|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otrok na školjko
19.11.2008 11:51:33   
danijela in taja
halo ...kdaj pa ste začele svoje malčke navajat na kahlico ali školjko (seveda s pokrovom)...js sm kr za drugo....zdej se že zaveda da kaka....in mi pokaže ...ma tud interes za školjko...sam ne vem al bi jo že kr dala ...al kako,,,,da ne blo prvič slabe izkušnje pa pol ne bi hotla...

< Sporočilo je popravil viv -- 19.11.2008 11:52:50 >


_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otrok na školjko
19.11.2008 11:58:17   
Petr_a
Kahlice nismo imeli.
Lulat je že od začetka hodil na stranišče,kaka pa še ne,ker trdo kaka in še noče.tako da za kakanje imamo pleničko

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otrok na školjko
19.11.2008 12:08:55   
drevozivljenja
nam je uspelo pred 2 roj dnevom-na kahlo...vzeli pleničke in nikol dali več gor.tako podnevi kot ponoči..na školjko je šel okrog 3 leta.user posted image

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otrok na školjko
19.11.2008 12:15:10   
thaiss
mi smo ga začeli dajat na kahlo pri 15m, zdej že 14 dni pa gre raje na školjko. Star je 20m

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otrok na školjko
19.11.2008 12:20:18   
Najaa
Moja bo stara 2 leti, pa kahlice sploh ne mara, interesa do wc školjke pa tudi nima. Silila je ne bom. Ko gleda risanke, včasih sedi na kalici, to je to.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otrok na školjko
19.11.2008 12:33:21   
piamaria
OJLA - naša dva oba sta lulala v stranišče pri 1,6 letih, mali je kakal še pol leta v pleničko, nato na nastavek, večji pa takoj za lulanjem na nastavek  pred drugim letomuser posted image
Kaj pa vem, nekdo prej nekdo kasnejeuser posted image  mi silii nismo je pa mlajši kar jokal kakšen teden, da ne gre na wc in takšen je tudi pri 3,5 letih...imamo še vedno dudico, ki je ne da nikomur.

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otrok na školjko
19.11.2008 12:52:47   
Nika v službi
Naša kahlice ni marala. Junija letos, pri 2 letih in 8 mesecih, smo ukinili pleničko in od takrat lula na stranišče.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otrok na školjko
19.11.2008 13:26:27   
honey
Naš je začel lulati najprej na kahlo oz. na travo pri 2 letih (spomladi), kakat pa mogoče kakšen teden kasneje. Na stranišče je pa začel hodit kakšne par mesecev kasneje, ko se je že povsem navadil, kdaj mora it. Imela sem pa nastavek za WC, da ni notri padel, zdaj ga pa že kar nekaj časa nima več.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otrok na školjko
19.11.2008 14:24:10   
lilka
Naša Tinka je stara 19M, sem včeraj kupila kahlico in zaenkrat se vsede najno ampak nič ne naredi, tako da se še privajamo, je pa že parkrat tudi hotla na školjko it sedet samo tudi ni nič naredila, potem v hlače pa ja, pač počasi....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otrok na školjko
19.11.2008 19:35:22   
anita4
Jaz sem našga Luja začela dajat na kahljico pri 7 mesecih.
In lahko povem da od prvega dne dalje kaka v kahljico zjutraj in zvečer. Se mi je pa zgodilo ravno ta teden (star je zdaj 11 mesecev) da mi je prijel kahljico in si jo nesu na mesto kjer vedno lula in kaka, tako da sem pomislila mogoč pa hoče it lulat in glej ga zlomka dam ga sedet na kahljo on pa se je lepo pokakal in polulal.user posted image user posted image user posted image user posted image

Mogoč  je bilo naključje , mogoče je pa poštudiral za kaj je kahljicauser posted image

Anita


_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otrok na školjko
19.11.2008 20:35:34   
Nončika
Piamaria, mamo podoben problem. plenička je šla vstran pri 20m. v roku 14 dni smo kakali in lulali na kahlico.user posted image user posted image oblika WC-ja. zdaj je stara 3 leta in 3m pa mamo dudo, ki je ne damo.user posted image user posted image user posted image v vrtcu je skoz brez dude, doma pa bi jo nenehno mela. mamo non stop probleme. nenehno jo moramo animirat, da jo da iz ust.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otrok na školjko
19.11.2008 20:48:03   
tajtaja
anita4



Objave: 199
Član od: 3.1.2008
Status: odsoten Jaz sem našga Luja začela dajat na kahljico pri 7 mesecih.


Moja dvojčka sta v tej starosti sedela samo še v bumbotu, verjetno bi se s kahlice prevrnila.
Svaka čast.
Sem mamica petim nadobudnežem, pa o takšnem podvigu lahko samo sanjam.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otrok na školjko
20.11.2008 19:36:50   
zinkazi
pri 15 mesecih je vaša deklica glede na zanimanje že popolnoma zrela za lulanje v školjko - z otroškim nastavkom. verjetno ima tudi že občutek za poln mehur. kadar otrok pokaže interes, ga je pametno izkoristit. če bosta zamudili pravo priložnost, bodo lahko kasneje večje težave zaradi tega, ker bo mimo pravi čas, ali pa bo zelo na hitro suha. jaz vam svetujem, da poskusita. za tisto, za kar otrok pokaže interes je dobro izkoristit. 

_____________________________


Otroško srce je zaklad


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?