lahko dam jesti, če bo še bruhal? Pa tudi če ne, bi bilo verjetno bolje, da kaj posebnega, ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vročina in bruhanje
29.11.2008 9:25:12   
nky 23
pokliči dežurnega in vprašaj, jaz pa bi mu kakšno juhico naredila, kakšen prepečenec saj pomirja želodček...

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vročina in bruhanje
29.11.2008 9:57:23   
Janya
Pri nas visoka vročina in bruhanje vedno pomeni angino, občasno imajo tudi kakšne rdeče fleke po telesu.
Jaz se bi šla pokazat zdravniku.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vročina in bruhanje
29.11.2008 12:28:47   
Lu
Naša 3,5 letnica je včeraj fasala bakterijsko angino. Je tudi bruhala. Ima vročino. Dobila antibiotik. Vročino pa zbijam z Calpolom. Mogoče le pokličete dežurnega.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?