|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bršljanke
25.10.2008 14:09:44   
Sandrin
Kako jih prezimiti??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bršljanke
25.10.2008 19:01:05   
ona
Vse odrežeš stran,pustiš samo steblo tam nekje 10 cm iz zemlje in jih daš nekam noter v stanovanje,ne sme bit prevroče,čimmanj jih potem čez zimo zalivaš....jaz jih ponavadi kar stran vržem in drugo leto kupim nove,ker imam manj delauser posted image

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bršljanke
25.10.2008 21:06:26   
lojzika
Jst sem jih pred tednom prepikirala prvič v življenju. Sedaj mi pa vsi podtaknjenci cvetijo user posted image user posted image

Kaj pa naj sedaj storim? Imam jih v dnevni znotraj na okenski polici, kjer je kar toplo in zelo svetlo...

A jih kar pustim ali rajši cvetove stran porežem?

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bršljanke
26.10.2008 23:14:08   
ona
Kolikor se spomnim ne smejo bit na preveč toplem,nisem pa sigurnauser posted image
In ni mi jasno,da ti podtaknjenci cvetijo,nič pusti jih en čas,pol bi pa jaz raje porezala cvetove stran,pa čimmanj zalivaj-skoraj nič čez zimo.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bršljanke
27.10.2008 21:12:02   
lojzika
V bistvu sem jaz samo vrhe odrezala pa prepikirala. Pač napikala 10 cm dolge v zemljo.

Verjetno to ni prav user posted image user posted image user posted image ???

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bršljanke
20.11.2008 19:45:16   
m@j@
je prav, dobro si anredila. samo sedaj tiste zametke cvetov sproti ščipaj stran. malo zalivaj imej na svetlem in ne pretoplem.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?