|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1.April
1.4.2005 7:35:51   
chips
Punce a vas je že kdo kaj nahecal danes????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   1.April
1.4.2005 7:41:00   
Grascakinja
Sem na preži, zaenkrat še ne, bom pa sigurno na kako foro padla....:)-

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   1.April
1.4.2005 7:51:17   
Teni_
Ne še. Jaz tudi cel čas razmišljam, da se danes ne smem pustit nič nahecat.

Sem pa jaz nameravala :love:. Sem mislila uro iz polnoči za pet ur naprej dat, potem pa bi ga zbudila in vprašala, če ne gre v službo. Bi že dirkal po stanovanju. No, pa se mi je na koncu zasmilil, da bi ga sredi noči budila.


LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   1.April
1.4.2005 8:06:24   
žlička
ha ha ha mojca, ta je pa dobra, jest sem tut mojga :love: hotela, pa sem rekla da ga ne bom, je pa on mene.......je rekel, da se je moj :kuza: zgubu, sem se v prvem trenutku fulll ustrašla, pol sem pa takoj vedla, da je prvi april, pa sem ga nakurla nazaj, da kaj mi dela, da se tlele ful ustrasim in bogi moj :duda:

lp vsem

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   1.April
1.4.2005 9:21:11   
Anonimen
:)- :)- :)-
Jaz sem pa dons po 14dneh prišla v službo, pa mi je sodelavec/moj brat rekel, da imam pa tko veeelikk trebuh, pa sem mu rekla, da ja jasno, če imam pa trojčke :)- :)- :)-

Res, da je samo moj brat, ampak je ratal čist bled :)-

Bi mogla to svojemu možu narest :)- :)-

Lep dan :rozica:

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   1.April
1.4.2005 14:39:53   
Romcka
hihihhiihihihi...jaz sem pa mojga lubita na foro dobla...po TV in radiu so se hecali, da se do fuzbal tekma z Belorusi razveljavla (zaradi sodniske napake...ce ste kej gledale....mogli bi met 11metrovko blabalbalablblablbalba):)-:)-:)-
no in moj lubi je tok vesel postal in yacel nakladat, da je to edino pravicno...ah kak je lepo zivljenje:)
R

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?