|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   par vprašanj... dr. darija strah NS
24.11.2007 13:12:07   
Anonimen
ŽIVJO, bi postavla par vprašanj. se je zihr to že kdaj govorilo, ampak jaz ne najdem v iskalniku. 1. baje da lahko dobiš na cd tut slikce. kaj pa filmček a ga tut posname, če prosiš? 2. kako dolgo traja pri njej pregled? 3. preklopi kdaj tudi na 3d ali je samo v navadnem načinu?  hvala za odgovore, sem čist v pričakovanju, kako bo, pa imam šele čez mesec dni ns user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
24.11.2007 13:22:15   
malecka
Jaz sem bila pri njej, po toliko pohvalah.....user posted image , nismo dobili nobene slikce. Na izvid pa mi je napisala, da ona po večkratnem pregledu ne vidi rok.....user posted image . Ampak mi to ni povedala ona, nego moja g. Kao nekaj v tem smislu, da me ne prestraši, (se strinjam)

Drugač pa je bila ful prijazna user posted image vse nam je pokazala in oh in sploh se je potrudila, edino, kar nismo dobili nobenega spominčka...(slikice, filmčka...)


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
24.11.2007 13:40:42   
kodrana
lunica24 jaz sem bila pri njej na nuhalni v četrtek.
dobila sem slikice na cd-18slikic. cd moraš imet s seboj, če želiš slikice. filmčka mi na žalost ni posnela. 3d pa tud ni delala.
malo me je razočaralo to, da ni povedala, kaj vse se vidi. samo, da se rokice-prstki, nogice vidijo. pa da je pravi pozer. da srček bije 171. nič ni omenila želodčka, pa mehurja.. čeprav na izvidu piše, da je vse ok.. pa rekla je, da plodek izgleda brez kromosomskih napak. da je vse ok. pa skos me je klicala mamicauser posted image
no,važno da je vse ok.
tudi tebi želim zdravega otročička.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
24.11.2007 15:17:34   
sonchek
jaz sicer sem dobila slikce pri njej..sem imela s sabo CD- in mi jih je posnela...no je že kar nekaj časa kar sem bila pri njej..približno pol leta...pa morm rečt, da k sem bla pred letom in pol nazaj, sem bila fulll bl zadovolna..k se mi zdi da te zdej fulll prej odpravi, ker ima veliko gužvo...je pa res da je strokovnjakinja na tem področju in ji ni kaj rečt....
..pač naredi tisto kar mora in to je to...mamice razveseli s štetjem prstkov, ampak kej več pa že ne smeš pričakovati...no ona nam je tud prva napovedala spol, če bo pa prov bomo pa zelooo kmalu videli...

Pa sej glavno je da je vse ok...3d pa ne dela na NS- no vsaj nam ni...

Pa srečno

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
24.11.2007 19:30:37   
Anonimen
hvala punceuser posted image

(odgovor članu sonchek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
24.11.2007 19:35:58   
ElaM
Jaz ti lahko napišem primerjavo, prvič sem bila pri dr. Strahovi, drugič pri dr. Premru v Dravljah.
res je Strahova zelo prijazna, že kar osladna na čase, ampak če bi izmed teh dveh izbirala, katera bo vodila mojo nosečnost bi izbrala dr. Premru. Je realna, pove tako kot je, brez pihanj na dušo.
V Domžalah, sem dobila eno slikico, v Lj, nekaj slikic in 3d film na uz.

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
24.11.2007 19:38:31   
katee
Jaz sem bila pri njej na NS, pa sem bila fuull razočarana. Ful je na hitro pogledala user posted image , vmes je imela telefon -privat, se je kar pogovarjala. Dobila sem eno slikco. Čista katastrofa. Naslednjič, če bom še kdaj noseča, sigurno ne bom šla k njej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
25.11.2007 9:20:45   
Nasy
Jaz hodim k njej, je moja G. Jaz bi jo bolj kot ne pohvalila, moti me samo to, da si nabije toliko pacientk, da imajo vedno tako gužvo in potem je vse na hitro, načakaš se v čakalnici, velikokrat sploh doklicat ne moreš po telefonu. Ona mi je kr ok, glede na prejšnjo G sploh ni primerjave.
Smo pa dobili mi tudi samo eno slikico. Je pa pregledala čisto vse-noge, roke, glavo, želodček, srček..


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
25.11.2007 15:06:06   
urssyy
Jaz sem bila z njo zelo zadovoljna. Treba je razumeti, da ima vedno gužvo in moramo me malo potrpeti glede tega. Bistvo je, da je "profič" in da ji ti zaupaš, da bo opravila dober pregled, ki bo skoraj 100% napovedal zdravje tvojega user posted image . Slikice, 3d...pa boš lahko delala še kasneje, lahko samoplačniško.......še imaš čas. Mislim, da je v tem trenutku zelo pomebno, da narediš dober in natančen pregled tvojega sončka. Vse ostalo pa je po moje stvar sreče, časa ginekologinje, vajinega dogovora..........Vso srečouser posted image  

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
25.11.2007 15:10:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunica24

1. baje da lahko dobiš na cd tut slikce. kaj pa filmček a ga tut posname, če prosiš?
Full slikic in filmčkov mi je dala na CD - ampak res full. Nisem jo prosila, kar sama je to naredila.
2. kako dolgo traja pri njej pregled?
Več kot 45min sem bila noter, ker se ni želel obrniti, da bi ga lepo posnela.
3. preklopi kdaj tudi na 3d ali je samo v navadnem načinu?
Ja, večkrat.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
25.11.2007 15:21:46   
Katina
Tudi jaz sem bila pri njej na NS, je pa tudi moja izbrana G. Glede na prejšnjo G, je premija.

Ker sem se šele sredi pregleda na NS spomnila na CD, sem dobila cca 10 slikic, pogledala pa je vse, možgane, želodček, roke, noge, prstke ....

Res pa je - kot so omenile že predhodnice, da ima neizmerno gužvo in jih je na telefon zelo težko dobit (baje imajo premalo telefonskih linij, kar bi rekla, da je res, saj ko si pri sestrah vidiš, da vsak telefon takoj dvignejo.)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
21.12.2007 16:18:04   
Anonimen
Jutri imam pri njej nuhalno. kaj ona je to v zdravstvenem domu domžale?  pa še to: a prinesem dvd al cd?  hvala

(odgovor članu Katina)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
21.12.2007 16:43:03   
kodrana
ja, zdravstveni dom domžale.

cd.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
21.12.2007 16:43:31   
kodrana
pa srečno.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
21.12.2007 18:35:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
21.12.2007 18:37:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
19.11.2008 18:11:52   
nushka
lep pozdrav vsem skupaj. naj mi katera pove, kako dolgo se čaka pri Darji Strah na nuhalno. sem v desetem tednu in imam nuhalno 4.12. pri svoji ginekologinji, vendar bi vseeno šla še k Darji. če pokličem jutr, me bo uspela vzeti do 14. tedna? ima katera izkušnje?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
19.11.2008 19:24:57   
mery15031981
Ja ja seveda bi te vzela asamo povedati moraš prvi dan zadnje menstruacije pa bo zagotovo naredila tako da bo prav.lp

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 20.11.2008 12:59:15 >


_____________________________

V mesecuseptembru pricakujeva najinega drugega malčka!
Doma imava že enega prekrasnega sinčka Lovrota:)

(odgovor članu nushka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: par vprašanj... dr. darija strah NS
20.11.2008 9:53:26   
nushka
nuhalno mi bo naredila itak moja ginekologinja, ampak ker ne najdem podatka, ali ima sploh licenco, sem malo v dvomih. vsekakor bi rada imela zdrave otroke, sploh ker sta dvojčka. ne bi pa rada, da bi mi moja ginekologinja zamerila. kaj naj naredim? itak bom sama plačala, pa itak hočem da mi to naredita dve osebi. prosim za mnenje. je katera naredila to preiskavo dvakrat?

(odgovor članu mery15031981)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?