|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   So to nosečniški hormoni?
30.11.2008 11:49:29   
SALT
Pozdravljene.
Zadnje časa precej jokamuser posted image ,včasih za točno določeno stvar(ker mi ne paše),velikokrat pa brez razloga????Ker moj veliko dela je včasih vzrok tudi to da ga pogrešam....skratka,odkar sem v šestem mesecu sem postala prava cmera jerauser posted image user posted image ...
Se tudi kateri od vas dogaja kej podobnega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: So to nosečniški hormoni?
30.11.2008 11:51:08   
spps
mene občasno zagrabi,da se cmerim  brez razloga-še posebej če gledam kakšen tak film, al pa oddajo o dojenčkihuser posted image user posted image user posted image user posted image

sej kmalu bo boljš-še tri meseceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: So to nosečniški hormoni?
30.11.2008 13:07:11   
zmajaz
Jap - hormoni se na veliko igrajo z nami. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
30.11.2008 13:54:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: So to nosečniški hormoni?
30.11.2008 15:51:40   
ninica04
ja ja hormoni so user posted image . Jaz sem mela eno obdobje ko mi nuhče ni smel krivega prsta pokazati... kr neki... pa saj bo minilo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: So to nosečniški hormoni?
30.11.2008 16:09:07   
slincek
Tud meni stopijo solze v oči zaradi največjih bedarij:). Hormončki so zafrknjena zadeva ... pa se bo že porihtalo čez pa mesecev!user posted image

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: So to nosečniški hormoni?
30.11.2008 16:34:42   
lunica12
Ojla Salt.....

Meni se je prej to nonstop dogajalo.Za kr brezveze sem se jokala.Mi je kdo kaj rekel pa sem se zacela kr cmerituser posted image Zdj je  malo bolse.Sem se skoraj vsaki dan neki za brezveze jokala...To je pac nosecnost pa hormoni.

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: So to nosečniški hormoni?
1.12.2008 20:00:01   
SALT
Hvala punce...mi je kar boljeuser posted image veliko lažje...
Potem sem še pa mojmu pokazala tale sporočila in je tudi njemu lažjeuser posted image .user posted image user posted image

Bo menda res držalo jauser posted image .

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?